از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:

تشریح اقدامات صورت گرفته با رویکرد تامین حداکثری منافع ملی و منطقه ای

رئیس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد ارس ضمن تشریح عملکرد هیات مدیره ارس در سال گذشته گفت: تصمیمات اتخاذ شده در این هیات در راستای اهداف و استراتژی سازمان با رویکرد تامین حداکثری مصالح و منافع ملی و منطقه ای صورت گرفته است.

ارس؛ پیشرو در مبارزه با کرونا و بازیکن آزاد در میدان جهش تولید است

منطقه آزاد ارس را می‌توان در صحنه مبارزه با کرونا پیشروترین منطقه ازاد ایران نامید، چون در سایه انجام اقدامات پیش گفته تنها گسترش و شیوع کرونا را در سطح منطقه و مناطق همجوار بخوبی کنترل کرد بلکه با حمایت از فعالان صنعتی ارس و مجاهدت‌های صاحبان صنایع و کارگران پرتلاش انها، امروز ارس یکی از ایمن‌ترین مناطق شمالغرب ایران و یکی از مراکز اصلی تولید اقلام مورد نیاز کشور می‌باشد.

نقض حقوق فعالین اقتصادی و شرکت‌های محدوده منطقه آزاد ارس در اثر تحریم پیگیری می‌شود

مدیر امور حقوقی و ثبت شرکت سازمان منطقه آزاد ارس گفت: هر یک از فعالین اقتصادی و شرکت‌های فعال محدوده که بانک‌های خارجی از ارائه خدمات بانکی به آن‌ها خودداری کرده اند اسناد و مدارک مربوطه را به معاونت اقتصادی تحویل دهند.

عملکرد منطقه آزاد ارس در سالی که گذشت؛ از تقویت حوزه گردشگری تا تاسیس اولین صندوق پژوهش و فناوری در مناطق آزاد

از منطقه آزاد ارس به‌عنوان یکی از ۶ دروازه حیاتی ایران در راستای پیوند اقتصاد داخلی با اقتصاد جهانی نام‌ برده می‌شود، به همین خاطر این منطقه با شناخت درست از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های خود، تلاش بسیاری برای تقویت آن و گسترش توانمندی‌ها دارد. منطقه آزاد ارس، با برنامه‌ای مشخص درصدد است تا با رویکردی ملی، تعاملات بین المللی را افزایش داده و نقشی پر رنگ و موثر در صادرات و تولید در کشور ایفا کند.

گلخانه داران ارس با رعایت کامل اصول پیشگیری از کرونا مشغول فعالیت هستند

مدیر امور کشاورزی منطقه آزاد ارس گفت: نکات بهداشتی و پیشگیرانه مقابله با ویروس کرونا به گلخانه داران، اقشار مرتبط با کشاوری و دامداری ارائه شده است و فعالان این عرصه و گلخانه داران ارس ضمن ضدعفونی با رعایت کامل این پروتکل به کار خود ادامه می‌دهند.

افزایش ظرفیت تولید مواد ضدعفونی کننده در ارس

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس که به همراه مدیران صنایع و سایت‌های صنعتی ارس در دومین روز از آغاز سال نو از شرکت‌های تولید مواد ضدعفونی کننده بازدید کردند، از افزایش ظرفیت تولید این مواد در ارس خبر داد.

اتحاد فعالان گردشگری و میراث فرهنگی ارس برای مقابله با ویروس کرونا/تمامی برنامه‌های گردشگری در منطقه آزاد ارس تعطیل است

مدیر میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد ارس خبر داد: انجمن های میراث تاریخی فرهنگی، هتل داران، راهنمایان گردشگری و توسعه گردشگری ارس جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا باهم متحد شدند تا اطلاع ثانوی هیچ فعالیت گردشگری نداشته باشند.

فعالیت ۶ کارخانه تولید کننده مواد ضدعفونی کننده و ماسک در ارس

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا و تامین نیازها و ملزومات بهداشتی کشور شش کارخانه تولید مواد ضدعفونی کننده و پارچه ماسک و لباس بیمارستانی در منطقه آزاد ارس مشغول فعالیت می باشند.

سفر به منطقه آزاد ارس در تعطیلات نوروز ممنوع شد

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس گفت: بر اساس بخشنامه جدید وزارت میراث فرهنگ، گردشگری و صنایع دستی و تصمیمات اتخاذ شده در سازمان منطقه آزاد ارس، پذیرش گردشگران در مراکز اقامتی و گردشگری منطقه آزاد ارس ممنوع است.

واردات برخی از ملزومات مقابله با ویروس کرونا در ارس تسهیل می‌شود

با تصویب هیات مدیره سازمان منطقه آزاد ارس به منظور رفع مشکلات ناشی از کمبود تجهیزات و کالاهای بهداشتی مقابله با ویروس کرونا، ورود برخی ملزومات همچون ماسک، مواد ضدعفدنی کننده، دستکش، پد الکلی، تب سنج بصورت مسافری و مصرفی بدون محدودیت خواهد بود.