از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:

آمادگی فرودگاه پیام برای خدمت رسانی به اورژانس هوایی كشور

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از آمادگی این فرودگاه برای خدمات رسانی به اورژانس هوایی کشور خبر داد و گفت: در شرایط کنونی که جامعه نیازمند همدلی و مشارکت همه دستگاه ها و نهادها برای مقابله با بحران است مجوعه پیام نیز در همین راستا تمام توان و ظرفیت و امکان خود را برای رفاه حال عموم مردم و عبور از این شرایط را به کار بسته است .

اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال به مبارزه با ویروس کرونا توسط شرکت‌های پتروشیمی ماهشهر

رییس شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی مستقر در منطقه ماهشهر گفت: ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار دراین شورا برای مبارزه با ویروس کرونا و تجهیز بیمارستانهای این شهرستان در راستای انجام مسوولیت‌های اجتماعی مصوب شده است.

تمهیدات ویژه برای مقابله با کرونا در مرز هوایی و زمینی منطقه ویژه اقتصادی پیام در نظر گرفته شده است

نادر ثناگو مطلق مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام ضمن اعلام تعلیق موقت تمام پروازهای باری خارجی ‌ورودی و خروجی فرودگاه پیام از ضدعفونی کردن تمام انبارها و کلیه بسته ها و کالاهای وارداتی خبر داد و گفت: هماهنگی لازم با شرکت های آرایشی و‌بهداشتی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پیام برای اولویت تولید مواد ضد عفونی کننده صورت گرفته است .

ساخت اولین کشتی یخچال دار کشور در ایزوایکو

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی گفت: اولین کشتی یخچال دار به دست متخصصان داخلی در مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) در بندرعباس ساخته و با موفقیت به آب اندازی شد.

منطقه ویژه اقتصادی پارسیان، درگاهی برای صادرات به کشور‌های خلیج فارس

معاون اقتصادی و سرمایه انسانی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان گفت: به دلیل اینکه این منطقه نزدیکترین منطقه به کشور قطر است و با توجه به روابط خوب اقتصادی و سیاسی میان ایران و قطر، می‌توان از این بندر به عنوان درگاهی برای صادرات به کشور‌های خلیج فارس و سایر نقاط جهان استفاده کرد.

منطقه ویژه اقتصادی جهرم به جولانگاه شرکت‌های دانش بنیان تبدیل می‌شود

عضو هیئت‌ مدیره و مدیر ارتباطات و فناوری منطقه ویژه اقتصادی جهرم گفت: ما در این منطقه به بحث شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور توجه ویژه داریم و علاقه‌مندیم از این بستر استفاده کنیم تا بتوانیم از پتانسیل خود در کشور بهره مند شویم .

بهره‌برداری از فاز نخست بندر پارسیان طی ۲۰ روز آینده

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان با حضور در غرفه این منطقه،ضمن ارتباط مستقیم با فعالان حوزه اقتصادی،مدیران صنایع،سرمایه گذاران و مردم و بحث و تبادل نظر با آنان گفت: بهره‌برداری از فاز نخست بندر منطقه ویژه اقتصادی پارسیان طی ۲۰ روز آینده صورت می‌گیرد.