پایگاه خبری، تحلیلی اقتصاد24

تالاب هشیلان تا 20 روز آینده خشک خواهد شد

رئیس اداره محیط زیست کرمانشاه ایران اعلام کرد که تالاب هشیلان تا 20 روز آینده خشک خواهد شد.

اعتراض مردم خوزستان امنیتی نیست

در سفر دو روزه به خوزستان از نزدیک با مشکل مردم خوزستان مواجه شدم. نه فقط از زاویه حکومت (از چپ و راست آن) بلکه از ناحیه مردم هم موضوع را دیدم.

تحولات تونس؛ ارتش مانع ورود الغنوشی به مجلس شد

نیروهای ارتش تونس مانع ورود راشد الغنوشی رئیس مجلس و رئيس حزب حركت النهضه و نمایندگان به ساختمان پارلمان این کشور شدند.

انحصار و ابهام؛ پشت پرده همسریابی در «همدم»!

رئیس مجلس، معاون ستاد اجرایی فرمان امام، برادرزاده همسر رهبری، سازمان تبلیغات اسلامی و اپلیکیشن همسریابی! هم‌نشینی این عناوین و نهاد‌ها با مورد آخر همان قدر عجیب است که رسمی شدن یک برنامه همدم یاب (!) برای مسطح شدن فراز و نشیب‌های ازدواج!
طرح جنجالی مجلس علیه اینترنت بار دیگر برای مدتی از دستور کار خارج شد

بلوای قطع اینترنت موقتا تعطیل

بررسی طرح جنجالی اینترنت مجلس این هفته هم از دستور کار خارج شده است، طرحی که به‌صورت بالقوه می‌تواند باعث فیلترینگ همه سرویس‌های مشهور بین‌المللی شود.

دختر هندی هنگام گرفتن سلفی با اسلحه به خودش شلیک کرد+عکس

دختری 26 ساله ای در هاردوی هند، هنگامی که قصد داشت تا با اسلحه از خودش سلفی بگیرد به اشتباه ماشه را فشار داد و خودش را کشت.
کهرم از بحران های اقتصادی می گوید:

خسارت به محیط‌زیست خسارت به اقتصاد است

خطر فرونشست سالیانه ۲۵ سانتی متر زمین، تنها تهران را تهدید نمی‌کند؛ بلکه در اغلب شهر‌های کشور یا اتفاق افتاده یا در شرف وقوع است.

اعتراض و اعتصاب غذا؛ قصه تکراری پارس جنوبی

چند روزی می‌شود که کارکنان شرکت پتروشیمی کاویان در منطقه پارس جنوبی دست به اعتصاب غذا و اعتراض زده‌اند. طی یک‌سال اخیر کارکنان این مجموعه به صورت پیاپی نسبت به کاهش حقوق و حذف برخی مزایای خود، معترض بوده‌اند. اما حالا حدود یک هفته‌ای می‌شود که این اعتراضات رنگ تجمع و اعتصاب غذا به خود گرفته است.

بیانیه هواداران اقتصاد آزاد درباره وضعیت آب و پشتیبانی از مردم خوزستان/ پافشاری بر سیاست‌های اشتباه کار را به اینجا رسانده است

۲۱ نفر از هواداران اقتصاد آزاد با انتشار بیانیه‌ای سیاست‌های اشتباه و پافشاری بر آن را عامل وضعیت کنونی آب در کشور دانستند. در این بیانیه تاکید شده: ایران، فلاتی بوده که هفت هزار سال بر مهندسی آب درخشان خود استوار مانده است. مردمان این سرزمین، در دل کویر، یزد و اصفهان و کرمان را ساخته‌اند.