تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۶:۵۰ کد خبر : 100801
وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد :

برنامه ریزی برای اعزام و پذیرش ۵٠ میلیون مسافر در فرودگاه امام (ره)

وزیر راه و شهرسازی از افتتاح رسمی ترمینال گالری سلام در آینده نزدیک خبر داد.

برنامه ریزی برای اعزام و پذیرش ٥٠ میلیون مسافر در فرودگاه امام (ره)

اقتصاد۲۴ – محمد اسلامی با اشاره به وجود استعدادها و توانمندی های داخلی در عرصه های گوناگون علم، فناوری و سازندگی گفت: ترمینال گالری سلام یکی از نمادهای مهم خودباوری در کشور است چراکه این ترمینال به دست متخصصان داخلی طراحی، احداث و تجهیز شده است.

اسلامی افزود: در ترمینال گالری سلام جلوه ای از توانایی های مهندسان و متخصصان ایرانی را در طراحی سازه اصلی، طراحی و ساخت تجهیزات و پیاده سازی سامانه های هوشمند بکار رفته در پروژه شاهد هستیم و این توانمندی موجب شد تا به مرحله تست عملیاتی ترمینال گالری سلام برسیم.

وی با بیان اینکه بهره برداری و افتتاح ترمینال گالری سلام در آینده نزدیک صورت خواهد گرفت گفت: بهره برداری از این ترمینال نقطه آغاز رسیدن به ظرفیت اعزام و پذیرش حداقل ۵٠ میلیون مسافر در سال در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) است و برنامه ریزی ها برای رسیدن به این هدف تهیه و تدوین شده و باید گام به گام اجرا شود.

وزیر راه و شهرسازی افزود: باید این باور در ما ایجاد شود که با استفاده از توان و دانش متخصصان داخلی می توانیم ظرفیت های جدیدی را فعال کنیم و طرح جامع توسعه شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) را به اتمام برسانیم.

منبع: فرینا

نظر شما

چندرسانه ای

برگزیده ها