تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۲۰:۴۶ کد خبر : 103020

مجیدی: تیم امید را به المپیک خواهم برد

«فرهاد مجیدی» سرمربی جدید تیم فوتبال امید ایران گفت: در زندگی به هر آنچه که خواسته ام دست پیدا کرده ام و از این رو اطمینان می دهم تیم امید را با انگیزه بالایی که دارم، به المپیک ۲۰۲۰ توکیو خواهم برد.

سرمربی جدید تیم فوتبال امید ایران

اقتصاد۲۴– فرهاد مجیدی امروز (شنبه) پس از برگزاری نخستین تمرین تیم امید در زمین شماره یک آکادمی ملی فوتبال درباره اینکه برای مربیگری در فوتبال تجربه لازم را ندارد، عنوان کرد: اینکه برای مربیگری در تیم امید تجربه کافی را ندارم حرف بی ربطی نیست و برای قبول این پست نیاز به تجربه بالا است. درست است که تجربه زیادی ندارم اما با تیم های بزرگ و مربیان بزرگی کار کرده ام و این مزیتی است که کمتر کسی آن را دارد.
وی افزود: حتی یک دوره مربیگری را در باشگاه اسپانیول اسپانیا گذرانده ام و تجربیات خوبی از آن دوره دارم. مطمئن هستم این تجربیات به من در صعود تیم امید به المپیک ۲۰۲۰ کمک زیادی خواهد کرد.

** استقلال قلب من است
سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال در ادامه و در پاسخ به این سوال که چرا از استقلال جدا شدید، تصریح کرد: استقلال خانه من و بخش مهمی از زندگی من است و حتی می توانم بگویم قلب من است.
وی افزود: این اتفاق باید می افتاد و برای استقلال در فصل جاری آرزوی موفقیت می کنم. همچنین از مدیرعامل باشگاه استقلال که برای این تیم و حمایت از من تلاش می کند، تشکر می کنم.
مجیدی ادامه داد: پیش از قبول مسئولیت در تیم امید از مدیران باشگاه استقلال خواستم که مربی بزرگ برای این تیم بیاورند و خوشبختانه امروز یک مربی بزرگ به این تیم آمده است که در تیم های بزرگ کار کرده و امیدوارم با این مربی نتایج خوب کسب کنیم.
وی درباره قبول مسئولیت در تیم امید نیز گفت: دو راه پیش رو داشتم؛ دستیاری یاسرمربی گری که دومی را قبول کردم و ترجیح دادم خود را در مسئولیت جدید محک زده و اطمینان می دهم برای رسیدن به اهدافم در این تیم تمام تلاش خود بکار خواهم گرفت.
وی تاکید کرد: در زندگی ام چیزی نبوده است که بخواهم بدست بیاورم و نتوانستم آن را بدست بیاورم از این رو اطمینان می دهم تیم امید را به المپیک خواهم برد.
بازیکن اسبق استقلال درباره انتخاب بازیکنان در این تیم نیز گفت: متاسفانه طبق صحبتی که داشتیم، عمل نشد. قرار بر این بود با بازیکنان قدیمی و با تجربه تمدید قرارداد شود و بازیکنان جدید با کیفیت نیز جذب شوند اما این موضوع عملیاتی نشد و من از تیم استعفا کردم تا آنان هر گونه دوست دارند، تیم را ببندند.

** هیچ بازیکن مستعدی از چشمان ما جا نخواهد ماند
وی درباره انتخاب بازیکنان در تیم امید و ۲ فهرست اول و دوم نیز اظهار داشت: در این اردوی شش روزه، چاره ای به جز دعوت از بازیکنان حاضر نداشتیم تا من بیشتر با بازیکنان قبلی آشنا شوم اما اطمینان می دهم هیچ بازیکن مستعدی از چشمان من و کادر فنی جا نخواهد ماند من به همراه کادر فنی تمامی بازی ها حتی لیگ دو را از نزدیک تماشا خواهیم کرد و بازیکنان با استعداد را به تیم امید دعوت خواهیم کرد.
وی درباره کناره گیری «رضا شاهرودی» و «سهراب بختیارزاده» از مربیگری در تیم امید نیز گفت: دوست داشتم در کادر فنی نیز آنها همکاری کنند اما گویا تمایلی برای همکاری با من نداشتند. با توجه به این موضوع با یک مربی اسپانیایی که در تیم اسپانیول و یک بدنساز که در تیم اینترمیلان کار می کرده است، گفت وگو و آنان بزودی به کادر فنی تیم امید اضافه خواهند شد.
مجیدی در مورد فایل صوتی که در آن علیه پرویز مظلومی صحبت کرده است، نیز اظهار داشت: باشگاه استقلال به اندازه کافی حاشیه دارد از این رو دوست ندارم برای باشگاه حواشی بیشتری ایجاد کنم و دوست دارم کادر جدید این تیم در آرامش کار خود را شروع کنند.
وی با تاکید براینکه درحال حاضر سرمربی تیم امید است ادامه داد: اجازه دهید تمرکز من بر روی تیم امید تیمی که آن را دوست دارم باشد اینجا برای بهتر شدن کار زیادی پیش روی ماست ونمی خواهم تمرکزم به هم بریزد.
مجیدی درباره چگونگی انتخابش به عنوان سرمربی تیم امید نیز گفت: «رضا صالحی امیری» رییس کمیته ملی المپیک مرا برای هدایت تیم امید انتخاب کرد و قبل از آن نیز درچند جلسه با وی گفت وگوی مفصلی در این رابطه داشتیم و تاکید کرد از مشکلات هراسی نداشته باشم و از من و تیم حمایت کامل خواهند داشت.

وی درباره بازی های تدارکاتی تیم فوتبال امید نیز اذعان داشت: از آنجا که برنامه سازمان لیگ هنوز اعلام نشده است، برای برنامه ریزی برای بازی های امید زود است اما برای بازی با چند تیم برنامه ریزی کرده ایم.
سرمربی تیم امید درپاسخ به سوالی درباره «آندره آ استراماچونی» سرمربی جدید تیم استقلال نیز گفت: او مربی خیلی خوب و بزرگی است و در تیم های نامداری نیز کار کرده است و امیدوارم برای کسب عنوان قهرمانی همه به او کمک کنند تا او تیم را قهرمان کند.

نظر شما

چندرسانه ای

برگزیده ها