تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۲:۰۳ کد خبر : 104506

بازگشت طارمی، رضاییان و امیری در دستور کار قرار گرفت!

مسئولان باشگاه پرسپولیس به صرافت افتاده‌اند حالا که برانکو از پرسپولیس جدا شده است به هر شکل ممکن برخی ستاره‌های این تیم را برگردانند.

طارمی-رضاییان

اقتصاد۲۴ – جدایی برانکو از پرسپولیس از نگاه هواداران این تیم گناهی نابخشودنی است! طرفداران پرسپولیس معتقدند مدیران این باشگاه در حفظ برانکو کوتاهی کردند تا کار به جدایی بکشد!

چند روز گذشته هم هواداران عصبانی پرسپولیس کلی در فضای مجازی به دست‌اندرکاران کنونی باشگاه حمله کرده و جلوی در باشگاه نیز تجمع کردند. حالا شنیده می‌شود مدیران باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند به هر شکل ممکن هواداران را ساکت کنند.

تردیدی نیست پیدا کردن یک سرمربی بزرگ، شناخته شده و موفق می‌تواند راهکار مناسبی برای آرام کردن طرفداران خشمگین پرسپولیس باشد، اما مدیران باشگاه به فکر دیگری هم افتاده‌اند؛ خرید‌های بزرگ برای تیم قهرمان!

شنیدیم مسئولان باشگاه پرسپولیس به صرافت افتاده‌اند حالا که برانکو از پرسپولیس جدا شده است به هر شکل ممکن برخی ستاره‌های این تیم را برگردانند. مهدی طارمی، ستاره کنونی تیم ملی اولین نفری است که خود برانکو هم او را می‌خواست و همان‌طور که نوشتیم اگر به اروپا نرود به طور حتم به پرسپولیس بازخواهد گشت.

اما نفر بعدی رامین رضاییان است. بازیکنی محبوب نزد هواداران پرسپولیس که تنها نقطه اختلاف آن‌ها با برانکو بود. مرد کروات دفاع راست موفق و هجومی خود را به دلیل اختلاف کنار گذاشت و هرگز هم وساطت دیگران و حتی هواداران را نپذیرفت. طرفداران پرسپولیس در طول مسابقات این تیم نیز رامین رضاییان را تشویق کردند، اما برانکو از موضع خود کوتاه نیامد و دست آخر دستور به اخراج او داد. حالا رامین رضاییان می‌تواند گزینه خوبی برای پرسپولیس باشد. اول آن‌که مهدی شیری نتوانست در فصل گذشته دفاع راست محبوب و موفقی برای پرسپولیس باشد. دوم اینکه رامین رضاییان فیکس تیم ملی است که در لیگ ستارگان قطر هم فوق العاده ظاهر شده و برای تیم منتخب فصل برگزیده شد. از همه مهمتر فوتبالیستی محبوب نزد هواداران است. رامین طبق شنیده‌ها هنوز قراردادش را با الشحانیه قطر تمدید نکرده است و بدش نمی‌آید فصل آینده را در استادیوم آزادی و جلوی چشم طرفداران پرشور پرسپولیسی توپ بزند.

گزینه دیگر وحید امیری است. هافبکی که فصل کابوس‌واری را در ترابوزان اسپور و سوپرلیگ ترکیه پشت سر گذاشت و در لیست مازاد باشگاهش قرار گرفت. خود وحید امیری تمایل دارد به پرسپولیس برگردد، اما می‌خواهد به لطایف‌الحیلی بخشی از پول فصل دوم خود را با توجه به قرارداد ۲ ساله اش از ترابوزان بگیرد و سپس جدا شود. باشگاه پرسپولیس هم به وحید امیری گفته است خودش رضایتنامه اش را از ترابوزان اسپور بگیرد تا هزینه سنگینی روی دوش باشگاه ایرانی نیفتد!

این سه فوتبالیست ملی‌پوش می‌توانند تا حدودی هواداران پرسپولیس را آرام کنند و باید دید مدیران این باشگاه موفق می‌شوند طارمی، رضاییان و وحید امیری را به پرسپولیس برگردانند؟

منبع: خبرورزشی

نظر شما

چندرسانه ای

برگزیده ها