تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۷:۵۶ کد خبر : 104850

مصاحبه پژمان منتظری پس از خداحافظی از استقلال و تیم‌ ملی

پژمان منتظری می‌گوید: از ویلموتس که یک مربی بزرگ است بسیار تشکر می کنم که مرا دعوت کرد اما احساس می کنم که دیگر تیم ملی برای من کافی است.

پژمان منتظری

اقتصاد۲۴ – پژمان منتظری می‌گوید: می خواهم جایی به دور از حواشی یکی دو سال آخر فوتبالم سر خودم را گرم کنم و فوتبال را به پایان برسانم

اگر شد حتی شده با کمترین پول خارج از ایران بازی می‌کنم و اگر هم نشد تصمیم جدید می گیرم.

از ویلموتس که یک مربی بزرگ است بسیار تشکر می کنم که مرا دعوت کرد اما احساس می کنم که دیگر تیم ملی برای من کافی است.

قطعاخودم بیشتر از همه اذیت شدم اما اگر آن پست را نمی‌گذاشتم یک عمر خودخوری می کردم. احساس می کردم شخصیتم لگدمال می شود و باید تصمیمی می گرفتم. به همین خاطر آن پست اینستاگرامی را گذاشتم.

من حاضر بودم قرارداد سفید به معنای واقعی نه اینکه شواف باشد و بعد در آن مبلغ نوشته شود امضا کنم اما متاسفانه هیچ کس با من صحبتی انجام نداد. با فشار مردم مجبور شده اند زنگ بزنند که اگر اینطور نمی شد تماسی هم برقرار نمی کردند.

بعد از بازی با العین با سیدحسین حسینی، وریا غفوری و علی کریمی وارد مذاکره شدند و جالب اینکه آن روز هم هیچ صحبتی با من نشد.

وقتی آن پست را منتشر کردم، همان لحظه تصمیم به ترک باشگاه استقلال گرفتم. آرزویم بود یکسال دیگر خدمت این تیم باشم، اما این اتفاق نیفتاد.

من مطمئن هستم که مجیدی هم دوست داشت قراردادم تمدید شود.

جالب است که در مذاکره آخر با آقای فتحی که در هتل صحبت می کردیم او به من اعلام کرد روزبه چشمی را نمی خواهند.

آخرین بار که با پاتوسی حرف زدم نگران بود و می گفت کسی با من حرفی نزده. بازیکن وقتی با ذهن مشغول به تعطیلات برود از آن تعطیلات لذت نمی برد.

نظر شما

چندرسانه ای

برگزیده ها