تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۷:۲۶ کد خبر : 117000

برنامه‌های آمازون برای تولید نسخه‌ای باکیفیت از اسپیکر اکو

با وجود تعداد زیاد مدل های سال قبل، بلندگو های آمازون همچنان گزینه خوبی برای لذت بردن از موسیقی باکیفیت نیستند. به گزارش بلومبرگ، این شرکت با معرفی یک مدل بهتر از اسپیکر آمازون اکو قصد دارد با رقبایی مانند سونوس رقابت کند. گفته شده آزمایشگاه ۱۲۶ آمازون نیز تاکنون چندین نمونه از اکو با اندازه بزرگتر تولید کرده که حداقل به چهار توییتر مجهز شده اند.
آمازون هیچ اسپیکر باکیفیتی برای گوش دادن به موسیقی تولید نمی کند

برنامه های آمازون برای تولید نسخه ای باکیفیت از اسپیکر اکو

اقتصاد۲۴ –تولید یک اسپیکر آمازون اکو با کیفیت صدای خوب منطقی به نظر می رسد، خصوصا وقتی به این فکر می کنیم که این شرکت برنامه دارد نسخه ای با کیفیت تر از سرویس موزیکش را با قیمت ۱۵ دلار در ماه معرفی کند. علاوه بر این چنین اتفاقی راه را برای رقابت با اسپیکر هوم مکس گوگل نیز باز می کند، بلندگویی بسیار با کیفیت تر از هر آنچه آمازون در حال حاضر به فروش می رساند.

با اینکه آمازون در زمینه فروش اسپیکرهای هوشمند پیشتاز است، سهمش از بازار هم زمان با صعود گوگل در حال کاهش است. این کمپانی اخیرا دو نمونه از اسپیکر آمازون اکو به نام اکو ساب و اکو پلاس معرفی کرده که تمرکز اولی بر ارائه بیس بهتر، و دومی صدایی بهتر نسبت به اسپیکر اکو معمولی است. اگرچه همچنان از نظر کیفیت صدا محصولی برای رقابت با اسپیکرهای سونوس که به دستیار صوتی الکسا مجهز شده اند یا هوم مکس گوگل ندارد.

بلومبرگ در یک خبر عجیب تر نیز ادعا کرده آمازون میزان فعالیت ها برای تولید یک ربات خانگی با اسم رمز ورسا را نیز افزایش داده. گویا این شرکت مهندسانی را از پروژه های مختلف مسئول توسعه این ربات کرده است، اتفاقی که نشان از جدی بودن این غول فروش اینترنتی برای تجاری سازی چنین محصولی دارد.

به گفته منابع داخلی آمازون، این محصول می تواند مانند نسخه ای متحرک از الکسا باشد که دنبالتان می کند و به پخش موسیقی یا فیلم در هر نقطه ای از منزل می پردازد. این ربات احتمالا تا کمر افراد ارتفاع خواهد داشت، از دید کامپیوتری برای حرکت استفاده می کند و با استفاده از فرمان های صوتی فراخوان می شود. البته با توجه به هزینه ها و میزان پیچیدگی چنین دستگاهی، توسعه آن از سوی آمازون کمی عجیب به نظر می رسد.
منبع:
Engadget

اخبار مرتبط

نظر شما

چندرسانه ای

برگزیده ها