تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۲:۲۹ کد خبر : 118893

ماجرای ستاره‌ای که به خاطر رفتار مایلی کهن مجبور شد گریه کند!

مهدی پاشازاده ستاره سابق تیم‌ملی ایران امروز در برنامه سلام صبح بخیر در شبکه سوم سیما حاضر شد و حرف‌های جالبی به زبان آورد.

مهدی پاشازاده

اقتصاد۲۴ – مدافع سابق تیم ملی و استقلال در بخشی از حرف های خود درباره نقش دلال ها در تعیین نتایج بازی ها به ویژه در لیگ های پائین تر گفت: «دلال ها همیشه نقش دارند. جایی رفته ام اول که خواسته ام قرارداد ببندم به من گفته اند با هیچ دلالی نباید کار کنی، گفتم کدام سوپرمارکت فلان شهر بازیکن فروش است من بروم بخرم! این موضوع در همه جای دنیا هست، ما هم که در ایران استاد واسطه گری هستیم و یک شغل است. باشگاه، مدیرعامل و سرمربی باید کلاه سرشان نرود. درست نیست من مستقیم به بازیکن زنگ بزنم، مدیر برنامه یک چیز قانونی است و مگر تورس از لیورپول به چلسی رفت دلالی کرد؟در لیگ های پایین تر درآمد کمتر است و نظارت کمتر است. با بازیکن، داور، مربی و سرپرست هم شاید صحبت کنند. اینکه چقدر مدارک این موضوع را داریم نمی دانم. به هر حال دلال ها نتیجه تعیین می کنند.»

او درباره جنجال های حضور کخ مربی آلمانی اسبق استقلال در این تیم و حاشیه های آن روزها گفت: « نگذاشتند او کار کند. همان کسانی که آمدند و ماندند و کارهایشان را کردند. از همین سکوها کارشان را شروع کردند، در روزنامه ها ادامه دادند و به خود تیم رخنه کردند. با بازیکنان جلسه گذاشتند که علیه آقای کخ هماهنگ شوند. من را هم اخراج کردند، رضایتنامه ام را هم ندادند، اذیتم کردند و پولی هم دوباره از من گرفتند.»

پاشازاده در پاسخ به این سوال که آیا مایلی کهن به خاطر بحث های رنگی در مقدماتی جام جهانی ۹۸ او را بازی نمی داد جواب داد: «من همیشه به ایشان احترام گذاشتم و صبر کردم و مزد صبرم را گرفتم. آن موقع رسانه ها فراگیر نبودند اما فشار می آوردند اما بیشتر لج و لجبازی بود. مایلی کهن با من رفتار بدی نداشتند اما با رسانه ها و کسان دیگر لجبازی داشتند.»

او اشاره ای به بازی عربستان در همان روزها کرد و گفت: «معمولا جمعه ها بازی بود و پنجشنبه ها به من می گفتند جزو ۱۸ نفر نیستی و من به خانه می رفتم و شنبه صبح برمی گشتم. برای بازی عربستان فکر می کردم باشم اما پای اتوبوس تیم ملی به من گفتند مایلی کهن اسمم را از تیم خط زده و آنجا تا میدان راه آهن پیاده رفتم و گریه کردم.»

پاشازاده درباره دعوت نشدنش از سوی برانکو به تیم ملی هم چنین توضیحاتی داد: «یک بار در مسیر تهران وین زمانی که در اتریش بازی می کردم با برانکو صحبت کردم یک بار هم در هتل استقلال و قرار بود به تیم ملی دعوت بشوم اما نشد. متاسفانه در مملکت ما باید رابطه ات خیلی قوی باشد. من الان هم رابطه ندارم. به من پیشنهاد دادند که پول بده و ما کاری میکنیم دوباره به تیم ملی دعوت شوی. باند مافیایی هست. اگر من در آلمان و اتریش کار کرده بودم بهترین تیم ها را به من می دادند اما در ایران نه.»

منبع: خبرآنلاین

نظر شما

چندرسانه ای

برگزیده ها