تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۳:۰۹ کد خبر : 118920

قیمت ارز، دلار، سکه و طلا در بازار امروز ۲۶ تیر ماه

در بازار امروز چهارشنبه بیست و ششم تیر قیمت سکه و قیمت طلا نسبت به روز گذشته کاهش یافت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۳ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان معامله شد.

سکه و ارز
اقتصاد۲۴ – قیمت ارز، دلار، سکه و طلا در بازار امروز ۲۶ تیر ماه منتشر شد. براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر امروز قیمت انواع سکه و طلا کاهش یافته است؛ برهمین اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۳ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۳ میلیون ۹۵۰ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هم همچنین هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۸۰ هزار تومان، ربع سکه بدون تغییر نسبت به معاملات چهارشنبه یک‌میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۴۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۳۸۸ هزار و ۹۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه در بازار‌های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۴۰۴ دلار قیمت خورد.

قیمت سکه و قیمت طلا در بازار امروز چهارشنبه ۲۶ تیر ۹۸
نوعقیمت روز معاملاتی گذشته (ریال)قیمت امروز (ریال)
مثقال طلا
۱۷,۰۱۰,۰۰۰
۱۶,۵۶۰،۰۰۰
طلای ۱۸ عیار
۳,۹۲۶,۷۶۰
۳,۸۸۹,۰۰۰
سکه جدید
۳۹,۷۵۰,۰۰۰
۳۹,۷۰۰,۰۰۰
سکه قدیم۳۹,۵۰۰,۰۰۰
۳۹,۵۰۰,۰۰۰
نیم سکه
۲۰,۸۰۰,۰۰۰
۲۰,۸۰۰,۰۰۰
ربع سکه
۱۲,۵۰۰,۰۰۰
۱۲,۵۰۰,۰۰۰
سکه گرمی۹,۴۰۰,۰۰۰
۹,۴۰۰,۰۰۰
انس طلا
۱۴۱۲ دلار
۱۴۰۴ دلار
قیمت دلار و قیمت یورو در بازار امروز چهارشنبه ۲۶ تیر ۹۸

صرافی ملی قیمت دلار را برای چهارشنبه بیست و ششم تیر با ۲۵۰ تومان کاهش نسبت به نرخ‌های پایانی سه‌شنبه، ۱۱ هزار ۵۵۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۴۵۰تومان خریداری می‌کنند.

قیمت فروش یورو، نیز در صرافی‌های بانک‌ها ۲۵۰ تومان کاهش داشت و ۱۳ هزار ۴۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار ۳۵۰ تومان است.

منبع: فرارو

اخبار مرتبط

نظر شما

چندرسانه ای

برگزیده ها