تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۳:۲۰ کد خبر : 118933

فتحی: استقلال قطعا محروم نمی‌شود

مدیرعامل استقلال می گوید استقلال قطعا محروم نمی‌شود.

امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال

اقتصاد۲۴ – امروز خبری در یکی از رسانه ها منتشر شد که چون استقلال در زمان قانونی پول پروپئیچ را پرداخت نکرده است از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم شده است.

امیرحسین فتحی این خبر را تکذیب و آن را شیطنت رسانه ای خواند: واقعا نمی دانم باید چه بگویم، خبر محرومیت استقلال صرفا گمانه زنی و یک تحلیل است و من قویا می گویم هیچ خطری استقلال را تهدید نمی کند.

او ادامه داد: من نمی دانم چرا چنین تحلیلی منتشر می شود. من دیشب در اخبار شبکه خبر مفصل در این باره توضیح دادم و از دیشب تا حالا هیچ اتفاق خاصی نیفتاده است. چه اتفاقی در این چند ساعت افتاده که ما باید محروم شویم. چنین اخباری صحت ندارد.

وی افزود: چون ما باید تا تاریخ ۱۵ جولای پول پرو را پرداخت می کردیم، اینطور تحلیل کرده اند که استقلال از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم شده است در حالی که چنین چیزی اصلا درست نیست چون فیفا پذیرفته است که پول پروپئیچ را از محل درآمدهای استقلال پرداخت کند.

مدیرعامل استقلال در پاسخ به این سوال که فیفا چطور راضی شد که پول پروپئیچ را پرداخت کند هم گفت: فدراسیون فوتبال نامه ای زد. درخواست باشگاه استقلال را منعکس کرد و بعد از پیگیری های ما آنها پذیرفتند چنین کاری را انجام بدهند. فیفا از پروپئیچ شماره حساب خواسته است تا این پرونده بسته شود، پرونده ای که ما یک سال درگیر آن بودیم.

فتحی در پایان گفت که هیچ خطری استقلال را تهدید نمی کند: تاکید می کنم هیچ خبری استقلال را تهدید نمی کند و این خبر فقط یک تحلیل بود و ربطی به حکم فیفا ندارد. قطعا استقلال از پنجره نقل و انتقالاتی محروم نخواهد شد و هیچ نگرانی وجود ندارد. پرونده پروپئیچ در فیفا حل شده است و ما دیگر مشکلی نداریم.

منبع: ورزش سه

نظرات شما

  1. بهزاد آبی
    ۲۷, تیر, ۱۳۹۸ ۲۳:۵۰

    شماچندوقت پیش باهمین صراحت اعلام کردیدکه پاتوسی باماقرارداد داردوقطعآ دراستقلال می ماندولی چی شدپاتوسی مثل آب خوردن ازاستقلال رفت حالا هم همان جمله وهمان لهجه وهمان حرفهاکه قطعااستقلال محروم نخواهدشدشما چطوری میخوایدهوادار به شمااطمینان کندشما یه زمان تقریبا دوسه ماه رابی خیال مسئله پروپیچ بودیدودرست دوروز مانده به اتمام زمان داده شده پیگیراین موضوع شده ایدوهنوزهم نتوانسته ایدبااین بازیکن تسویه حساب کنیدوزمان داده شده هم به اتمام رسیده وفیفا هم رای خودشوصادرکرده واستقلال را ازدوپنجره نقل وانتقالات محروم کرده ولی شمااصرارداریدکه هیچ اتفاقی نیافتاده واستقلال قطعا محروم نخواهدشد حالا فکرکنیدهوادارچطوری باید
    باورکنه شماراست می گویید فقط خدا ازتون نگذره!

نظر شما

چندرسانه ای

برگزیده ها