تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۵:۳۳ کد خبر : 119017

حضور پررنگ گروه سایپا در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید

نخستین نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید با حضور گروه خودروسازی سایپا برگزار می‌شود.

سایپا

اقتصاد۲۴ – در این نمایشگاه که برای نخستین‌بار و با هدف نمایش توانمندی‌ها در بومی‌سازی محصولات و قطعات و همچنین اعلام نیازمندی‌های صنعتی به‌همت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار خواهد شد، گروه خودروسازی سایپا قصد دارد قابلیت‌ها، دستاوردها و نیازهای خود را معرفی کند.

سایپا که در چندماه اخیر توانسته در اجرای پویش ملی بومی‌سازی قطعات محصولات خودرویی، به دستاوردهای بزرگی در زمینه معرفی نیازمندی‌های تولیدی خود، شناسایی صنعت‌گران، تولیدکنندگان و شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی و حمایت و پشتیبانی از بومی‌سازی بسیاری از قطعات، مجموعه‌ها و متعلقات پیشرفته خودرویی رسیده، قصد دارد با حضور در این نمایشگاه، از فرصت‌های داخلی‌سازی و رونق‌بخشی به تولید استفاده کند.

گروه سایپا متشکل از شرکت‌های سایپا، پارس‌خودرو، زامیاد، سایپادیزل، سایپاپرس، سایپاشیشه، سایپاآذین، فنرسازی زر، مگاموتور، سازه‌گستر، قالب‌های بزرگ صنعتی سایپا و شرکت خدمات فنی رنا در فضایی بالغ بر ۹۰۰ متر مربع در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

نخستین نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید در حوزه‌های نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع معدنی فلزی و غیرفلزی، خودرو و قطعات، مخابرات، صنایع دریایی و لوازم خانگی از ۲۷ تا ۳۰ تیرماه در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد و گروه سایپا از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در سالن ۳۸B پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

منبع: سایپانیوز

نظر شما

چندرسانه ای

برگزیده ها