تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۰:۰۳ کد خبر : 119836
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم صوتی و تصویری و تلفن همراه:

قیمت گوشی متناسب با افت نرخ دلار کاهش نیافت

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم صوتی و تصویری و تلفن همراه گفت: با وجود کاهش نرخ ارز در هفته گذشته به دلیل عدم تامین نیاز بازار، قیمت تلفن همراه متناسب با افت ارزش دلار، کاهش نیافت.

بازار موبایل 1

اقتصاد۲۴ – ابراهیم درستی با اشاره به اینکه در ابتدای ماه جاری اعلام شد بازار طی دو هفته آینده مورد رصد و پایش قرار خواهد گرفت تا وضعیت واردات و رفع نیاز بازار تلفن همراه به صورت دقیق مورد مطالعه و تصمیم‌گیری قرار گیرد، اظهار کرد: در چند هفته اخیر اتفاق خاصی در بازار تلفن همراه رخ نداده و می‌توان این موضوع را در هفته گذشته که قیمت دلار افت داشت اما قیمت تلفن همراه تغییر نداشت، مشاهده کرد.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم صوتی و تصویری و تلفن همراه خاطرنشان کرد: عدم تاثیرگذاری کاهش نرخ ارز بر قیمت تلفن همراه گواه آن را دارد که بازار تلفن همراه با کمبود عرضه مواجه است و باید شرایط به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که نیاز بازار به لحظه تامین و رفع شود، که البته تاکید بر آن است که تامین نیاز از طریق مبادی رسمی انجام شود.

وی بیان کرد: شرکت‌های واردکننده رسمی برای چند روز آینده درخواست فرصت داشته‌اند تا با رصد بازار و انجام تشریفات قانونی واردات تلفن همراه، شرایط بهتری را برای بازار رقم بزنند؛ از این رو در روز دوشنبه آتی جلسه‌ای در زمینه بررسی شرایط بازار و ارائه امکانات مرتبط با واردات کالا برگزار خواهد شد.

منبع: ایسنا

نظرات شما

 1. نه نه مریم
  ۲۹, تیر, ۱۳۹۸ ۱۲:۲۰

  دلار گران شد،موبایل گران شد
  طلا گران شد،موبایل گران شد
  نفت گران شد،موبایل گران شد
  توافق شد،،موبایل گران شد
  توافق پاره شد،موبایل گران شد
  تحریم میاد،موبایل گران شد
  تحریم نمیاد شایعه بود،موبایل گران شد
  اپل تحریم شد،موبایل گران شد
  تحریم اپل رفع شد،موبایل گران شد
  گربه از روی بام مجلس گذشت،موبایل گران شد
  خلاصه:
  نرخ موبایل یک سر هست ، رفتش به هرچیزی وابسته هست ولی برگشتنش به هیچ چیز وابسته نیست یعنی اصلن برگشت نداره!

نظر شما

چندرسانه ای

برگزیده ها