تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۱:۴۰ کد خبر : 130151

میعاد صالحی رفت؛ نعمت الله ایزدی آمد

میعاد صالحی مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری صبح امروز با حکم محمد شریعتمداری تغییر کرد و نعمت الله ایزدی به جای او منصوب شد.

8576837684

اقتصاد۲۴- صبح امروز با حکم محمد شریعتمداری، میعاد صالحی از صندوق بازنشستگی کشوری کنار گذاشته شد و نعمت الله ایزدی به جای او به عنوان سرپرست صندوق منصوب شد.

میعاد صالحی دهم فروردین امسال به عنوان مدیر عامل صندوق حکم گرفته بود اما پس از کمتر از پنج ماه، جای خود را فرد دیگری داده است. شریعتمداری در حکم دیگری صالحی را به عنوان مشاور علمی و فناوری خود منصوب کرده است.

محمد شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل قدیم و جدید صندوق بازنشستگی کشوری شرکت نکرده است و احمد میدری معاون وزیر در این جلسه حضور داشته است.

صالحی در مدت چند ماهه حضور خود در صندوق بازنشستگی برای نخستین بار مدارک تحصیلی و فیش حقوق مدیران صندوق و شرکت‌های تابعه را منتشر کرد.

صالحی در آخرین توئیت خود پیش از این جابجایی نوشته است «هرچه امور صندوق بازنشستگی را شفاف‌تر می کنیم، فشارها و تخریب‌ها نیز بیشتر می‌شود. گام مهم بعدی، انتشار جزییات پرونده‌ها و پروژه‌های چندصد و چندهزار میلیارد تومانی است.»

نعمت الله ایزدی سابقه ریاست بر هیئت مدیره صندوق بازنشستگی کشوری را در کارنامه خود دارد. ایزدی پیش از این، در مسوولیت های مدیر کل اروپای شرقی وزارت امور خارجه، سفیر ایران در کشورهای شوروی سابق، مغولستان و عمان بوده است.

منبع: رویداد۲۴

نظرات شما

  1. محمود
    ۲۲, مرداد, ۱۳۹۸ ۲۱:۰۶

    غیر از این هم انتظاری نمی رفت ، مسلم است که مدیران زیاده خواه و کج دست که به بیت المال به چشم گوشت قربانی نگاه می کنند تحمل شفافیت را ندارند قوه قضائیه باید برای روشن شدن ابعاد عملکرد این نهاد وارد عمل شود .

نظر شما

چندرسانه ای

برگزیده ها