تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۱:۵۵ کد خبر : 130771

قیمت دلار و قیمت یورو امروز ۲۳ مرداد ۹۸

قیمت دلار در صرافی‌های بانکی امروز ۱۱ هزار و ۷۰۰ تومان و قیمت درهم امارات در بازار آزاد ۳ هزار و ۱۸۵ تومان و قیمت پوند ۱۴ هزار و ۱۱۰ تومان تعیین شده است.

proxy-this-arg

اقتصاد۲۴ قیمت دلار در بازار آزاد که طی روزهای اخیر تا مرز ۱۲ هزار تومان کاهش یافته بود از ابتدای هفته وارد کانال ۱۱ هزار تومانی شد و به ۱۱ هزار و ۷۰۰ تومان رسید. هر یورو در بازار آزاد هم در برابر ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان معامله شد.

صرافی‌های بانک‌ها امروز چهارشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۶۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۲ هزار و ۶۹۲ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۱۵۰ تومان است.

قیمت درهم امارات نیز امروز در بازار آزاد، ۳ هزار و ۱۸۵ تومان ارزش‌گذاری شده و مورد معامله قرار می‌گیرد؛ فعالان بازار ارز معتقدند نوسانات قیمتی درهم عامل بسیار مهمی برای قیمت دلار است. قیمت پوند هم ۱۴ هزار و ۱۱۰ تومان تعیین شده است.

گفتنی است، امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۳۶۲ تومان و ۸ ریال، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۶۹۲ تومان و ۱ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۳ هزار و ۶۹۶ تومان و ۳ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت دلار نسبت به روز کاری قبل تغییری نداشته اما یورو و پوند اندکی رشد داشته است.

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۱۳ هزار و ۳۳۰ تومان و ۳ ریال می‌فروشند. قیمت ارز مسافرتی نسبت به روز کاری قبل با کاهش حدود ۴۰تومانی همراه شده است.

نوع ارزقیمت
قیمت دلار صرافی بانکی۱۱  هزار  و ۷۰۰  تومان
قیمت دلار در بازار آزاد۱۱ هزار و ۶۸۹ تومان
قیمت یورو۱۳ هزار  و ۲۰۰ تومان
قیمت درهم امارات۳ هزار و ۱۸۵ تومان
قیمت پوند۱۴ هزار و ۱۱۰ تومان
قیمت ارز مسافرتی۱۳ هزار و ۳۳۰ تومان
قیمت خرید دلار در بانک‌ها۱۱ هزار و ۳۶۲  تومان
قیمت خرید یورو در بانک‌ها۱۲ هزار و ۶۹۲ تومان
قیمت خرید پوند در بانک‌ها۱۳ هزار و ۶۹۶  تومان

منبع: تسنیم

نظر شما

چندرسانه ای

برگزیده ها