تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۲:۰۷ کد خبر : 131916

قیمت دلار و قیمت یورو امروز ۲۶ مرداد ۹۸

قیمت دلار در صرافی‌های بانکی امروز ۱۱ هزار و ۷۰۰ تومان، قیمت یورو ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان و قیمت درهم امارات در بازار آزاد ۳ هزار و ۱۹۰ تومان و قیمت پوند ۱۴ هزار و ۲۳۷ تومان تعیین شده است.

دلار

اقتصاد۲۴ قیمت خرید و فروش انواع ارز امروز نسبت به روز قبل، ثبات داشته است. قیمت دلار در بازار آزاد که طی روزهای اخیر تا مرز ۱۲ هزار تومان کاهش یافته بود از ابتدای هفته قبل وارد کانال ۱۱ هزار تومانی شد و امروز به ۱۱ هزار و ۶۷۰ تومان رسید.

صرافی‌های بانک‌ها امروز سه شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با ثبات نسبت به روز کاری قبل ۱۱ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها نیز بدون تغییر قیمت نسبت به روز قبل، ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان است.

قیمت درهم امارات نیز امروز در بازار آزاد، ۳ هزار و ۱۹۰ تومان ارزش‌گذاری شده و مورد معامله قرار می‌گیرد؛ فعالان بازار ارز معتقدند نوسانات قیمتی درهم عامل بسیار مهمی برای قیمت دلار است. قیمت پوند هم ۱۴ هزار و ۲۳۷ تومان تعیین شده است که کاهش محسوس نسبت به روز کاری قبل دارد.

گفتنی است، امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۳۶۲ تومان و ۸ ریال، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۶۰۳ تومان و ۲ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۳ هزار و ۸۱۶ تومان و ۲ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت دلار نسبت به روز کاری قبل تغییری نداشته اما یورو و پوند اندکی کاهش داشته است.

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را بدون کارمزد با قیمت ۱۳ هزار و ۲۳۶ تومان و ۸ ریال می‌فروشند. قیمت ارز مسافرتی نسبت به روز کاری قبل با کاهش محسوس همراه شده است.

نوع ارزقیمت
قیمت دلار صرافی بانکی۱۱  هزار  و ۷۰۰ تومان
قیمت دلار در بازار آزاد۱۱هزار و ۶۷۰ تومان
قیمت یورو۱۳ هزار  و ۲۰۰ تومان
قیمت درهم امارات۳ هزار و ۱۹۰ تومان
قیمت پوند۱۴ هزار و ۲۳۷ تومان
قیمت ارز مسافرتی۱۳ هزار و ۲۳۶ تومان
قیمت خرید دلار در بانک‌ها۱۱ هزار و ۳۶۲ تومان
قیمت خرید یورو در بانک‌ها۱۲ هزار و ۶۰۳ تومان
قیمت خرید پوند در بانک‌ها۱۳ هزار و ۸۱۶ تومان

منبع: تسنیم

نظر شما

چندرسانه ای

برگزیده ها