تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۶/۱۹ - ۲۰:۱۹ کد خبر : 142702

واکنش ابتکار به درگذشت سحر خدایاری

معصومه ابتکار معاونت زنان رئیس جمهور به درگذشت سحر خدایاری واکنش نشان داد.

درگذشت سحر خدایاری

اقتصاد۲۴– معصومه ابتکار اطلاعیه روابط معاونت امور زنان ریاست جمهوری درباره اقدامات انجام شده برای رسیدگی به شرایط سحر خدایاری را منتشر کرد.

با ابراز تاسف و تاثر شدید از درگذشت خانم سحر.خ، به اطلاع می رساند اقدامات این معاونت از زمان انتشار اخبار مربوطه در رسانه ها در پی خودسوزی نامبرده، به شرح زیر بوده است:

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده هفته گذشته پس از اطلاع از موضوع خودسوزی خانم سحر.خ و بررسی صحت و سقم موضوع در جلسه چهارشنبه دولت، به دستیار ویژه حقوق شهروندی خود، خانم شهناز سجادی ماموریت داد تا در محل بیمارستان حاضر و موضوع را شخصا بررسی کند. خانم سجادی روز پنج شنبه ۱۴ شهریور در بیمارستان با مادر و خواهر سحر دیدار و جزئیات ماجرا را همان روز به طور کتبی گزارش کرد. این گزارش روز شنبه به پیوست نامه‌ای رسمی به امضای معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده برای رئیس محترم قوه قضائیه ارسال شد. در جلسه دولت روز یکشنبه نیز موضوع مطرح و وزیر ورزش و جوانان در مورد اقدامات صورت گرفته برای حضور خانم ها در مسابقات توضیح داد.

نظرات شما

  1. وای وای
    ۱۹, شهریور, ۱۳۹۸ ۹:۳۳ ب.ظ

    بابا عجب سیاست مداران … داریم چرا همیشه دوهزاریشون دیر می افته اکر این قانون بنظرت غلط بود چرا این نامه ها را قبل از اتفاق ننوشتی چندین ساله که بدین منواله

نظر شما

چندرسانه ای

برگزیده ها