تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۰ کد خبر : 145010

قیمت دلار و قیمت یورو امروز ۲۵ شهریور ۹۸

قیمت دلار در صرافی‌های بانکی امروز ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان، قیمت یورو ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان و قیمت درهم امارات در بازار آزاد ۳ هزار و ۱۳۷ تومان و قیمت پوند ۱۴ هزار و ۲۴۳ تومان تعیین شده است.

دلار ارز

اقتصاد۲۴ قیمت خرید و فروش انواع ارز امروز نسبت به روز قبل با تغییر همراه شده است. قیمت دلار در بازار آزاد امروز ۱۱ هزار و ۳۷۰ تومان قیمت خورده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز دوشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با افزایش ۵۰ تومانی نسبت به روز کاری قبل ۱۱هزار و ۳۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۲۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان است. در بازار آزاد قیمت درهم امارات برای روز جاری ۳ هزار و ۱۳۷ تومان و پوند انگلیس ۱۴ هزار و ۲۴۶ تومان تعیین شده که نسبت به روز کاری قبل تغییر جزئی داشته است.

گفتنی است، امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۱۹۸ تومان و ۳ ریال، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۴۰۶ تومان و ۸ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۴ هزار و ۱۱ تومان و ۴ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت دلار و قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است.

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۱۲ هزار و ۶۲۹ تومان و ۷ ریال می‌فروشند. قیمت ارز مسافرتی نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است.

نوع ارزقیمت
قیمت دلار صرافی بانکی۱۱  هزار  و ۳۵۰ تومان
قیمت دلار در بازار آزاد۱۱ هزار و ۳۷۰ تومان
قیمت یورو۱۲ هزار  و ۶۵۰ تومان
قیمت درهم امارات۳ هزار و ۱۳۷ تومان
قیمت پوند۱۴ هزار و ۲۴۳ تومان
قیمت ارز مسافرتی۱۲ هزار و ۶۲۹ تومان
قیمت خرید دلار در بانک‌ها۱۱ هزار و ۲۴۷ تومان
قیمت خرید یورو در بانک‌ها۱۲ هزار و ۴۵۳ تومان
قیمت خرید پوند در بانک‌ها۱۴ هزار و ۳۱ تومان

منبع: تسنیم

نظر شما

چندرسانه ای

برگزیده ها