تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۵ کد خبر : 147158
جهاندیده خبر داد؛

کاهش ۵۰ درصدی حوادث ناشی از کار در حوزه منطقه آزاد چابهار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از کاهش ۵۰ درصدی حوادث ناشی از کار در کارگاه ها و اماکن واقع در منطقه آزاد چابهار خبر داد.

حوادث ناشی از کار

اقتصاد۲۴مهرداد جهاندیده  با تاکید بر کاهش ۵۰ درصدی حوادث ناشی از کار در حوزه منطقه آزاد چابهار، اظهار کرد: این آمار طی بازرسی های بعمل آمده توسط بازرسان کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در طی ۶ ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل بدست آمده است.

وی با اشاره به امضای تفاهمنامه همکاری در زمینه ارتقای ایمنی و بهداشت کار فی ما بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار در سال گذشته گفت: صیانت از نیروی کار و انجام نظارت های مستمر در خصوص رعایت قوانین و مقررات ایمنی و بهداشت کار از جمله اهداف انعقاد این تفاهم‌نامه است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان بیان داشت: برگزاری دوره های آموزش ایمنی ویژه مسئولین ایمنی، کارفرمایان و کارگران شرکت های پیمانکاری و کارگاه های تولیدی واقع در محدوده منطقه آزاد چابهار یکی دیگر از برنامه هایی است که این اداره کل در راستای اجرای تفاهمنامه مشترک با منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار به منظور آگاهی بخشی در بین جامعه هدف دنبال می کند.

جهاندیده همچنین از تشکیل کمیته های حفاظت فنی و بهداشت کار در واحدهای مشمول در منطقه آزاد چابهار خبر داد.

منبع: فارس

نظر شما

چندرسانه ای

برگزیده ها