تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۲ کد خبر : 147331

به خاطر استراماچونی و کالدرون، شاید دربی مساوی شود!

علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل سابق باشگاه استقلال گفت: به نظر می‌رسد دو تیم دربی را با احتیاط دنبال کنند و احتمال مساوی شدن این بازی خیلی زیاد است.

علی فتح‌الله‌زاده

اقتصاد۲۴- علی فتح‌الله‌زاده درباره دربی پایتخت بین تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال در هفته چهارم لیگ برتر که قرار است روز یکشنبه برگزار شود گفت: من بار‌ها گفته‌ام که دربی بازی متفاوت و غیرقابل پیش‌بینی است، به نظر می رسد استراماچونی و کالدرون بازی را با احتیاط دنبال کنند. بدون شک تیمی در این بازی موفق است که روحیه بهتری داشته باشد و بازی را کنترل کند. این خاصیت دربی است.
وی افزود: در این بازی، چون هر دو مربی خارجی هستند و اولین بار است دربی را تجربه می‌کنند به نظر می‌رسد که بازی را با احتیاط دنبال کنند. با این شرایط احتمال مساوی شدن این بازی خیلی زیاد است.
مدیرعامل سابق باشگاه استقلال تصریح کرد: استقلال در این بازی فرشید اسماعیلی که یکی از بهترین‌های تیم بود را در اختیار ندارد و همین موضوع، کار را سخت می‌کند، اما امیدوارم همه بازیکنان استقلال بدانند که پیراهن چه تیمی را بر تن کرده‌اند. در مجموع تقابل دو تیم استقلال و پرسپولیس، طبق آمار استقلال جلوتر است و بازیکنان این تیم باید به خاطر مردم و پیراهن استقلال تا آخرین ثانیه بازی برای موفقیت تیم تلاش کنند.

منبع: میزان

نظر شما

چندرسانه ای

برگزیده ها