تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۴:۵۰ کد خبر : 147397

علیپور پنالتی‌ زن اول پرسپولیس در دربی

شنیده می‌شود گابریل کالدرون تصمیم گرفته علیپور را به عنوان پنالتی‌ زن خود در بازی فردا (یک‌شنبه) برابر استقلال تهران معرفی کند.

5232620

اقتصاد۲۴- اگر خاطرتان باشد، آخرین پنالتی پرسپولیس در شهرآورد را علی علیپور زده است و ممکن است پنالتی‌ زن اول پرسپولیس در دربی فردا هم او باشد. در هشتاد و پنجمین شهرآورد تهران، تیم فوتبال پرسپولیس توانست با گلی که از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۲۲ زد، پیروز میدان باشد. بازی استقلال و پرسپولیس در حالی برگزار شد که بعد از حدود چهار دهه، دو مربی خارجی روی نیمکت دو تیم هدایت آن‌ها را بر عهده داشتند.

دو تیم روز پنج‌شنبه ۴ آبان ۱۳۹۶ رودرروی هم قرار گرفتند و در حالی که میانه نیمه اول، برابر پیش می‌رفتند خطای روزبه چشمی روی بازیکن پرسپولیس، قرمزها را به یک پنالتی رساند و ضربه را علیپور به گل تبدیل کرد. در تمام ۶۰ دقیقه باقیمانده استقلال نتوانست به گل برسد و هرچند در دقایق پایانی نیمه دوم این تیم فشار آورد، اما این پرسپولیس بود که برنده از میدان خارج شد. حالا در آستانه شهرآورد شنیده می‌شود گابریل کالدرون تصمیم گرفته علیپور را به عنوان پنالتی‌زن خود در بازی فردا (یک‌شنبه) برابر استقلال تهران معرفی کند.

منبع: خبرورزشی

نظر شما

چندرسانه ای

برگزیده ها