تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۰:۱۶ کد خبر : 151563

قیمت دلار و قیمت یورو امروز ۸ مهر ۹۸

صرافی ملی امروز قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان تعیین کرده ضمن اینکه قیمت درهم در بازار آزاد ۳ هزار و ۱۶۱ تومان و قیمت پوند ۱۴ هزار و ۱۸۰ تومان تعیین شده است.

دلار آمریکا

اقتصاد۲۴ – صرافی‌های بانک‌ها امروز دوشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با افزایش ۵۰ تومانی نسبت به روز کاری قبل ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱هزار و ۴۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۲هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۲هزار و ۶۰۰ تومان است.

۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند. این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.

قیمت درهم برای فروش در بازار آزاد در روز جاری ۳هزار و ۱۶۲ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۴ هزار و ۱۸۳ تومان تعیین شده است؛ ضمن اینکه صرافی های آزاد، قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان اعلام می کنند.

گفتنی است، امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۳۴۶ تومان و ۹ ریال، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۴۱۹ تومان و ۸ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۳ هزار و ۹۵۷ تومان و ۴ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت دلار، یورو و پوند نسبت به دیروز افزایش یافته است.

** توجه داشته باشید که قیمت‌های درج‌شده در این خبر برای دلار، یورو و پوند، قیمت خرید بانک از مردم است نه فروش!

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۱۲ هزار و ۵۹۵ تومان و ۳ ریال می‌فروشند. قیمت ارز مسافرتی نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است.

مسافران خارج از کشوری که اسناد و مدارک خواسته‌شده را به شعب بانک‌های عامل ارائه کنند می‌توانند برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ۵۰۰ یورو و برای سایر کشورها تا ۱۰۰۰ یورو خریداری کنند.

نوع ارزقیمت
قیمت دلار صرافی بانکی۱۱  هزار  و ۵۰۰ تومان
قیمت دلار در بازار آزاد۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان
قیمت یورو۱۲ هزار  و ۷۰۰ تومان
قیمت درهم امارات۳ هزار و ۱۶۲ تومان
قیمت پوند۱۴ هزار و ۱۸۳ تومان
قیمت ارز مسافرتی۱۲ هزار و ۵۹۵ تومان
قیمت خرید دلار در بانک‌ها۱۱ هزار و ۳۴۶ تومان
قیمت خرید یورو در بانک‌ها۱۲ هزار و ۴۱۹ تومان
قیمت خرید پوند در بانک‌ها۱۳ هزار و ۹۵۷ تومان

منبع: تسنیم

نظر شما

چندرسانه ای

برگزیده ها