تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۰ کد خبر : 159325

قیمت دلار و قیمت یورو امروز ۲۴ مهر ۹۸

صرافی ملی امروز قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان تعیین کرده همچنین قیمت درهم در بازار آزاد ۳ هزار و ۱۴۸ تومان و قیمت پوند ۱۴ هزار و ۶۲۳ تومان و قیمت دینار عراق ۹۷۰۰ تومان است.

دلار1

اقتصاد۲۴ صرافی‌های بانک‌ها امروز چهارشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱هزار و ۳۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۲هزار و ۶۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۲هزار و ۵۰۰ تومان است.

۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند. این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.

قیمت درهم برای فروش در بازار آزاد در روز جاری ۳هزار و ۱۴۸ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۴ هزار و ۶۲۳ تومان تعیین شده است؛ ضمن اینکه صرافی های آزاد، قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱ هزار و ۳۸۹ تومان اعلام می کنند.قیمت دینار عراق برای زائران اربعین ۹۷۰۰ تومان است.

نوع ارزقیمت
قیمت دلار صرافی بانکی۱۱ هزار  و ۴۰۰ تومان
قیمت دلار در بازار آزاد۱۱  هزار و ۳۸۹ تومان
قیمت یورو۱۲ هزار  و ۵۹۶ تومان
قیمت درهم امارات۳ هزار و ۱۴۸ تومان
قیمت پوند۱۴ هزار و ۶۲۳ تومان

منبع: تسنیم

نظر شما

چندرسانه ای

برگزیده ها