تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۷:۳۶ کد خبر : 160896

شیوه تشخیص هود آشپزخانه بد از خوب، مخصوص خانم های مشکل پسند در جهت اقتصاد خانوار؟

در بسیاری موارد همه افراد در خرید هود اخوان به قیمت توجه کرده و به ضرب‌المثل قدیمی، هرچقدر پول بدی آش می‌خوری دقت می‌کنند. درصورتی‌که قیمت فقط ملاک نیست و طراحی آشپزخانه یکی از فاکتورهای بسیار مهم است، برای انتخاب درست هود اخوان حتماً به فضای آشپزخانه خود، سایز در نظر گفته‌شده، مساحت خانه خود و میزان مکش هوای هود، نزدیکی به اتاق نشیمن و استفاده از هودهای با مکش قوی یا ضعیف‌تر برای آلودگی صوتی کمتر دقت فرمایید.

Untitled

اقتصاد۲۴- به گزارش روابط عمومی فروشگاه مرکزی اخوان (اخوان سنتر) یکی از سؤالات پرتکرار از برند اخوان تفاوت‌های هودهای تولیدشده می‌باشد و چطور می‌توان هود آشپزخانه خوب را از بد مشخص کرد. درواقع این سؤال به فاکتورهای بسیاری بستگی دارد که می‌توان آن‌ها را به موارد زیر دسته‌بندی کرد:

قیمت هود را فاکتور انتخاب قرار می‌دهند؟

در بسیاری موارد همه افراد در خرید هود اخوان به قیمت توجه کرده و به ضرب‌المثل قدیمی، هرچقدر پول بدی آش می‌خوری دقت می‌کنند. درصورتی‌که قیمت فقط ملاک نیست و طراحی آشپزخانه یکی از فاکتورهای بسیار مهم است، برای انتخاب درست هود اخوان حتماً به فضای آشپزخانه خود، سایز در نظر گفته‌شده، مساحت خانه خود و میزان مکش هوای هود، نزدیکی به اتاق نشیمن و استفاده از هودهای با مکش قوی یا ضعیف‌تر برای آلودگی صوتی کمتر دقت فرمایید. طبیعتاً هرچقدر که مکش قوی‌تر باشد صدا نیز بیشتر خواهد شد و این امر غیرقابل‌اجتناب است.

نوع هود آشپزخانه آیا فاکتور مناسبی برای خرید است؟

هودهای اخوان در مدل‌های مختلفی تولید می‌شود که بیشتر این مدل‌ها برای زیبایی یا کارایی بیشتر طراحی‌شده ولی کل هودهای در بازار بیشتر در فاکتورهای صدا، مکش ، مصرف انرژی و نوع فیلتر دسته‌بندی می‌شوند.

فروشگاه و نمایندگی مرکزی هود اخوان  در توضیح شیوه انتخاب هود آشپزخانه به این نکته تأکید دارد اگر در انتخاب هود بیشتر به عدم جاگیری و نمایان بودن توجه دارید از هودهای مخفی و توکار استفاده کرده و اگر به زیبایی اهمیت می‌دهید باید هود مورب یا شومینه‌ای اخوان را تهیه کنید. حال مکش و تصفیه هوای روی گاز رومیزی در مدل‌های مورب کمتر از مدل‌های جزیره‌ای ، شومینه‌ای، توکار و مخفی است زیرا این مدل با زاویه ۴۵ درجه روی محیط قرارگرفته و کاملاً هوا را پوشش نمی‌دهد. اگر زیبایی هودهای مورب بسیار مورد اهمیت است، باید برای بهتر شدن مکش هوا، حالت‌های تلسکوپی را انتخاب کنید که در پخت‌وپزهای طولانی قسمتی از هود که قابلیت باز شدن را داشته باشد، بازکرده تا فضای بیشتری از محیط بالای گاز را پوشش داده و تصفیه بیشتری را انجام دهد. در مورد صدا همه هودها یکسان است و موتورهای فلزی صدای بیشتری داشته ولی مکش بیشتری نیز دارد و هودهای پلاستیکی مکش کمتر ولی صدای کمتری را نیز دارد.

نکات مهم در انتخاب هود آشپزخانه برای دقت مشتریان در خرید بهینه

قدرت مکش را همیشه مدنظر قرار دهید ، زیرا یک هود خوب نه‌تنها بوی نامناسب را به‌راحتی از بین می‌برد بلکه، هوا را نیز تصفیه کرده و به بیرون می‌فرستد. در وهله بعدی حتماً به فضای خانه دقت داشته و قدرت مکش را با توجه به فضای خانه خود انتخاب کنید. در سنجش میزان صدا، خیلی از فروشگاه‌ها دور یک را روشن کرده و نشان می‌دهند که هود آشپزخانه صدای کمی را تولید می‌کند ولی حتماً تا دور سوم مکش نیز آزمودن را انجام دهید ولی در دورهای بالاتر مثل چهارم و پنجم معیار نیست چون دور موتور بالاتر می‌رود. خیلی از مدل‌های هود دارای حس‌گر بو و دود می‌باشند که می‌توانند، به‌صورت خودکار عمل کرده و این کار شمارا راحت می‌کند. پالایه‌های هودهای جدید نیز خیلی تغییر کرده و قابلیت شستشو با دست و ماشین را داشته که می‌تواند مزیت محسوب شود.در سایز هود بسیار دقت کنید زیرا هرچه فضای بیشتری را در بالای سر اجاق‌گاز مبله یا فردار شما پوشش دهد، بیشتر دود و بخار ناشی از پخت‌وپز غذا را جذب می‌کند. حال می‌توانید برای مشاوره‌های تخصصی در خرید هود آشپزخانه اخوان با فروشگاه مرکزی اخوان (اخوان سنتر) تماس گرفته و بهترین نتیجه را از خرید خود بگیرید.

حال برای اینکه به اقتصاد خانوار کمک شود و فروش بی‌واسطه را تجربه کنید می‌توانید از فروشگاه مرکزی اخوان خرید خود را انجام داده و بیشترین سود را نصیب خودنمایید در ضمن نکته اصلی گارانتی و خدمات پس از فروش برند است که بسیار مطمئن بوده و خدمات بلندمدتی را ارائه می‌نمایید. مثلاً سینک اخوان با ۱۰ سال گارانتی عرضه‌شده و یا هود اخوان با ۲ سال گارنتی عرضه‌شده و خدمات پس از فروش آن لایف تایم می‌باشد. هم‌اکنون با مشاورین فروش ما تماس حاصل فرمایید. همیشه به یاد داشته باشید که خرید از فروشگاه اصلی اخوان چند موضوع را در پی دارد زیرا تخفیف بیش‌ازحد نیز ممکن است از جای دیگری باعث کم‌فروشی شود، حتماً ظرف‌شویی اخوان، هود اخوان، گاز اخوان و غیره را از جایی مطمئن خرید کنید تا از مشکلات آتی در امان بمانید، با تشکر روابط عمومی فروشگاه مرکزی اخوان.

اخبار مرتبط

نظر شما

چندرسانه ای

برگزیده ها