تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۵ کد خبر : 161798

قربانی: عیار استقلال مقابل تیم‌ های بزرگ مشخص می‌شود

پیروز قربانی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: با تمام احترامی که برای تیم سایپا قائلم، اما این نتیجه قابل پیش‌بینی بود.

1

اقتصاد۲۴- پیروز قربانی در خصوص پیروزی پُرگل تیم فوتبال استقلال مقابل سایپا اظهار داشت: به نظرم بازی خوبی بود و امیدوارم پیروزی‌های استقلال تداوم داشته باشد. با تمام احترامی که برای تیم سایپا قائلیم، اما این نتیجه قابل پیش بینی بود و باید گفت که عیار استقلال مقابل تیم‌ های بزرگ مشخص می‌شود. استقلال بازی به بازی بهتر می‌شود، اما هنوز این تیم نقاط ضعفی دارد که کادرفنی باید آن‌ها را برطرف کند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در مورد حضور بازیکنان جوانی مثل غلامی، آقایی و قائدی در استقلال و درخشش آن‌ها گفت: این جوانان بازیکنان خوبی هستند و می‌توانند در ترکیب اصلی استقلال به میدان بروند به شرط اینکه خود را با شرایط این تیم وفق دهند و سبک زندگی مناسبی را انتخاب کنند. استقلال در حال حاضر تیم جوان و باتجربه‌ای دارد که این امر می‌تواند در آینده به آبی‎پوشان کمک کند.

قربانی در مورد اینکه خط حمله استقلال هنوز زهر لازم را ندارد، خاطرنشان کرد: اصلا اینطور نیست. برای بررسی عملکرد مهاجمان باید دید که آن‌ها چند بار در موقعیت گلزنی قرار گرفته‌اند و حتی چند بار موقعیت گل ایجاد کرده‌اند. استقلال در بازی مقابل سایپا دو گل خود را از روی ارسال کرنر به ثمر رساند و این تیم هنوز در ایجاد موقعیت در جریان بازی مشکل دارد. استقلال را باید با تیم‌های بزرگ مقایسه کرد و وقتی موقعیت گلی ایجاد نشود، قطعا مهاجم هم گل نمی‌زند. البته این نظر شخصی من است؛ هر کسی می‌تواند ناراحت یا خوشحال شود.

منبع: میزان

نظر شما

چندرسانه ای

برگزیده ها