تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۹:۵۲ کد خبر : 172381

قیمت طلا، قیمت دلار و قیمت سکه امروز ۲۵ آبان ۹۸

قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴ میلیون و ۵۶ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان و قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱هزار و ۸۰۰ تومان رسیده است.

سکه و طلا2

اقتصاد۲۴امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۵۶ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۳۹ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۱۰۸ هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و ۳۰۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۸۴۹ هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۴۶۷ دلار معامله می‌شود.

هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۲۵۲ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۵ هزار و ۲۱۷ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد.

صرافی‌های بانک‌ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱هزار و ۳۵۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان است.

نوعقیمت لحظه
قیمت دلار۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان
قیمت یورو۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان
قیمت پوند۱۴ هزار و ۶۹۵ تومان
قیمت درهم امارات۳ هزار و ۲۵۲ تومان
قیمت سکه بهار آزادی۴ میلیون و ۳۹ هزار تومان
قیمت سکه طرح جدید۴ میلیون و ۵۶ هزار تومان
قیمت نیم سکه۲ میلیون و ۱۰۸ هزار تومان
قیمت ربع سکهیک میلیون و ۳۰۹ هزار تومان
قیمت سکه گرمی۸۴۹ هزار تومان
قیمت گرم طلای ۱۸۴۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان
قیمت گرم طلای ۲۴۵۴۸ هزار و ۸۰۰ تومان
قیمت هرمثقال طلایک میلیون و ۷۸۱ هزار تومان
قیمت هرانس طلادلار۱۴۶۷.۸دلار
قیمت پلاتیندلار۸۹۲ دلار
قیمت انس نقرهدلار۱۶.۹۴ دلار

منبع: تسنیم

نظر شما

چندرسانه ای

برگزیده ها