تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۰:۲۷ کد خبر : 179170

قیمت طلا، قیمت دلار و قیمت سکه امروز ۱۱ آذر ۹۸

قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۴۱۷ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۴۲ هزار و ۸۰۰ تومان و قیمت دلار در بازار آزاد به ۱۲هزار و ۷۰۰ تومان رسیده است.

سکه و ارز

اقتصاد۲۴امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۴۱۷ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۳۳۵ هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و ۵۱۵ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۸۸۸  هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۴۲ هزار و ۸۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۴۵۹.۵ دلار معامله می‌شود.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت طلای ۲۴عیار ۵۹۰ هزار و ۴۰۰ تومان، هر مثقال طلا یک میلیون و ۹۱۷ هزار تومان تعیین شده است.

هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۵۲۸ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۶ هزار و ۶۳۲ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد.

صرافی‌های بانک‌ها امروز دوشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۲هزار و ۵۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲هزار و ۴۰۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۳ هزار و ۷۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان است.

نوعقیمت لحظه
قیمت دلار۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان
قیمت یورو۱۳ هزار و ۷۵۰ تومان
قیمت پوند۱۶ هزار و ۶۳۲ تومان
قیمت درهم امارات۳ هزار و ۵۲۸ تومان
قیمت سکه بهار آزادی۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان
قیمت سکه طرح جدید۴ میلیون و ۴۱۷ هزار تومان
قیمت نیم سکه۲ میلیون و ۳۳۵ هزار تومان
قیمت ربع سکهیک میلیون و ۵۱۵ هزار تومان
قیمت سکه گرمی۸۸۸ هزار تومان
قیمت گرم طلای ۱۸۴۴۲ هزار و ۸۰۰ تومان
قیمت گرم طلای ۲۴۵۹۰ هزار و ۴۰۰ تومان
قیمت هرمثقال طلایک میلیون و ۹۱۷ هزار تومان
قیمت هرانس طلادلار۱۴۵۹.۵دلار
قیمت پلاتیندلار۸۹۸ دلار
قیمت انس نقرهدلار۱۶.۹۹دلار

 

منبع: تسنیم

نظر شما

چندرسانه ای

برگزیده ها