تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۹:۱۳ کد خبر : 56575

توزیع ۱۰۰ بسته سبد کالایی در بین نیازمندان و مستمندان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان از توزیع ۱۰۰ بسته سبد کالایی همزمان با اجرای طرح دست‌های مهربانی در بین نیازمندان و مستمندان همدان خبر داد.

سبد کالا

اقتصاد۲۴ – حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی اظهار داشت: همزمان با ایام آغاز سال جدید و در راستای اجرای طرح دست‌های مهربانی ۱۰۰ بسته سبد کالایی به برکت نیات مرتبط با موقوفات در بین نیازمندان و مستمندان توزیع شد.

وی عنوان کرد: طرح دست‌های مهربانی یکی از اصلی ترین طرح‌های سازمان اوقاف و امور خیریه در راستای کمک به نیازمندان جامعه به شمار می‌رود که با هدف اجرای امینانه نیت واقفان و کمک به نیازمندان در تمامی ایام سال به مرحله اجرا در می‌آید.

وی گفت: هدف از اجرای این طرح با توجه به نیات واقفان در زمینه کمک به مستندان، فقرا، ایتام و زنان سرپرست خانوار است که در ایام آغاز سال جدید در سطح استان به مرحله اجرا در آمده است.

حسینی بیان کرد: در راستای کمک به محرومان از محل نیات واقف خیراندیش مرحومه تاجماه خانم قراگوزلو ۱۰۰ بسته سبد کالایی در بین نیازمندان توزیع شد که ارزش ریالی هر یک از این بسته‌های حمایتی ۱۰۰ هزار تومان است.

وی تصریح کرد: خیران و نیکوکاران در صورت تمایل برای کمک به خانواده‌های نیازمند می‌توانند در تهیه سبد غذایی به این اداره کمک کنند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان اظهار داشت: بسته مواد غذایی شامل برنج، ماکارونی، حبوبات و روغن و کنسرو ماهی بین خانواده‌های نیازمند توزیع شده است.

حجت الاسلام حسینی تصریح کرد: در این طرح سبدهای کالایی حمایتی بین اقشار محروم و نیازمند زیر پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) و نهادهای حمایتی و خانواده‌های مستمند حاشیه شهر توزیع شده است.

منبع: مهر

نظر شما

چندرسانه ای

برگزیده ها

شبکه های اجتماعی