تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۱ کد خبر : 71643

بی خبری کاشانی از ۵۰ میلیارد درآمد آسیایی و ۶۰ هکتار زمین باشگاه!

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس می‌گوید از سرنوشت درآمد ۵۰ میلیارد تومانی پرسپولیس در آسیا و همچنین ۶۰ هکتار زمینی که برای این باشگاه گرفته بود، خبری ندارد.

2007795

اقتصاد۲۴- جعفر کاشانی در تازه‌ترین گفتگوی خود از وضعیت ۵۰ میلیارد تومان درآمدی که از لیگ قهرمانان آسیا نصیب پرسپولیس شد و همچنین ۶۰ هکتار زمینی که چند سال پیش برای پرسپولیس گرفته بود، اظهار بی اطلاعی کرد تا ابهامات درباره شرایط مالی این باشگاه بیشتر شود.

کاشانی در گفتگویی درباره ۵۰ میلیارد تومان گفت: من این سوال را از شما می پرسم که این پول کجاست!

وی درباره اینکه رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس است و باید از این مسائل خبر داشته باشد، تاکید کرد: بنده الان به عنوان پیشکسوت فوتبال با شما صحبت می‌کنم! علاقه‌ای هم ندارم. وقتی آمدم گفتم باید فرهنگسازی صورت بگیرد. برای همین باشگاه شاهین را ساختم و برای باشگاه پرسپولیس ۶۰ هکتار زمین گرفتم.

رئیس هیأت مدیره پرسپولیس در خصوص اینکه وضعیت ۶۰ هکتار زمین به کجا رسیده است؟ تصریح کرد: من هم مثل شما خبر ندارم! این زمین را در مجموعه پرند گرفتیم و آقای مهرعلیزاده رئیس پیشین سازمان تربیت بدنی هم کلنگ آنرا به زمین زد. اگر شما در اینبارهخبر دار شدید به من هم اطلاع بدهید!

کاشانی در واکنش به اینکه شما رئیس هیأت مدیره پرسپولیس هستید و باید از این مسائل مطلع باشید، گفت: اینقدر «رئیس رئیس» نکنید. من هم عضوی از باشگاه پرسپولیس و پایه گذارش بودم.

وی مجدداً درباره اینکه رئیس هیأت مدیره باید در جریان اتفاقات باشگاه باشد، اظهار کرد: خواهش می‌کنم رئیس نگویید. این عنوان‌ها به کسی شخصیت نمی‌دهد. مقام آدم به تیتر نیست. مقام، عملکرد آدم هاست.

کاشانی مجدداً از پاسخ درباره سرنوشت ۵۰ میلیارد تومان درآمد پرسپولیس خودداری کرد و گفت: امیدوارم مدیریت باشگاه تداوم داشته باشد!

وی در خصوص اینکه ۵۰ میلیارد تومان مبلغ کمی نیست، خاطرنشان کرد: بله من هم همین سوال را دارم. این سوال شما به گوش مسئولان می‌رسد! البته باشگاه حساب و کتاب دارد. وقتی من به پرسپولیس آمدم از عبدی خواهش کردم کنار پرسپولیس تیم امید و جوانان را هم راه اندازی کند.

«شما چند سال پیش در مصاحبه‌ای در خصوص ادامه کار با برانکو گفتید معلم کلاس اول به درد کلاس ششم نمی‌خورد.» کاشانی در واکنش به این جمله گفت: خیلی متأسفم که حرف‌های من (جمله اش نیمه تمام می‌ماند) اگر منِ جعفر کاشانیِ بچه فردا قهرمان ملی مملکت شوم، آیا شما به همان چشم به او نگاه می‌کنید؟ شما که یک زمانی ۴ ساله بودی و حالا برای خودت آقا شدی و به شهرت رسیدی، باید با همان عنوان ۴ سالگی صدایت کنم؟!

رئیس هیأت مدیره پرسپولیس درباره اینکه برانکو برگ برنده این تیم بوده است، گفت: شما نمی‌خواهد اینرا به من بگویید. من خودم با برانکو هستم. ما باید ده‌ها برانکو جوان برای آینده بسازیم.

کاشانی درباره احتمال عدم تمدید قرارداد برانکو با پرسپولیس به خاطر مشکلات مالی، تصریح کرد: باشگاه به برانکو تعهد دارد. براکو در این سال‌ها هیچ موقع نیامد بگوید چرا پول نداده اید. حتی دیده و شنیده ام که او به افراد دیگر هم کمک می‌کند.

رئیس هیأت مدیره پرسپولیس در پایان مجدداً در پاسخ به سوالی مبنی بر سرنوشت ۶۰ هکتار زمین باشگاه گفت: زمین را آقای مهرعلیزاده کلنگ زد و حتی حسین کلانی هم نقشه‌هایش را کشید. همه این کارها را من و ما کردیم چون دلم می‌خواست پرسپولیس به معنای واقعی تجهیز شود و سالن و زمین مجهز داشته باشد.

منبع: مهر

نظر شما

چندرسانه ای

برگزیده ها