تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۷:۵۰ کد خبر : 71848

پرسپولیس شانس اول قهرمانی است

محمدحسین مرادمند، مدافع تیم فوتبال پدیده شهر خودرو گفت: در ۲۵ هفته گذشته نتایج خوبی گرفتیم و برای اینکه به آرزویمان برسیم باید در پنج بازی پایانی بیشتر تلاش کنیم.

پرسپولیس

اقتصاد۲۴ – محمدحسین مرادمند در مورد وضعیت تیم پدیده در فاصله پنج هفته مانده به پایان مسابقات لیگ برتر گفت: شرایط تیم ما خوب است و بازی به بازی جلو می‌رویم. البته یکی از مشکلات ما به زمین تمرین و مسائل سخت‌افزاری مربوط می‌شد که دردسرساز بود، ولی خدا را شکر مشکلات رو به بهبود است. ما در ۲۵ هفته گذشته نتایج خوبی گرفتیم و حالا باید بیشتر تلاش کنیم تا به آرزوی‌مان برسیم. امیدوارم در پایان لیگ سهمیه لیگ قهرمانان را بگیریم تا هواداران را خوشحال کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا نسبت به قهرمانی پدیده ناامید شده است، تأکید کرد: خیر، من نامید نیستم و معتقدم که برای قهرمان شدن هم شانس داریم. پرسپولیس بازی‌های سختی دارد و مطمئناً مدعیان در این هفته‌های باقیمانده امتیاز از دست خواهند داد، ولی مسئله مهم این است که ما نتایج خوبی بگیریم و کم امتیاز از دست بدهیم. امیدوارم در پایان فصل اتفاقی رخ دهد که جواب محبت هواداران را بدهیم.

مدافع تیم فوتبال پدیده با اشاره به بازی تیمش مقابل نساجی که در قائمشهر برگزار خواهد شد، عنوان کرد: بازی با نساجی هم جزو بازی‌های سخت ماست. آنها در زمین خودشان از حمایت هواداران بهره می‌برند و سخت امتیاز از دست می‌دهند. از طرفی بازی روی چمن مصنوعی کار ما را سخت‌تر می‌کند، ولی تلاش می‌کنیم تا برنده از زمین بیرون بیاییم.

مرادمند در رابطه با اینکه امسال کدام تیم مدعی اول قهرمانی است، خاطرنشان کرد: شرایط جدول نشان می‌دهد که پرسپولیس شانس اول قهرمانی است. آنها تیم خوبی دارند و با تجربه قهرمانی‌های سال‌های قبل به مصاف حریفان می‌روند. البته در فوتبال ایران معمولاً تیم‌های پرسپولیس و استقلال نسبت به دیگر تیم‌ها از جهات مختلف مورد حمایت قرار می‌گیرند و به همین خاطر یک گام از دیگر حریفان جلو هستند.

نظر شما

چندرسانه ای

برگزیده ها