تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۰۹:۵۹ کد خبر : 76046

این ۳ ستاره پرسپولیسی می‌‌شوند؟

شایعه حضور طارمی، میلاد محمدی و محمدرضا حسینی در جمع قرمزها قوت گرفته است.

مهدی طارمی

اقتصاد۲۴ – دیروز اسامی ۳ بازیکن برای حضور در پرسپولیس مطرح شد و حتی بعضی منابع خبری از توافق پرسپولیس با این ۳ بازیکن خبر دادند.

یکی از این بازیکنان مهدی طارمی است که بعد از جدایی عجیب از پرسپولیس و ناراحتی هواداران این تیم، حالا شایعه بازگشتش به گوش می‌رسد که با توجه به شرایط موجود بعید است این اتفاق رخ دهد. نفر دوم این فهرست میلاد محمدی مدافع چپ سرعتی تیم ملی و باشگاه احمد گروزنی روسیه است که در پایان فصل بازیکن آزاد می‌شود، ولی با توجه به سن میلاد و علاقه تیم‌های اروپایی مثل نیوکاسل و سلتیک، بعید است محمدی راضی به برگشت به ایران شود. نفر سوم هم محمدرضا حسینی وینگر تکنیکی ذوب‌آهن است که مورد توجه پرسپولیسی‌ها قرار گرفته، ولی خود این بازیکن خبر توافقش با پرسپولیس را تکذیب کرده است.

در همین رابطه یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس به ما گفت: هر بازیکنی دوست دارد به پرسپولیس بیاید. درست است که اسامی زیادی مطرح می‌شود، ولی در حال حاضر هیچ توافقی صورت نگرفته، چون وقتش نیست. تیم ما درگیر سه جام است و دیدارهای حساسی را پیش‌رو دارد و تمرکز ما روی این بازی‌هاست.

منبع: خبرورزشی

نظرات شما

  1. مهدی مهری..طرفدارپرسپولیس
    ۶, اردیبهشت, ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ

    اخه من نمیدونم این طارمی با چ رویی ب پرسپولیس میخوادبرگرده..عباس زاده رو ول کردید رفتید شریفی رو گرفتید.. آخه شریفی هم شد مهاجم.. علیپورهم ک عین آرش برهانی کیسه هاست….بهترین مهاجم ک تو پرسپولیس خوب بازی می کرد کسی نبود جز عباس زاده.. انشالله یه روزی ببینمت

نظر شما

چندرسانه ای

برگزیده ها