تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۷:۱۰ کد خبر : 86593

پیشنهاد عجیب معاوضه برلیانس با پراید! +عکس

در پی کاهش واردات قطعه و افزایش هزینه های تولید به دلیل جهش نرخ ارز، خودروی برلیانس هم به جمع خودروهایی پیوست که با پراید جایگزین می شوند.

سایپا

اقتصاد۲۴ – شرکت سایپا صبح امروز با ارسال بخشنامه‌ای به نمایندگی‌های فروش و مشتریانی که خودروی برلیانس ثبت نام کرده اند می‌توانند یکی از ۳ راهکار پیشنهاد شده را انتخاب کنند. زمان اجرای این پیشنهادها از ساعت ۱۴ فردا(چهارشنبه) تا ۱۳ خردادماه است.

۳ پیشنهاد شرکت سایپا به خریداران برلیانس از این قرار است:

۱- انصراف از خرید به ازای دریافت ۴۵ درصد سود انصراف و یک دستگاه خودروی پیش فروش فوری با قیمت اردیبهشت ۹۸ ( خودروهای جایگزین برای این دسته از مشتریان به احتمال قوی از گروه پراید X100 ، X200 یا کوییک خواهد بود) لازم به ذکر است این خودرو قابلیت صلح داشته و تنها در صورت پیش فروش انصرافی مشتری سند قطعی و قابل انتقال دریافت خواهد کرد.

۲- در پیشنهاد دوم مشتریان برلیانس می توانند با تبدیل مدل خودرو ۲ دستگاه خودروی جایگزین که احتمالا از گروه پراید و کوییک خواهد بود به ازای هر یک دستگاه برلیانس تحویل بگیرند. یکی از این دو دستگاه خودروی جایگزین با قیمت سال گذشته و دیگری به قیمت روز یعنی اردیبهشت ماه ۹۸ خواهد بود. زمان تحویل در این طرح ۳۰ روزه، یک ماهه تا ۳ ماهه است.

۳- در پیشنهاد سوم نیز سایپا برای جلب رضایت مشتریان برلیانس اعلام کرده است می تواند با امضای الحاقیه قرارداد تا زمان دریافت خودروی ثبت نامی صبر کرده و طی این دوره ۲۷ درصد سود مشارکت دریافت کنند.

نظرات شما

 1. وحید
  ۲۵, اردیبهشت, ۱۳۹۸ ۶:۳۷ ق.ظ

  سلام
  چرا تو نمایشگاه ها برلیانس هست و می‌فروشند ولی به مردم نمیدن ،کسی که میخواست پراید سوار بشه ۱سال پیش پولشو به شما داده ،همون موقع ۳تا میخرید خب،

 2. علی
  ۲۵, اردیبهشت, ۱۳۹۸ ۳:۱۸ ب.ظ

  شما اگر راست میگویید پرایدها ثبت نام شده سال قبل را تحویل دهید اینقدر گول نزنید دوباره پراید ۲۰ میلیون می شود تاکی پول های مردم را می گیرید

 3. بهرام
  ۲۵, اردیبهشت, ۱۳۹۸ ۳:۳۸ ب.ظ

  حقمونه.تا جایی فراخان میده برای ثبت نام کالایی به قیمت فضایی میریم ثبت نام. سریع دوتا پا که دارن دوتا دیگه هم قرض میکنن تا عقب نیوفتن. پس کسی که پولشون را به این افراد میدن پس حقشون هست. پراید هم برای این آدم ها زیاده باید پیکان وانت بهشون میدادن

 4. ف س
  ۲۵, اردیبهشت, ۱۳۹۸ ۵:۰۶ ب.ظ

  چرا برلیانس نیست? کارخونه پره . چون گرون شده تو بازار آزاد میفروشن

نظر شما

چندرسانه ای

برگزیده ها