تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۰۹:۱۳ کد خبر : 91799

گلر ۱۳ میلیارد تومانی فوتبال ایران کیست؟

یکی از دروازه‌بان‌های مطرح لیگ برتر قراردادی ۱۳ میلیاردی با باشگاهش امضا کرده است.

پرسپولیس و استقلال

در شرایطی که به نظر می‎رسد رقم قراردادهای فوتبالیستهای سرشناس لیگ برتری، برای هر سال و در گرانترین حالت ممکن نهایتا بین ۲.۵ تا ۳ میلیارد تومان باشد اما یکی از بهترین گلرهای فوتبال کشورمان برای دو سال، قراردادی ۱۳ میلیارد تومانی با باشگاهش منعقد کرده که برای سال اول ۶ میلیارد تومان و برای سال دوم ۷ میلیارد از باشگاهش می‎گیرد.

اگر دوست دارید اسم این گلر را حدس بزنید گزینه‎های زیادی نخواهید داشت چون هر باشگاهی توان پرداخت چنین رقمی را ندارد و اصولا تعداد گلرهای تاپ در لیگ برتر آنقدر زیاد نیست که برای رسیدن به دروازه‎بان مربوطه کار سختی داشته باشیم.

گلر مربوطه یا در استقلال و پرسپولیس دروازه‎بانی می‎کند یا اینکه سپاهان و ذوب‌آهن چنین پولی به پیام نیازمند یا رشید مظاهری داده‎اند چرا که تراکتورسازی علیرغم ثروت مالکش، قطعا چنین قراردادی با فروزان امضا نکرده بود.

به قرارداد ۱۳ میلیاردی گلر سرشناس لیگ برتر( برای دو فصل البته) می‎توان از یک زاویه دیگر هم نگاه کرد اینکه دروازه‎بان های لیگ برتری کماکان جزو پردرآمدترین فوتبالیستهای کشورمان محسوب می‎شوند. اگر خاطرتان باشد سالها قبل گلر یکی از تیمهای تهرانی با قراردادی به ارزش یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان گرانترین بازیکن لیگ برتر محسوب می‎شد و انگار هنوز هم عنوان گرانترین بازیکن لیگ در اختیار یکی از گلرهاست.

برنامه ورزش و مردم دیروز درباره این موضوع بحثی را مطرح کرد اما آن را نیمه تمام گذاشت و نام دروازه بان مذکور را اعلام نکرد. حالا همه می خواهند بدانند نام این دروازه بان چیست.
منبع: خبرآنلاین

نظرات شما

 1. علی
  ۴, خرداد, ۱۳۹۸ ۱:۲۱ ب.ظ

  تابلو بود که بیرانونده

 2. پیمان
  ۴, خرداد, ۱۳۹۸ ۱:۲۲ ب.ظ

  خب معلومه بیرانونده

 3. nas
  ۴, خرداد, ۱۳۹۸ ۱:۵۶ ب.ظ

  خوب حدس نمیخواد دروازبان استقلالی با پول لنگ خریدش

 4. ایرج
  ۴, خرداد, ۱۳۹۸ ۲:۰۹ ب.ظ

  کاملا واضح است … فکر می کنید چرا بیرانوند بعد از حاشیه هایی که فصل قبل بوجود آورد و می گفت با یه تیم خارجی مذکره کرده چرا به خارج نرفت … معلومه پول های بیت المال بهش دادن و راضیش کردن و حالا مدیران پرسپولیس برای منحرف کردن افکار مردم گیر دادن به بازیکنان استقلال

 5. طاها
  ۴, خرداد, ۱۳۹۸ ۵:۲۳ ب.ظ

  پوزش ، برید از حسادت بمیرین . شک نکنین امسالم قهرمانیم. بیراوند نصف پول نیم فصل تیامم نگرفته. ما اگه هزینه می کنیم نتیجش معلومه شماها واسه چی اینهمه خرج می کنین.

نظر شما

چندرسانه ای

برگزیده ها

شبکه های اجتماعی