تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۰۹:۱۳ کد خبر : 91799

گلر ۱۳ میلیارد تومانی فوتبال ایران کیست؟

یکی از دروازه‌بان‌های مطرح لیگ برتر قراردادی ۱۳ میلیاردی با باشگاهش امضا کرده است.

پرسپولیس و استقلال

در شرایطی که به نظر می‎رسد رقم قراردادهای فوتبالیستهای سرشناس لیگ برتری، برای هر سال و در گرانترین حالت ممکن نهایتا بین ۲.۵ تا ۳ میلیارد تومان باشد اما یکی از بهترین گلرهای فوتبال کشورمان برای دو سال، قراردادی ۱۳ میلیارد تومانی با باشگاهش منعقد کرده که برای سال اول ۶ میلیارد تومان و برای سال دوم ۷ میلیارد از باشگاهش می‎گیرد.

اگر دوست دارید اسم این گلر را حدس بزنید گزینه‎های زیادی نخواهید داشت چون هر باشگاهی توان پرداخت چنین رقمی را ندارد و اصولا تعداد گلرهای تاپ در لیگ برتر آنقدر زیاد نیست که برای رسیدن به دروازه‎بان مربوطه کار سختی داشته باشیم.

گلر مربوطه یا در استقلال و پرسپولیس دروازه‎بانی می‎کند یا اینکه سپاهان و ذوب‌آهن چنین پولی به پیام نیازمند یا رشید مظاهری داده‎اند چرا که تراکتورسازی علیرغم ثروت مالکش، قطعا چنین قراردادی با فروزان امضا نکرده بود.

به قرارداد ۱۳ میلیاردی گلر سرشناس لیگ برتر( برای دو فصل البته) می‎توان از یک زاویه دیگر هم نگاه کرد اینکه دروازه‎بان های لیگ برتری کماکان جزو پردرآمدترین فوتبالیستهای کشورمان محسوب می‎شوند. اگر خاطرتان باشد سالها قبل گلر یکی از تیمهای تهرانی با قراردادی به ارزش یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان گرانترین بازیکن لیگ برتر محسوب می‎شد و انگار هنوز هم عنوان گرانترین بازیکن لیگ در اختیار یکی از گلرهاست.

برنامه ورزش و مردم دیروز درباره این موضوع بحثی را مطرح کرد اما آن را نیمه تمام گذاشت و نام دروازه بان مذکور را اعلام نکرد. حالا همه می خواهند بدانند نام این دروازه بان چیست.
منبع: خبرآنلاین

نظرات شما

 1. علی
  ۴, خرداد, ۱۳۹۸ ۱:۲۱ ب.ظ

  تابلو بود که بیرانونده

 2. پیمان
  ۴, خرداد, ۱۳۹۸ ۱:۲۲ ب.ظ

  خب معلومه بیرانونده

 3. nas
  ۴, خرداد, ۱۳۹۸ ۱:۵۶ ب.ظ

  خوب حدس نمیخواد دروازبان استقلالی با پول لنگ خریدش

 4. ایرج
  ۴, خرداد, ۱۳۹۸ ۲:۰۹ ب.ظ

  کاملا واضح است … فکر می کنید چرا بیرانوند بعد از حاشیه هایی که فصل قبل بوجود آورد و می گفت با یه تیم خارجی مذکره کرده چرا به خارج نرفت … معلومه پول های بیت المال بهش دادن و راضیش کردن و حالا مدیران پرسپولیس برای منحرف کردن افکار مردم گیر دادن به بازیکنان استقلال

 5. طاها
  ۴, خرداد, ۱۳۹۸ ۵:۲۳ ب.ظ

  پوزش ، برید از حسادت بمیرین . شک نکنین امسالم قهرمانیم. بیراوند نصف پول نیم فصل تیامم نگرفته. ما اگه هزینه می کنیم نتیجش معلومه شماها واسه چی اینهمه خرج می کنین.

نظر شما

چندرسانه ای

برگزیده ها