تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۲:۰۷ کد خبر : 142920

قیمت دلار و قیمت یورو امروز ۲۰ شهریور ۹۸

قیمت دلار در صرافی‌های بانکی امروز ۱۱ هزار و ۶۰۰تومان، قیمت یورو ۱۲ هزار و ۸۵۰ تومان و قیمت درهم امارات در بازار آزاد ۳ هزار و ۲۱۹ تومان و قیمت پوند ۱۴ هزار و ۴۹۶ تومان تعیین شده است.

دلار ارز

اقتصاد۲۴ قیمت خرید و فروش انواع ارز امروز نسبت به روز قبل تغییر جزئی داشته است. قیمت دلار در بازار آزاد امروز ۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان قیمت خورده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز چهارشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم بدون تغییر نسبت به روز کاری قبل ۱۱هزار و ۶۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۲ هزار و ۸۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۲ هزار و ۷۵۰ تومان است.

در بازار آزاد قیمت درهم امارات برای روز جاری ۳ هزار و ۲۱۹ تومان و پوند انگلیس ۱۴ هزار و ۴۹۶ تومان تعیین شده که نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است.

گفتنی است، امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۴۹۵ تومان و ۶ ریال، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۷۰۳ تومان و ۸ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۴ هزار و ۲۰۵ تومان و ۹ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت دلار و قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است.

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۱۲ هزار و ۸۸۳ تومان و ۳ ریال می‌فروشند. قیمت ارز مسافرتی نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است.

نوع ارز قیمت
قیمت دلار در صرافی بانکی ۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان
قیمت دلار در صرافی آزاد ۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان
قیمت یورو در صرافی بانکی ۱۲ هزار و ۸۵۰ تومان
قیمت درهم امارات در صرافی آزاد ۳ هزار و ۲۱۹ تومان
قیمت پوند در صرافی آزاد ۱۴ هزار و ۴۹۶ تومان
قیمت ارز مسافرتی ۱۲ هزار و ۸۸۳ تومان
قیمت خرید دلار در بانک‌ها ۱۱ هزار و ۴۹۵ تومان
قیمت خرید یورو در بانک‌ها ۱۲ هزار و ۷۰۳ تومان
قیمت خرید پوند در بانک‌ها ۱۴ هزار و ۲۰۵ تومان

منبع: تسنیم

2019 copyright.