تاریخ انتشار: ۱۹:۴۲ - ۰۳ آذر ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۲ نظر

حمله مجیدی به قلعه‌نویی در نشست خبری

مجیدی که با عصبانیت و ناراحتی در سالن کنفرانس حاضر شده بود، با مقصر دانستن مسئولان برگزاری بازی کنایه‌ای مشهود به سرمربی حریف زد که امروز از روی سکو‌ها این بازی را تماشا می‌کرد.

فرهاد مجیدی

  اقتصاد ۲۴- در ابتدای نشست خبری محمد نوریفر مدیررسانه استقلال ضمن قدردانی از حضور هواداران این تیم در سیرجان برای حمایت و تشویق تیم که شب گذشته محل هتل این باشگاه حاضر شده بودند، بار دیگر نسبت به منع بکارگیری دو بازیکن خارجی تیمش اعتراض خود را اعلام کرد: همه چیز برای ما تحت تاثیر شوکی است که کمتر از دو ساعت قبل از این بازی به رختکن ما وارد شد. من زیاد صحبت نمی‌کنم و آقای مجیدی در این باره توضیح خواهند داد.

سرمربی استقلال بعد از تساوی تیمش در سیرجان مقابل گل گهر گفت: دوست نداشتم به کنفرانس بیایم و به احترام شما خبرنگاران عزیز آمدم. اتفاقاتی در فوتبال ما می‌افتد که تعجب می‌کنم. تیمم کار کرده و تمرین کردیم و اینجا حاضر شدیم، صبح جلسه فنی در هتل و وارد استادیوم شدیم و ناگهان گفتند دو بازیکن شما نمی‌توانند بازی کنند. این مساله را نمی‌توانستند در جلسه هماهنگی یا ۲۴ ساعت زودتر بگویند. ساعت نامه را ببینید که زمانی به ما ابلاغ کردند ۱۳:۲۹ دقیقه است. روز گذشته که دستیارم به من گفت چند بازیکن را به سیرجان خواهیم برد به او گفتم هر چه بازیکن داریم ببریم. این اتفاقی که افتاد برای من قابل پیش بینی بود و بالاخره می‌دانم با چه کسی بازی دارم! اما از بازیکنانم خواستم با توجه به اتفاقی که افتاد تمام تلاش خودشان را بکنند. بازیکنانم فوتبال زیبایی را دیدند. کسانی که بازی را از تلویزیون دیدند، فکر کنم گلر ما را ندیدند! در نیمه دوم که اصلا به دروازه ما نرسیدند. واقعا جای تاسف دارد که در فوتبال حرفه‌ای برای یک بازیکن بعد از ۵ هفته نامه بزنند که نمی‌تواند بازی کند.


بیشتر بخوانید:حمله شدید هواداران استقلال به میثاقی


وی در ادامه صحبت هایش گفت: از بازیکنانم ممنونم که امروز همه تلاش خود را کردند و امیدوارم در بازی‌های بعدی امتیازات کامل را به دست بیاوریم.

سرمربی استقلال در پاسخ به سوالی درباره موقعیت‌های تیمش، سریعا با قطع ادامه سوال حریف بار دیگر گفت: کل بازی در اختیار ما بود و من فکر نمی‌کنم، البته آمار را چک نکردم، اما فکر نکنم که حریف یک ضربه چارچوب ما داشته باشد. دو سه موقعیت داشتیم و می‌توانستیم از آن استفاده کنیم، اما در کل، کل بازی دست ما بود. نبود دو بازیکن ما بی تاثیر نبود امااز عملکرد بازیکنانم راضی هستم و فوتبالی خوب را به نمایش گذاشتند.

سرمربی استقلال درباره اعتراض خود نسبت به ناظر بازی گفت: دقیقا به خاطر همین موضوعی بود که گفتم. این مورد را می‌توانستند حداقل ۲۴ ساعت قبل از بازی بگویند. همیشه شب قبل از بازی جلسه هماهنگی است که آقای طاهری در آن حضور دارد و آنجا می‌توانستند اعلام کنند. دوست ندارم تمرکزم برهم بخورد و زیاد صحبت کنم. اما این اتفاقات جدید نیست و زیاد در این فوتبال دیدم!

مجیدی در واکنش به سوال دیگری که آیا موضوع مربوط به عدم بازی کردن دو بازیکن خارجی اش مربوط به خواسته این باشگاه برای تبلیغات محیطی است که اکنون فدراسیون و سازمان لیگ به این دلیل این کار را صورت داده اند گفت: نه، ببینید اصلا بحث من این موضوع نیست. اصلا در حوزه کاری من نیست که بخواهم نظر بدهم. می‌گویم به عنوان سرمربی تیم حقم بود که زودتر اطلاع بدهند. فدراسیون می‌توانست در جلسه هماهنگی یا حداقل ۲۴ ساعت قبل اعلام کند. اعتراض من به این است و درباره دیگر مسائل در جریان نیستم و به مسوولان باشگاه مربوط است. از نظر حوزه فنی اینکه تیم بیاید استادیوم و آنجا بگویند که دو بازیکن نمی‌تواند بازی کند یعنی چی؟ فکر کنم این اتفاق فقط در ایران است.

سرمربی استقلال درباره اینکه به بازیکنان خارجی خود بعد از این اتفاق که با شوک آن‌ها همراه شده بود چه گفته، اینطور توضیح داد: به جرات می‌توانم بگویم که واقعا خوشحالم که این دو بازیکن به ما اضافه شدند. حالا فارغ از بحث فنی به کنار، بحث حرفه‌ای گری شان از بازیکنان دیگر بپرسید. وقتی قبل از بازی آن‌ها وارد رختکن شدند و ندیدید که به چه شکل دیگر بازیکنان را تشویق می‌کردند که وارد بازی شوند. دو تا از بازیکنان باتجربه و باکیفیت بالا هستند و من تنها چیزی که توانستم به آن‌ها بگویم عذرخواهی بابت اتفاقی بود که افتاده است.

وی در پاسخ به اینکه این موضوع قبل از بازی در رسانه‌ها مطرح شده بود گفت: یکی دو رسانه که متعلق به این دوستان هستند این نقشه را طراحی کردند تا این اتفاق بیفتد! همه هم خوب می‌شناسند. اینقدر هم این کار را کردند که همه هم خوب می‌شناسند آن‌ها را.

مجیدی درباره این موضوع که آیا مساوی در زمین حریف را مثبت ارزیابی می‌کند گفت: حق تیم ما برد بود. می‌توانستیم این بازی را در صورتی که در زدن ضربات آخر دقت می‌کردیم برنده بازی شویم و حق ما برد بود.

وی در پاسخ به اینکه آیا جای خالی پلی میکر را در تیمش احساس نمی‌کند گفت: هافبک‌های ما خوب هستند. دنبال جذب هافبک هم بودیم و البته از نظر زمان وقت کمی داشتیم. بازیکنانی که انتخاب کردم با همکارانم ساعت‌ها روی آن وقت گذاشتیم و بررسی کردیم. فیلمی که از طریق ایجنت به ما دادند ما تمام بازی‌های آن‌ها را دیدیم. ما الان فقط می‌توانیم بازیکن آزاد بگیریم، اما با توجه به اینکه بازیکن آزاد تیمی ندارد و به آن شکل تمرین ندارد به درد ما نمی‌خورد و انشاالله در نیم فصل بازیکن خوبی خواهیم گرفت.

مجیدی بعد از اینکه مورد سوالی در خصوص اینکه نظرش درباره بحث جاسوسی در این تیم چیست، با واکنش مدیررسانه تیم مواجه شد که قصد رد کردن این سوال را داشت اعلام کرد: نه، بگذارید سوال خودشان را بپرسید و من به خاطر آن‌ها (خبرنگاران) در این نشست حاضر شده‌ام وگرنه به خاطر هیات فوتبال و سازمان و فدراسیون فوتبال اینجا نیامدم. در مورد سوالی که پرسیدید هم باید بگویم که نه این چیز‌ها برایم مهم است و نه به آن اهمیتی می‌دهم. امکان ندارد چنین چیزی در تیم من اتفاق بیفتد. تک تک بازیکنان من شریف هستند و این موضوعی که گفتید را از طریق دوستانم شنیدم، اما در تیم من وجود ندارد و امکان این مساله نیست.

منبع: ورزش 3
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
0
0
پنجشنبه ۰۴ آذر ۱۴۰۰
آقای مجیدی اینکه موضوع بازیکنان خارجیت را دیر اعلام کردن باهات موافقم ولی در نورد بازی شما بلوف نزنید بازی تقریبا پایاپای بود بازی خوبی هم بود بعضی اوقات گل گهر از شما سرتر بود چون من بازی را ازتلویزیون دیدم و اصلا با نظر شما موافق نیستم بازی پایاپای بود
ناشناس
0
0
پنجشنبه ۰۴ آذر ۱۴۰۰
آقای مجیدی اینکه موضوع بازیکنان خارجیت را دیر اعلام کردن باهات موافقم ولی در نورد بازی شما بلوف نزنید بازی تقریبا پایاپای بود بازی خوبی هم بود بعضی اوقات گل گهر از شما سرتر بود چون من بازی را ازتلویزیون دیدم و اصلا با نظر شما موافق نیستم بازی پایاپای بود
ارسال نظر
قوانین ارسال نظر
لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
در غیر این صورت، «اقتصاد24» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
خواندنی‌ها
خودرو
فناوری
آخرین اخبار

صادرات سنگ آهن ایران صفر شد

بازداشت یک شهردار در قزوین

چگونه از سلامت خود در برابر اومیکرون حفاظت کنیم؟

افزایش اختیارات استانداران در بودجه ۱۴۰۱

آخرین آمار کرونا در کشور پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰

مردم چقدر چک رمزدار می‌دهند؟

فیلم/ پیش بینی وضعیت هوا در کشور

خروج تملت از سهام غیرمدیریتی بزاگرس

چرا کلاغ‌ها در تهران زیاد شدند؟

دستگاه‌های دولتی؛ مالکان بزرگ خانه‌های خالی!

چه خوراکی‌هایی جایگزین گوشت قرمر شد؟

ماجرای خانه وحشت تهران چه بود؟

تیراژ تولید محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو به روزانه ۲۵۰۰ دستگاه می‌رسد

هفته ناامیدکننده بازار سهام

اعتراض های آبی به جنوب کرمان رسید

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل هوادار

تعداد ثبت‌نام‌کنندگان در طرح نهضت ملی مسکن از ٢ میلیون نفر گذشت

روسیه فلفل ترکی را جایگزین فلفل ایرانی کرد

سلفی محمدرضا گلزار در باشگاه بدنسازی

از بورس چه خبر؟

فهرست جدید تحریم افراد و نهاد‌های آمریکایی اعلام می‌شود

فیلم/ تصادف شدید مینی‌بوس با تریلر در جاده خاوران

رد ادعای نماینده نمازخوان با عکس

سال ۱۴۰۱ قرعه‌کشی خودرو نداریم

خبر نگران کننده برای سردار آزمون

جزئیات فروش جدید سایپا

عکس/ ژست عجیب و مشکوک در جلسه رسمی دولت

قیمت خودرو درب کارخانه چقدر شد؟

تصادف شدید تریلی با مینی‌بوس در تهران

دارو کمیاب بود؛ کمیاب‌تر شد

کاهش قیمت مرغ و تخم مرغ

فیلم/ وحشتناک‌ترین کلیپ کودک آزاری+۱۸

وضعیت ناسالم هوا در بیشتر مناطق تهران

بازار سیمان در دولت سیزدهم چگونه آرام گرفت؟

اومیکرون به همسایه شرقی ایران رسید

قیمت رهن و اجاره آپارتمان در منطقۀ امیرآباد

فیلم/ حمله سارقان ناشناس به خانه یک بانوی سالمند