تاریخ انتشار: ۱۹:۱۱ - ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۱

نوبت دهی بهترین دکتر‌های متخصص قلب مشهد در دکترتو

انتخاب بهترین پزشک در هر حوزه یکی از معضلاتی است که نیاز به وقت و هزینه زیادی دارد. درگذشته باید با جستجوی محلی یا پرس‌وجو از آشنایان به دنبال پزشکی با تخصص موردنظر می‌گشت.

نوبت دهی بهترین دکتر‌های متخصص قلب مشهد در دکترتو

اقتصاد۲۴- اما امروزه با وجود خدمات آنلاین پزشکی می‌توان به‌راحتی به متخصصان زیادی دسترسی داشت و باتوجه‌به موقعیت مطب، میزان رضایت مراجعه‌کنندگان و میزان تخصص، پزشک موردنظر را پیدا کرده و برای تعیین وقت اقدام کرد.

در سامانه دکترتو اطلاعات کامل بهترین پزشکان مشهد شامل آدرس مطب، سوابق، میزان تحصیلات، مقالات پزشکی و روزهای حضور در مطب ذکر شده است. همچنین شما می‌توانید باتوجه‌به نظرات مراجعه‌کنندگان و میزان رضایت آنها از تشخیص و نحوه درمان پزشک برای انتخاب پزشک تصمیم بگیرید.

زمانی که به سایت دکترتو مراجعه می‌کنید، با انتخاب پزشکان مشهد می‌توانید لیست پزشکان را بر اساس آدرس، تخصص، نوع بیمه، جنسیت یا نوبت آزاد فیلتر کنید. شما می‌توانید نوبت خود را در کوتاه‌ترین زمان تنظیم کرده و در صورت نیاز نوبت خود را لغو کنید.

در سامانه دکترتو پزشکان با تخصص و فوق‌تخصص‌های مختلف حضور داشته تا افراد با بیماری‌ها و مشکلات مختلف بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

اگر ساکن شهر مشهد هستید و تصمیم دارید از خدمات نوبت‌دهی اینترنتی دکتر و مشاوره آنلاین با بهترین دکتر های متخصص مشهد بهره مند شوید، می توانید از خدمات نوبت‌دهی پزشکان دکترتو استفاده کنید.

بهترین دکتر قلب مشهد در دکترتو

امروزه سبک زندگی و افزایش بیماری‌های قلبی عروقی باعث افزایش مراجعه به دکتر قلب شده است. اگر علائم مشکوک یا بیماری‌های مربوط به قلب دارید، می‌توانید از طریق سایت دکترتو بهترین دکتر قلب مشهد را پیدا کرده و برای دریافت نوبت اقدام کنید.

این متخصصان در تشخیص و درمان بیماری‌های مربوط به قلب و عروق خونی تخصص لازم را کسب کرده‌اند.

اگر دچار علائم حملات قلبی، نارسایی قلبی، بیماری دریچه قلب، آریتمی یا فشارخون بالا هستید، باید برای تشخیص و جلوگیری از عوارض شدید این بیماری‌ها در سریع‌ترین زمان به متخصص قلب مراجعه کنید.

دکتر قلب علاوه بر معاینه ممکن است آزمایش خون، تست استرس و الکتروکاردیوگرام را تجویز کند.

معمولا دکتر قلب علاوه بر تجویز دارو از بیمار می‌خواهد که سبک زندگی خود را تغییر دهد. رژیم غذایی سالم، ورزش، کاهش سطح استرس و کنترل وزن جز موارد مهمی هستند که احتمال بروز بیماری قلبی را کاهش می‌دهند.

ممکن است دکتر قلب برای دریافت رژیم غذایی مناسب بیمار را به متخصص تغذیه ارجاع دهد تا برنامه غذایی برای بیمار تهیه شود.

در زمان مراجعه به متخصص قلب ارائه سوابق پزشکی و سابقه خانوادگی بسیار مهم است. اگر افراد خانواده سابقه مشکلات قلبی داشته باشند، احتمال ابتلا به بیماری قلبی بیشتر بوده و متخصص آزمایش‌های دقیق‌تری برای تشخیص یا جلوگیری از این بیماری‌ها انجام می‌دهد.

آزمایش‌هایی که دکتر قلب معمولا تجویز می‌کند، شامل کاتتریزاسیون قلبی، اشعه ایکس قفسه سینه، ام‌آرآی، سی تی قلب، آنژیوگرافی عروق کرونر، تست استرس و اکوکاردیوگرافی می‌شود.

اگر علائم مشکوک بیماری‌های قلبی را دارید، باید به دکتر قلب مراجعه کنید تا آزمایش‌های لازم انجام شود.

نوبت دهی بهترین دکتر‌های متخصص قلب مشهد در دکترتو

بیماری‌های شایع مربوط به قلب

علائم مختلفی وجود دارند که ممکن است نشانه بیماری قلبی باشند. اگر علائمی مانند تنگی نفس، سرگیجه، درد قفسه سینه، تپش قلب یا غش کردن دارید، باید به متخصص قلب مراجعه کنید. بیماری‌های قلبی بسیار خطرناک بوده و تهدیدکننده زندگی هستند. مشکلات قلبی طیف وسیعی دارند، اما شایع‌تری بیماری‌های قلبی عبارتند از:

 • فشارخون بالا
 • کلسترول بالا
 • آترواسکلروز
 • آنژین صدری (درد قفسه سینه)
 • ایست قلبی ناگهانی
 • نارسایی قلبی
 • حمله قلبی
 • لخته خون
 • فیبریلاسیون دهلیزی و اختلالات ریتم قلب
 • اندوکاردیت
 • شوک قلبی
 • مشکلات دریچه قلب
 • ناهنجاری‌های قلبی
 • کاردیومیوپاتی
 • میوکاردیت
 • بیماری‌های قلبی مادرزادی (از بدو تولد)
 • مشکلات آئورت (آنوریسم و تنگی)
 • مشکلات عروق (مانند بیماری شریان محیطی، بیماری شریان ساب کلاوین، بیماری شریان کلیوی و بیماری عروق کرونر)
 • سکته مغزی

چه بیمارانی به دکتر قلب و عروق مراجعه می‌کنند؟

بیمارانی که هرگونه اختلال یا مشکل در سیستم قلب و عروق مثل اختلالات مادرزادی، بیماری‌های عروق کرونر، بیماری‌های دریچه‌ای قلب و الکترو فیزیولوژی درگیر باشند، به متخصص قلب و عروق باید مراجعه کنند.

بسیاری از این بیماری ها ممکن است علائم مستقیمی روی بیمار داشته باشند مانند احساس تپش قلب، درد در ناحیه قلب و قفسه سینه و موارد دیگر. اما برخی از بیماری ها ممکن است با گرفتگی رگ های قلب مواجه باشد که فقط با آزمایش و تست مشخص می شود.

بنابرین برای اینکه این موارد را زودتر از رسیدن به شرایط بحرانی تشخیص دهید، بهتر است در صورت مشکوک بودن و یا افزایش سن به دکتر قلب و عروق خوب و مطمئن برای تشخیص صحیح مراجعه کنید.

توجه داشته باشید که کاردیولوژیست(متخصص قلب و عروق) جراحی نمی‌کند و با جراح قلب و عروق متفاوت است. دکتر قلب در صورت صلاحدید و نیاز به جراحی، بیماران را به بهترین جراح و متخصص قلب و عروق ارجاع می‌دهند.

راهنمای دریافت نوبت اینترنتی و مشاوره آنلاین با بهترین پزشکان مشهد در دکترتو

اگر ساکن مشهد هستید و برای تشخیص و درمان بیماری، مدیریت بیماری مزمن یا چکاپ سالانه می‌خواهید به پزشک مراجعه کنید، می‌توانید از خدمات سامانه دکترتو استفاده کنید.

همین حالا به وب‌سایت دکترتو مراجعه کنید. از میان شهرهای مختلف تحت پوشش دکترتو شهر مشهد را انتخاب کرده تا لیست بهترین پزشکان مشهد را مشاهده کنید.

پس از واردشدن به صفحه پزشکان متخصص و فوق‌تخصص مشهد می‌توانید موارد لازم را فیلتر کنید تا راحت‌تر پزشک موردنظر خود را پیدا کنید.

سه گزینه نوبت‌دهی مطب، مشاوره تلفنی و مشاوره متنی در این صفحه وجود دارد که به طور پیش‌فرض برای شما نوبت‌دهی مطب انتخاب شده است.

اگر در انتخاب پزشک منطقه مطب برای شما مهم است، روی گزینه منطقه کلیک کرده تا موقعیت مطب را انتخاب کنید. پس از انتخاب تخصص یا فوق‌تخصص پزشک و نوع بیمه انتخاب‌ها محدودتر شده و به پزشک موردنظر خود نزدیک می‌شوید.

در لیست پزشکان مشهد می‌توانید اسامی را بر اساس بیشترین امتیاز یا اولین نوبت آزاد تعیین کنید. شما می‌توانید در کنار نام پزشک میزان رضایت مراجعه‌کنندگان را به‌صورت در صد رضایت مشاهده کنید. همچنین اولین نوبت آزاد پزشک ذکر شده است تا انتخاب راحت‌تر شود.

نوبت دهی بهترین دکتر‌های متخصص قلب مشهد در دکترتو

پس از انتخاب پزشک روی دکمه “نوبت بگیرید” کلیک کرده و وارد صفحه دکتر شوید. در این صفحه می‌توانید کد نظام‌پزشکی، آدرس کامل مطب، نظرات کاربران و نوبت‌های آزاد را مشاهده کنید. پس از تعیین روز و ساعت ملاقات با پزشک شماره تماس خود را وارد کرده و مراحل ثبت‌نام را انجام دهید.

در دکترتو تعیین نوبت در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود و نیاز به‌صرف وقت زیاد برای پیداکردن بهترین متخصص نیست. درصورتی‌که به هر دلیلی در زمان تعیین شده نمی‌توانید در مطب پزشک حاضر شوید، می‌توانید از طریق سایت دکترتو نوبت خود را لغو کنید.

هدف دکترتو ارائه خدمات پزشکی آنلاین و دسترسی سریع به پزشکان مشهد و سایر شهرها برای شهروندان بوده و هرروزه در تلاش است تا خدمات خود را در شهرهای بیشتری ارائه دهد.

پیش از ایجاد سامانه دکترتو روند نوبت دهی پزشک با پیچیدگی‌های مختلفی روبرو بود. مخصوصا افرادی که از شهرهای دیگر ایران و کشورهای همسایه به شیراز، تهران یا شهرهای دیگر مراجعه می‌کردند برای گرفتن نوبت ویزیت پزشک مجبور به صرف هزینه‌ی زمانی و مالی زیادی بودند.

اما امروز شهروندان با کمک سایت دکترتو، پزشک مناسب را در تخصص مورد نظرشان یافته و در زمان دلخواه خود به راحتی نوبت ملاقات می‌گیرند.

ارسال نظر
قوانین ارسال نظر
لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
در غیر این صورت، «اقتصاد24» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
خواندنی‌ها
خودرو
فناوری
آخرین اخبار

ایران در غبار ذرات آلوده

سود ۱۳ شرکت غیربورسی سهام عدالت در آینده نزدیک واریز خواهد شد

چشم‌اندازی هولناک و نگران‌کننده برای اقلیم ایران

با فیک نیوز‌ها در گروه‌های خانوادگی چه کنیم؟+فیلم

شرط کاهش التهاب در بازار خودرو

وعده سود برای وقف سهام از کجا آمد؟

فیلم/ جنجالی دیگر در صداوسیما جا زدن یک امدادگر به جای فرد حبس شده زیر آوار!

قیمت جهانی نفت؛ برنت ۱۱۴ دلار و ۹۰ سنت شد

سرگردانی ۶۲ میلیون بشکه نفت روسیه در دریا

هزینه مسکن در ایران ۲ برابر متوسط جهان

برجام تصمیم سخت نیست، تصمیم خلاف آن سخت است

نماینده سابق آبادان: از حسین عبدالباقی خانه نخریدم

رهبر انقلاب: مخاطب اول در هر یک از عرصه‌های جهاد و دعوت به خیر روحانیت است

تعاونی‌ها ۴۰۰ هزار واحد مسکونی می‌سازند

کاهش ۲۰ تا ۳۰ درصدی مصرف میوه

دو تصویر از حواشی حادثه آبادان خبرساز شد

قیمت خودرو امروز ۴ خرداد ۱۴۰۱

خطر مهاجرت گسترده ایرانیان برای غذا

ریزش قیمت خودرو در بازار

تلاش شبانه برای جستجوی افراد گرفتار در ساختمان متروپل

نخستین و بزرگ‌ترین تورنمنت ترید ایران به‌زودی برگزار می‌شود

قیمت آپارتمان در تهران؛ چهارم خرداد ۱۴۰۱

توقیف نفتکش روسی حامل نفت ایران توسط آمریکا

منابع تامین یارانه‌های جدید از کجاست؟

رشد ۲ هزار و ۱۱۸ واحدی شاخص بورس

بازار سهام دوباره به عقب برمی‌گردد؟

فیلم/ اولین ویدیو منتشر شده از لحظه ریزش متروپل

۶ سیگنال جدید برای پییش‌بینی بورس

فیلم/ مرگ و میر ناشی از آلودگی هوا از کرونا هم بیشتر می‌شود!

فیلمی که ۳۶سال پیش، آینده ایران را پیش‌بینی کرد

هند به ایران خودرو برقی می‌فروشد؟

قیمت انواع دوغ در بازار

۱۰ خودروی وارداتی احتمالی را بشناسید

فیلم/ فریادهای این زن آبادانی را تاریخ ایران فراموش نمی‌کند

قیمت انواع لپ تاپ ایسر + جدول

جزئیات وام ۱۰۰ میلیونی ودیعه مسکن

قیمت گوشی سامسونگ، شیائومی و نوکیا + جدول