تاریخ انتشار: ۱۹:۵۰ - ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

چه کسب کارهایی نیاز به باسکول آویز جرثقیلی دارند؟

باسکول سقفی از 200 کیلوگرم تا 100 تن متغیر است، به همین منظور می توانید به راحتی برحسب نیاز و حجم کاری خود خریدتان را انجام دهید.

اقتصاد۲۴- باسکول آویز جرثقیلی نوعی باسکول صنعتی توزین بار است که برای وزن کشی اجسام معلق مورد استفاده قرار می گیرد. شاید با خود بگویید که چه کسب کارهایی نیاز به باسکول آویز جرثقیلی دارند؟ همانطور که می دانید باسکول دیجیتال آویز، نوعی مقیاس توزین سقفی بوده که معمولاً برای مراکزی نظیر صنایع هوا فضا، بارگیری کالاها با وزن مشخص، ساخت و ساز ساختمانی و ... بکار می رود. این محصولات قابل حمل هستند و به صورت عمودی، بدون اشغال کردن کمتری فضا عمل می کنند. ظرفیت ارائه شده برای باسکول سقفی از 200 کیلوگرم تا 100 تن متغیر است، به همین منظور می توانید به راحتی برحسب نیاز و حجم کاری خود خریدتان را انجام دهید. از این دستگاه ها با نام باسکول پرتابل نیز یاد می شود، از آن جهت که ابعاد استاندارد داشته و با عملکرد باتری خود، این امکان را برای مصرف کنندگان فراهم ساخته تا به راحتی بتوانند با جابه جا کردن، در مکان های مختلف از این تجهیزات استفاده نمایند.  

باسکول جرثقیل با آویخته شدن به جرثقیل و یا سقف، آماده توزین بار برای شما است. این محصولات مجهز شده اند به نمایشگر دوم، برای نمایش راحت تر اطلاعات توزین و قابلیت اتصال به شبکه. با این دستگاه ها قادر به اندازه گیری جرم مواد با دقیق ترین روش ممکن خواهید بود و می توانید کسب و کار خود را به سبب داشتن قابلیت هایی که در این محصولات قرار داده اند، رونق بخشید. ساخت مقیاس های آویز از بهترین متریال تولیدی می باشد تا با قرار گیری در شرایط سخت صنعتی به خوبی از خود مقاومت نشان دهد. حتی در بسیاری از مدل های این دستگاه ها، محصول مجهز به سپر حرارتی شده که از باسکول دیجیتال در برابر گرمای غیر عادی محیط حفاظت می کند. 

باسکول آویز جرثقیل آل اسکیل

نحوه استفاده از باسکول آویز جرثقیل

باسکول سقفی دارای ساختاری با دو قلاب بوده، که یک قلاب برای آویز شدن باسکول و قلاب دیگر برای توزین بار کارایی دارد. زمانیکه باری را برای وزن کردن به این دستگاه آویز می کنید، وزن توسط لودسل کششی دریافت شده و سپس مقادیر اندازه گیری می شود و بر روی نمایشگر بزرگی که بر روی این محصولات قرار می دهند، اطلاعات قابل نمایش است. این دستگاه ها همچنین مجهز به ریموت کنترل هستند تا بتوان در فاصله ی دور نیز به راحتی دستگاه را اداره کرد. به همین منظور شما با این قابلیت قادر به تنظیمات پارسنگ، خاموش و روشن، صفر کردن وزن و عملیات کالیبراسیون خواهید بود.

قبل از استفاده از باسکول آویز ابتدا از بابت نصب درست دستگاه اطمینان حاصل نمایید سپس به توزین بار بپردازید. نحوه استفاده از باسکول آویز جرثقیل به این صورت است که در ابتدا جسمی را که می خواهید بارکشی کنید باید دارای یک دسته و یا اتصال ایمن باشد. همچنین با استفاده از قلاب باسکول می توانید سطح قرار گیری کالا و دستگاه را تنظیم کنید تا در یک سطح صاف قرار بگیرند.

با کمک کنترل های جرثقیل جسم را بلند کرده و اطلاعات توزین یافته را در صفحه نمایشگر دستگاه با کمک سیستم کنترل از راه دور مشاهده کنید. در پایان توزین نیز دستگاه به طور خودکار خاموش می شود. 
باسکول سقفی جرثقیل از شاسی، قلاب بست، قلاب آویز، لودسل، مادربورد و نمایشگر ساخته شده است که قلاب بست در بالای دستگاه وظیفه آویخته شدن از نگهدارنده را برعهده دارد. قلاب دیگری برای آویز شدن بار است که شبیه به علامت سوال می باشد. لودسل عمل توزین را در قالب الکترون و سورس به مادربورد می رساند و محاسبه سورس ها را در مادربورد انجام می دهد، و در آخر هم نمایشگر اطلاعات را نشان می دهد. 
در اغلب این دستگاه ها یک نمایشگر به صورت جداگانه بر روی دستگاه قرار داده می شود تا به راحتی بتواند اطلاعات توزین را نمایش دهد. دلیل نام گذاری این کالا به عنوان باسکول جرثقیلی، این است که با آویخته شدن این اقلام از جرثقیل های کارگاهی می توان جرم اجسام را اندازه گیری کرد. به همین جهت به آن ها باسکول آویز جرثقیلی می گویند. 

انواع باسکول سقفی آل اسکیل

انواع باسکول سقفی

همانطور که گفته شد، این اقلام بنا به مدل هایی که دارند در ظرفیت های 200، 500، 1 تن، 2 تن، 3 تن، 5 تن، 10 تن، 20 تن، 30 تن و حتی تا 100 تن قابل ارائه اند که انتخاب هر کدام بر مبنای نیاز کاربر و حجم باری که می خواهد توزین نماید انتخاب می شود. این دستگاه ها در رده های مختلفی در حال عرضه اند تا بتوانند نیاز های شغلی افراد را به خوبی پاسخ دهند. به همین دلیل از نوع معمولی تا پیشرفته دسته بندی می شود که مدل ساده آن ها تنها برای وزن کشی بار استفاده می شود. مقیاس های توزین دیگر نیز وجود دارند که به باسکول آویز پرینتر دار معروف اند و از قابلیت ارتباط با کامپیوتر و پرینتر جانبی برخوردار شده اند. این محصولات با داشتن نمایشگر دوم پرینتردار، برای توزین های حرفه ای بکار می روند.

خرید باسکول آویز | فروش باسکول آویز

توجه داشته باشید مواردی که در خصوص انواع این محصولات بدان اشاره شد، تأثیر به سزایی بر روی قیمت باسکول آویز خواهد داشت که برای مشاهده و خرید انواع  باسکول کرین اسکیل، باسکول سقفی پند و باسکول آویز آنی لود می توانید به مجموعه آل اسکیل، نمایندگی باسکول سقفی مراجعه نمایید. این مرکز در زمینه خرید و فروش و تعمیرات این دستگاه ها خدمات ارائه می دهد و خدمات خود را هم در قابل هزینه های بسیار پایین و زمان بسیار کوتاه به انجام می رساند.
برای ارتباط با این مجموعه می توانید از طریق وب سایت www.allscale.co اقدام نمایید و یا با شماره تلفن های قرار داده شده در سایت تماس بگیرید.

بسیاری از کاربران هستند که هیچ شناخت و تخصصی از باب خرید باسکول آویز دیجیتالی مناسب ندارند. ما یک خبر خوب در این خصوص برایتان داریم! چرا که می توانید با کارشناسان فروش مجموعه آل اسکیل تماس بگیرید و به طور رایگان از این نمایندگی مشاوره چه از جهت خرید و انتخاب، و چه از بابت تعمیرات دریافت کنید. درخصوص تعمیر باسکول آویز نیز باید بگوییم که کلیه تعمیرات مربوط به این دستگاه ها زیر نظر افراد متخصص و حرفه ای، که با طی کردن دوره های آموزشی لازم، اینک آماده ی ارائه خدمات به مصرف کنندگان می باشد، انجام می شود. این تعمیرکاران با شناخت عیب دستگاه به رفع ایراد پیش آمده به صورت اساسی و اصولی می پردازند. 

خرید و فروش باسکول سقفی جرثقیل با قیمت عالی در آل اسکیل

تعمیر باسکول آویز

تعمیر این سری از سیستم های توزین صنعتی باید توسط افرادی کاردان و کاربلد انجام شود تا به صورت حسابی سرویس دهی شوند. البته قابل توجه است که به دلیل داشتن ساختار مقاوم و مستحکم این مقیاس های توزین، به ندرت آن ها دچار عیب و ایراد می شوند. بنابراین توصیه ما به شما، خرید از مجموعه ای معتبر و مطمئن می باشد تا خیال آسوده ای از این بابت داشته باشید.

از ایراداتی که ممکن است در این محصولات دیده شود مربوط می شود به وزن، تعویض باتری، تعمیر نمایشگر و آدابتور. برای اطمینان از عملکرد درست دستگاه خود می توانید به صورت ماهانه و سالانه دستگاه را سرویس کنید. با این کار خیال شما از بابت توزینی دقیق راستی آزمایی می شود و کم یا زیاد کشیدن بار نیز مانع از رسیدن خسارت های مالی به شما خواهد شد. برای استفاده از این باسکول، باید از بابت نصب درست آن اطمینان یابید. بنابراین در زمان انجام این کار، نهایت دقت لازم را به خرج دهید.  

ارسال نظر
قوانین ارسال نظر
لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
در غیر این صورت، «اقتصاد24» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
خواندنی‌ها
خودرو
فناوری
آخرین اخبار

کارشناسی داوری دیدار ذوب‌آهن - پرسپولیس

اعلام زمان تشییع پیکر هوشنگ ابتهاج

شهردار شیراز استعفا کرد

جزییات دادگاه مصطفی تاجزاده

تشبیه عجیب رائفی‌پور از حمله به سلمان رشدی

تحقق سود ۹۹۰ میلیارد تومانی در بیمه پارسیان

حضور بیمه تعاون در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران

اتوپلاس بیمه نوین در سمنان راه‌اندازی شد

وکیل فائزه رفسنجانی به کما رفت

گزینه‌ی استقلال به تیم ترکیه‌ای پیوست

اشتباه عجیب و باورنکردنی باشگاه استقلال

قتل دختر جوان جلوی چشمان پدرش در اختیاریه!

آماده‌باش به دختران سرخ برای حضور در ورزشگاه

اشک‌های غمبار بهاره رهنما پس از شکست عشقی! + فیلم

پس از ۹۴۲ روز؛ بیرانوند به دنبال کلین شیت!

هادی خانیکی جراحی شد

هشدار درباره بازگشت فلج اطفال

واکنش عبدالله گنجی به ماجرای حمله به سلمان رشدی

بازیگر زن مشهور بر اثر تصادف درگذشت

درخواست جالب یک خانم از پارسا پیروزفر در سالن سینما + فیلم

زمان عرضه خودرو‌های اقتصادی داخلی اعلام شد

فیلم/ قدرت بدنی خارق العاده پیرمرد ۹۲ ساله

زلزله ۹ ریشتری این مناطق ایران را تهدید می‌کند/ خطر وقوع سونامی در سواحل ایران چقدر جدی است؟

سعید عزت اللهی سرخ‌پوش شد

جزئیات فروش فوق‌العاده مردادماه بهمن‌موتور

ساپینتو اعتقادی به این استقلالی ندارد!

ماجرای پرونده کلاهبرداری در فروش خودرو با هزار شاکی

دستور دستگیری قاتل محیط بان برومند نجفی صادر شد

قیمت خرید آپارتمان‌های ۱۰۰ متری در تهران چند؟

شروع سبز بورس در اولین روز هفته

محیط‌بان برومند نجفی کشته شد

صف خرید و فروش سهام در ۲۲ مرداد ۱۴۰۱

فیلم/ اولین تصاویر از لحظه بازداشت ضارب سلمان رشدی

قیمت نان بالا می‌رود؟ ​

اخراج از مدرسه برای نداشتن شناسنامه!

فیلم/ غرق شدن لنج صیادی در انزلی

مهاجم خارجی پرسپولیس امشب در تهران