تاریخ انتشار: ۱۱:۰۷ - ۱۰ آذر ۱۴۰۱

چرا به پارسی کانادا اعتماد کنیم؟

در فرایند مهاجرت و اخذ ویزا یکی از دغدغه‌های جدی پیدا کردن موسسه مهاجرتی مناسب و اعتماد کردن به آن است.

اقتصاد۲۴- در فرایند مهاجرت و اخذ ویزا یکی از دغدغه‌های جدی پیدا کردن موسسه مهاجرتی مناسب و اعتماد کردن به آن است. کمبود اطلاعات، استرس، دغدغه‌های مختلف مهاجرتی و تنوع موسسات مهاجرتی باعث شده پیدا کردن موسسه مناسب که قابل اعتماد باشد، سخت و گاهی با ریسک همراه است. انتخاب درست موسسه مهاجرتی و بررسی دقیق موسسات یکی از اقداماتی است که باید قبل از عقد هرگونه قرارداد نسبت به آن اقدام کنید. پارسی کانادا به عنوان یکی از موسسات رسمی مهاجرت به خارج در سال‌های اخیر تلاش کرده به مقوله اعتماد به عنوان یک دارایی و سرمایه نگاه کند و از آن محافظت کند.

در این مطلب به سراغ مسئله اعتماد می‌رویم و به این سؤال پاسخ می‌دهیم که چرا باید به پارسی کانادا برای اخذ ویزا اعتماد کرد؟

چرا به پارسی کانادا اعتماد کنیم؟

ویژگی‌های موسسه مهاجرتی قابل اعتماد

دلایل و علامت‌های زیادی وجود دارد که باید با دقت به دنبال آن‌ها رفت و به‌مثابه یک چک لیست، موسسات مورد نظر را مورد بررسی قرار داد. در ادامه این مطلب مهم‌ترین ویژگی‌ها و علامت‌های یک موسسه مهاجرتی را عنوان می‌کنیم و استدلال می‌کنیم اگر موسسه مهاجرتی این ویژگی‌ها را داشته باشد می‌توان به آن اعتماد کرد.

از سوی دیگر در خلال این موارد وضعیت پارسی کانادا را با توجه به این پارامترها بررسی می‌کنیم تا بدانیم که چرا باید به پارسی کانادا اعتماد کنیم؟

مجوزها و مدارک رسمی

موسسه مهاجرت بدون مجوز رسمی و مدارک کامل ملی و بین‌المللی بسیار خطرناک و پر ریسک هستند! فرایند مهاجرت به دلیل ارتباط مستقیم که با ساختار دولتی کشورها دارد و اطلاعات مهمی که در این بین تبادل می‌شود، باید تحت مجوز و نظارت رسمی قرار بگیرد.

موسسه مهاجرت قابل اعتماد نه تنها مجوزهای کلی مانند ثبت شرکت، اینماد، عضویت انجمن صنفی و.. را دریافت می‌کند، بهتر است مجوزهای بین‌المللی را اخذ کند. همچنین بهتر است این مجوزها را در سایت و شبکه‌های اجتماعی خود اطلاع رسانی کند.

پارسی کانادا به بیش از یک ده فعالیت انواع و اقسام مجوزهای لازم را دریافت کرده و توانسته با رعایت تمامی قوانین لازم شایستگی دریافت مجوزهای داخلی را داشته باشد. همچنین علاوه بر مجوزهای داخلی، گواهی ICCRC نیز داشته باشد. با مراجعه به سایت پارسی کانادا می‌توانید این مجوزها را کامل مشاهده کنید.

چرا به پارسی کانادا اعتماد کنیم؟

پرونده‌های موفق مهاجرتی

یکی از ویژگی‌های موسسات قابل اعتماد داشتن پرونده‌های مهاجرتی موفق است. باید نشان دهند که می‌توانند پرونده‌های مهاجرتی را به درستی انجام دهند و آن را با شفافیت کامل در اختیار مخاطبان خود قرار دهد. معرفی پرونده‌های موفق نمادی از تخصص، تجربه و دانش عملی است و در جذب اعتماد متقاضی مهاجرت اهمیت دارد.

موسسه مهاجرتی پارسی کانادا در سال‌های فعالیت خود هزاران پرونده موفق داشته که باعث ایجاد سیستم قدرتمند تجربه و دانش محور شده است که به راحتی می‌تواند پرونده‌های مهاجرتی را حل کند.

برای ایجاد اعتماد و شفافیت نمونه‌های مهم این پرونده‌ها را در وب‌سایت پارسی کانادا به نمایش گذاشته شده و قابل مشاهده است.

نظرات مشتریان

اگر می‌خواهید بدانید یک موسسه قابل احترام است یا خیر؟ بهتر است دیدگاه مشتریان قبلی را بدانید، به کامنت‌های شبکه‌های اجتماعی موسسه سر بزنید و ببینید چه کسی مشتریان این مجموعه به شمار می‌روند.

بازتاب و بررسی دیدگاه مشتریان پیشین که پرونده‌های آن‌ها موفق و ناموفق بوده می‌تواند تصویری واضحی از میزان قابل اعتماد بودن یک موسسه را نشان دهد.

در موسسه پارسی کانادا به دلیل مشی شفافیتی که دارد نظرات مشتریان را به صورت رسمی و واضح در اختیار کاربران قرار داده است و با مراجعه به بخش نظرات مشتریان می‌توانید دیدگاه مشتریان قبلی پارسی کانادا را بررسی کنید.

همچنین این موسسه مشتریان مشهور و معروف زیادی داشته که می‌توانید دیدگاه‌ها و نظرات آن‌ها را هم مشاهده کنید.

دردسترس‌پذیری و پاسخگویی

موسسات مهاجرتی بسیار مهم است به صورت فیزیکی و آنلاین با مخاطبان خود در ارتباط باشد به سؤال پاسخ دهند. ایجاد راه‌های ارتباطی مختلف مانند سایت، شبکه‌های اجتماعی، چت‌بات‌ها و سرعت در پاسخگویی از اهمیت بالایی برخوردار است.

به همین خاطر است که پارسی کانادا علاوه بر وب‌سایت قوی، ارائه اطلاعات جامع در آن، شبکه‌های اجتماعی مختلف دارد و در اصفهان و تهران نیز دفتر فیزیکی دارد. این موارد باعث شده دسترسی و پاسخگویی موسسه مهاجرتی پارسی کانادا در نظر مشتریان و مخاطبان این مجموعه در وضعیت عالی به سر ببرد و بتواند پاسخگوی سؤالات آن‌ها باشد.  

نیروی متخصص و حرفه‌ای

مهاجرت به عنوان یک خدمت وابستگی زیادی به فرد انجام دهنده خدمت است. موسسات مهاجرتی باید بدانند استفاده از افراد متخصص، محترم، باسواد و دارای رفتار حرفه‌ای ناخودآگاه موجب جلب اعتماد می‌شود و می‌توانند اعتماد به برند را تقویت کنند.

در موسسه پارسی کانادا بیش از 200 نفر نیروی متخصص به صورت روزانه آماده ارائه خدمات مهاجرتی هستند و بنا بر بررسی‌های صورت گرفته افراد شاغل در پارسی کانادا از بهترین نیروهای صنعت مهاجرت هستند و به لحاظ تخصص و رعایت اصول حرفه‌ای‌گری در وضعیت بسیار خوبی قرار دارند.

همکاران معتبر و حرفه‌ای

موسسات مهاجرتی باید شبکه از همکاران و شرکای تجاری حرفه‌ای داشته باشند تا بتوانند در فرایند مهاجرت به آن‌ها کمک کنند. هر چقدر که یک موسسه بتواند با افراد معتبر، قابل اعتماد و حرفه‌ای همکاری کند به جلب اعتماد بیشتر برای خود کمک می‌کند.

درواقع اعتبار و اعتماد افراد و موسسات معتبر که با موسسه مهاجرتی همکاری می‌کنند به صورت مستقیم و غیرمستقیم باعث جلب اعتماد بیشتر به موسسه مهاجرتی می‌شود.

بازتاب رسانه‌ای

موسسات معتبر و قدرتمند در رسانه‌ها بازتاب خوبی دارند و می‌توانید در خبرگزاری‌های رسمی از آن‌ها زیاد بشنوید. بهتر است قبل از انتخاب یک موسسه آن را در گوگل و خبرگزاری‌ها سرچ کنید تا در مورد آن اطلاعات بیشتری به دست بیاورید.

پارسی کانادا سال‌هاست به دلیل اقبال و اعتماد مشتریان خود مورد توجه رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها قرار گرفته و به خوبی از آن یاد می‌کنند.

سخن نهایی

موسسه پارسی کانادا با نام حقوقی موسسه حقوقی دادگران حق و عدالت با حضور طولانی مدت در حوزه فعالیت و انجام هزاران پرونده مهاجرتی موفق برای افراد مختلف جامعه به اعتماد به عنوان یک دارایی و سرمایه نامشهود نگاه می‌کند.

 به همین خاطر موارد مهم و کلیدی مانند مجوز، دسترس‌پذیری، بازتاب پرونده‌های موفق و نظرات مشتریان هدف تلاش کرده اعتماد و جایگاه خوبی در بین متقاضیان مهاجرت به دست بیاورد و از این موسسه به عنوان یکی از مورداعتمادترین موسسات مهاجرتی کشور یاد شود.

شماره‌تلفن‌های مجموعه پارسی کانادا:

91003558-021

91300007-021

آدرس وب‌سایت موسسه مهاجرتی پارسی کانادا 

www.parsicanada.com

آدرس شعبه‌های شرکت مهاجرتی پارسی کانادا:

شعبه 1 تهران : خیابان ولیعصر، بین چهار راه پسیان و زعفرانیه، ساختمان آرته دیزاین – پلاک 1574

شعبه 2 تهران: شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج تقاطع توحید 3، پلاک ۴

اصفهان:

ارسال نظر
قوانین ارسال نظر
لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
در غیر این صورت، «اقتصاد24» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
خواندنی‌ها
خودرو
فناوری
آخرین اخبار

تفاوت نگاه پسران و دختران به دوستی

این ۶ ماده غذایی هرگز نباید با شیر ترکیب شوند

این غذای ساده در زمان ناصرالدین شاه شاهانه محسوب می‌شد

نشانه‌های سرطان دهان

پیش بینی قیمت طلا در هفته آینده/ طلا بخریم یا منتظر بمانیم؟

انتقال اطلاعات با سرعت نور در ژاپن

روایت مقام قضایی از وکیل زن دادگستری

امیرحسین بریمانی آزاد شد

معافیت بسیج از پرداخت پول آب، برق و گاز

گوشت‌های وارداتی آلوده نیستند

گل‌محمدی: پیش‌بینی این بازی سنگین را داشتیم

ضد‍زلزله بودن اکباتان افسانه است؟

جزئیات آتش سوزی در خیابان ناصرخسرو تهران

نتایج هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال + جدول

کارشناسی داوری دیدار صنعت نفت آبادان و پرسپولیس

معاملات بورس ترکیه متوقف شد

نجات پرسپولیس به دست دیابته

جلسه مهم ساپینتو با فتح‌الله‌زاده

تامین منابع مالی با وام بیمه خدمتی نوین از بیمه تجارت‌نو

عادت ماهانه پردرد زنان در چادرهای اسکان موقت زلزله زدگان خوی

تازه‌ترین وضعیت کنسولگری جمهوری آذربایجان در تبریز

مقایسه میزان رشد قیمت مسکن در پایتخت

با تمام وعده‌ها قیمت گوشت قرمز پایین نیامد

تسلیت رهبر انقلاب به مردم زلزله‌زده ترکیه و سوریه

احتمال وقوع سیل در بیش‌تر استان‌‌ها

تفکیک جنسیتی فضای سبز در دانشگاه فردوسی

میزان افزایش مالیات بخش خصوصی در بودجه ۱۴۰۲

قرار بر تجمیع پیام‌رسان‌ها نیست