تاریخ انتشار: ۰۹:۲۵ - ۲۵ دی ۱۴۰۱

آمورش نکاتی که باید قبل از ثبت نام در بروکر آلپاری بدانید

از جمله بهترین ویژگی های کارگزاری آلپاری از ابتدای تاسیس، کار کردن با کاربران ایرانی بوده است. این بروکر بر خلاف سایر بروکر ها هیچ مشکلی با ورود کاربران ایرانی ندارد.

اقتصاد۲۴بروکر آلپاری یک کارگزاری واسطه روسی برای اتصال کاربران به فارکس به منظور انجام معاملات است.

بروکر آلپاری در حدود 25 سال پیش در روسیه تاسیس گردید. این بروکر خیلی زود در بسیاری از کشور ها شعبه های خود را تاسیس کرد. از جمله کشور هایی که کارگزاری آلپاری در طی سال های اولیه تاسیس اقدام به باز کردن شعبه در آنها کرد می توان به انگلیس در سال 1998، انگلستان در سال 2004، آمریکا در سال 2006 و قبرس در سال 2010 اشاره کرد.

از جمله بهترین ویژگی های کارگزاری آلپاری از ابتدای تاسیس، کار کردن با کاربران ایرانی بوده است. این بروکر بر خلاف سایر بروکر ها هیچ مشکلی با ورود کاربران ایرانی ندارد. در این بروکر حتی قسمت آلپاری فارسی برای فارسی زبانان نیز تاسیس شده است.

بروکر آلپاري، آموزش ثبت نام در آلپاري در کمتر از 5 دقيقه! - میداس سرمایه

قلمرو معاملات فارکس و باینری آپشن مملو از معامله گرانی است که انگیزه بسیار بالایی برای کسب درآمد دارند. از طرفی گردش مالی بسیار بالای این بازارها باعث تاسیس کارگزاران و بروکرهای رنگارنگ برای بهره بردن از این معاملات شده. زیراکه بسیاری از این معامله گران به تنهایی فاقد پتانسیل لازم برای انجام معاملات و فرایندهای معاملاتی هستند و مجبور به ثبت نام در این بروکرها هستند. از قضا به هر بروکری نمیتوان اعتماد کرد و سرمایه خود را به آن سپرد! بروکر قدیمی آلپاری علاوه فراهم کردن امنیت سرمایه شما ، با تجربه ی بالای 20 ساله خود خدماتی را برای تسهیل فرایند معاملاتی و بستر مناسب تجاری در اختیار معامله گران قرار داده اند. قبل از ورود و  ثبت نام در بروکر آلپاری  این مقاله را بخوانید …

بسیاری از بروکرها آماده ارائه خدماتی به معامله گران هستند تا آنها امکان دسترسی به بسترهای خرید و فروش را داشته باشند. با استفاده از این فضاهای واسطه ای معاملات با سرعت بیشتری انجام می گیرد. هر کدام از بروکرها دارای ویژگی های مختص به خود هستند. بنابراین بهتر است پیش از انتخاب هر کدام از آنها با خدمات و ویژگی های خاص آنها آشنا شوید و یک کارگزاری همسو با اهداف و خواسته های خود را انتخاب نمایید. در این مقاله ما با بروکر آلپاری آشنا خواهیم شد.

نکات آموزشی که باید هنگام ثبت نام در بروکر آلپاری بدانید

آلپاری یک از کارگزاران مطرح فارکس است که امکان دسترسی به بازارهای بین المللی مالی را برای معامله گران فراهم کرده و خدمات معاملاتی مختلفی را ارائه می دهد. این بروکر حتی به کسانی که علاقه مند به تجارت در حوزه ارزهای دیجیتال بویژه بیت کوین هستند نیز کمک می کند. تنوع خدمات یکی از جنبه هایی است که باعث شده این بروکر بیش از پیش مورد توجه معامله گران فعال در بازارهای مالی قرار بگیرد.

آلپاری همانطور که شاید متوجه شدید یکی از بروکرهای باسابقه است که توانسته خود را به یکی از بازیگران مطرح در صنعت تریدینگ تبدیل نماید دانستن این نکته برای  ثبت نام در بروکر آلپاری مهم است

برای ثبت نام و افتتاح حساب در آلپاری نیاز به یک حداقل سپرده 1 دلاری دارید! تاریخ تاسیس و شروع به کار این بروکر به سال 1998 بر می گردد و مقر دفتر مرکزی آن در سنت وینسنت و گرنادین واقع شده است.

همه چیز در باره آلپاری فارکس

بروکر آلپاری همچنین یک حساب دمو یا آزمایشی به کاربران خود برای آزمون و خطا و درک نقاط ضعف آنها ارائه می کند. این کارگزاری دارای مقررات قدرتمندی بوده و با بانک ها و موسسات مالی بین المللی در ارتباط است. از این رو، کاربران آن می توانند در بازه زمانی کوتاهی وجوه موجود در بانک ها را به حساب های خود انتقال دهند.

آلپاری یکی از معدود کارگزاری هایی است که بخش فارسی خود را ارتقا بخشیده و سطح خوبی از خدمات را برای مشتریان فارسی زبان خود در نظر گرفته است.

بروکر آلپاری از چندین نوع حساب پشتیبانی می کند که مهم ترین آنها عبارتند از:

حساب نانو: که به شدت به تازه کاران پیشنهاد میشود، حداقل سرمایه و ریسک ممکن را در آن تجربه خواهید کرد.

حساب استاندارد: حساب استاندارد یکی از انواع حساب های بروکر آلپاری است که برای شروع به کار افراد مبتدی گزینه مناسبی است.

حساب ECN استاندارد و ECN Pro: معامله گران حرفه ای نیز می توانند معاملات خود را با افتتاح حساب در حساب های ECN استاندارد و ECN Pro شروع کنند. این دو حساب از دیگر انواع حساب های فعال در بروکر آلپاری هستند که سفارش های معاملاتی کاربران را با کمترین میزان تاخیر انجام می دهند.

میزان لوریج نیز همانند اسپرد به نوع حساب شما بستگی دارد. به عنوان مثال برای حساب ECN و حساب استاندارد متاتریدر 4 , 5 بروکر آلپاری لوریجی تا 1:3000 در نظر گرفته است. این در حالی است که حداکثر لوریج برای حساب نانو 1:500 است.

ورشکستگی بروکر آلپاری

همانگونه که در پاراگراف های قبل گفتیم، بروکر آلپاری با تاسیس شعب متعدد در کشور های مختلف، کاربران زیادی را جذب و به یکی از کارگزاری های معتبر فارکس تبدیل شد دانستن این نکته هم قبل از  ثبت نام در بروکر آلپاری مهم است که در همین حین و در بین موفقیت های این کارگزاری، یک پیشامد نادر سبب ایجاد بحران در آلپاری گردید؛ سقوط بی سابقه قیمت دلار در برابر فرانک سوئیس. این بحران سبب تعطیل شدن و اعلام ورشکستگی بعضی از شعب این بروکر گردید. ابتدا شعبه انگلیس تعطیل شد و به دنبال آن شعب نیوزیلند و آمریکا اعلام ورشکستگی کردند. 

 

این اعلام ورشکستگی سبب متضرر شدن بسیاری از افراد گردید و از آنجا که آلپاری کاربران ایرانی بسیاری داشت، مسلما در بین این افراد ایرانی های زیادی نیز حضور داشتند. 

 

مزیت بحران ایجاد شده در آلپاری برای کاربران ایرانی

 

اما این پیشامد دارای جنبه های مثبتی برای ایرانیان نیز بود. نکته دیگری که قبل از  آموزش ثبت نام در بروکر آلپاری باید بدانید این است که اگر به تاریخچه بروکر های فارکس نگاهی کنیم متوجه خواهیم شد که تمامی این بروکر ها در ابتدای کار با کاربران ایرانی همکاری می کردند اما به محض کسب اعتبار و تاسیس شعبه در کشور های مختلف به منظور جلوگیری از اعمال تحریم به دلیل کار کردن با کاربران ایرانی، همکاری با ایرانیان را قطع می کنند. در واقع یک بروکر تا قبل از کسب شهرت نیازی به رعایت مقررات جهت جلوگیری از تحریم را نمی بیند، ولی به محض کسب اعتبار جهت تحریم نشدن با کاربران ایرانی قطع ارتباط می کند.

 بروکر آلپاری : آیا بروکر آلپاری معتبر است؟ – نوسان 24

 

نکه دیگری که قبل از ثبت نام بروکر آلپاری باید بدانید این است که دارای اعتبار بسیار از گذشته بود و فقط به دلیل بحران مالی اعلام ورشکستگی کرده بود و به همین دلیل معامله گران به آن اطمینان کافی داشتند. از طرفی دیگر محدودیت های این کارگزاری و تعطیلی شعب، سبب شد تا صحبتی از محدود کردن کاربران ایرانی جهت جلوگیری از اعمال تحریم به وجود نیاید. به همین دلیل کاربران ایرانی توانستند به راحتی با این بروکر کار کنند. 

اگر نگاهی به ترافیک ورودی این کارگزاری بیاندازیم، حدود 50 درصد این ترافیک مربوط به ایران است و حدود 27 درصد مربوط به آمریکا. از آنجا که کاربران آمریکایی با بروکر آلپاری کار نمی کنند، می توان حدس زد که این 27 درصد هم در واقع کاربران ایرانی هستند که از وی پی ان استفاده می نمایند. این موضوع گواه برای اعتبار این کارگزاری در بین معامله گران ایرانی است. بنابراین اگر علاقه مند به سرمایه گذاری در فارکس هستید، بهترین بروکر ممکن در حال حاضر مطمئنا بروکر آلپاری است.

منبع : https://chartiran.com/5160/alpari

ارسال نظر
قوانین ارسال نظر
لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
در غیر این صورت، «اقتصاد24» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
خواندنی‌ها
خودرو
فناوری
آخرین اخبار

حضور ناگهانی سعید عزت‌اللهی در زلزله ترکیه

معنای خواندن سوره فتح رئیس‌جمهور آذربایجان چیست؟

ادعای رئیس انجمن مهندسی زلزله ایران

حقوق سربازان افزایش می‌یابد

پیش‌بینی آب و هوای تهران در روزهای آینده

رمزگشایی از هجوم به بازار مسکن در دی ماه

مرگ یک فوتبالیست ترکیه‌ای پس از زلزله

اعتراض خانواده شطرنج‌بازان به پرداخت هزینه‌های هنگفت

فرار ملی‌پوش ایرانی از زلزله ترکیه

تصویب طرح صیانت از کاربران در کمیسیون مشترک

سخنان ضداخلاقی جنجال‌برانگیز در تلویزیون

احتمال وقوع زلزله در تبریز تکذیب شد

فرونشست زمین در محدوده بازار وکیل شیراز

مجازات حبس برای کمدین مشهور

ستاره سابق لیگ برتر زیر آوار زلزله ترکیه

حواشی جایزه گرمی به روایت تصویر

آغاز پیش فروش حضوری بلیت اتوبوس

فیلم/ ثانیه به ثانیه از لحظه ریزش ساختمان ۷ طبقه در ترکیه!

تعلیق برخی‌ از اساتید دانشگاه علامه

آموزش محاسبه سنوات به زبان ساده

فیلم/ ریزش ساختمان ها پس از پس لرزه ها در شهر شانلی عورفا ترکیه

پیش بینی رئیس اتحادیه طلا از قیمت‌ها

پلاکاردهای مردمی دوران انقلاب/ عکس

فیلم/ اظهارات وقیحانه و زننده مهمان برنامه هفت و خنده تاییدی مجری در آنتن زنده

ماهی گیری از اب گل الود برای دلالان خودرو

فیلم/ شهر حریم سوریه از روی زمین محو شد

فیلم/ واکنش ابوالفضل پورعرب به عفو و تخفیف مجازات هزاران متهم

عکس/ پسربچه‌ای که پس از ساعت‌ها از زیر آوار نجات پیدا کرد