تاریخ انتشار: ۱۰:۲۲ - ۰۲ بهمن ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۱ نظر

صبا فاندز بزرگترین پلتفرم سرمایه‌گذاری امن و بین المللی ارز دیجیتال

کمپانی مالی صبا فاندز(SabaFunds) پلتفرم بین المللی سرمایه گذاری در تجارت ارز دیجیتال می باشد. رویکرد اصلی صبا فاندز تامین امنیت مالی و پرداخت سود منظم دلاری می باشد.

اقتصاد۲۴- کمپانی مالی صبا فاندز(SabaFunds) پلتفرم بین المللی سرمایه گذاری در تجارت ارز دیجیتال می باشد. رویکرد اصلی صبا فاندز تامین امنیت مالی و پرداخت سود منظم دلاری می باشد.چند ویژگی‌ اصلی صبا فاندز شارژ و برداشت سریع، امنیت بالای مالی، دارا بودن تیم متخصص مالی و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشد.

بازار ارز دیجیتال:

مارکت ارزهای دیجیتال در کنار فناوری آن به سرعت در حال تغییر و پیشرفت بسیار زیادی می باشد. کسب سود درآمد دلاری یکی از برترین ویژگی های اصلی کاربران از این بازار می باشد. وقتی که ارزهای دیجیتال به بالاترین سطح نرخی خود می رسد، می توان نتیجه گرفت بازار رمزارزها بسیار داغ و صعودی می باشد. با این حال در طول یک بازار نزولی، سرمایه‌گذاران می بایست در مدیریت سبد سرمایه‌گذاری خود احتیاط های لازم را داشته باشند.

به دلیل اینکه دنیای ارزهای دیجیتال بسیار گسترده و میزان درصد سردرگمی در آن بسیار بالا می باشد. فرصت های مناسب این بازار نیازمند دانش بسیار بالا در کنار تیم بسیار قدرتمند، متخصص و همینطور دارا بودن منابع سخت افزاری و نرم افزاری است.

در این حین تنها راه نجات برای کاربران ارزهای دیجیتال، استفاده از کمپانی های معتبر سرمایه گذاری ارز دیجیتال می باشد. زمانی که این مقاله را مطالعه می نمایید سوال اصلی که در ذهنتان ایجاد می شود این است که مگر همچنین شرکت های معتبری برای دریافت سود خودکار ارز ارزهای دیجیتال وجود خارجی هم دارند؟ در جواب می توانیم بگوییم قطعا بله.

صبا فاندز

محدودیت کاربران ایرانی توسط پلتفرم های خارجی:

کاربران علاقه مند به حوزه ارز دیجیتال می توانند با استفاده از بازارهای مالی نظیر فارکس، سیستم تریدینگ و همینطور فناوری های مالی دیگر سود دلاری خود را کسب نمایند.

باتوجه به محدودیت های کاربران ایرانی در صندوق های سرمایه‌گذاری خارج از ایران عملا کسب سود درآمد دلاری ناممکن و غیر قابل استفاده می باشد.

از این رو کمپانی صبافاندز (Sabafunds) تاسیس گردید تا بتواند، تمامی نیازهای کاربران محترم علاقه مند به دنیای ارزهای دیجیتال را مرتفع سازد.

ثبت نام در صبافاندز:

کاربران می توانند پس از ورود به صفحه‌ی اصلی سایت صبا فاندز ثبت نام خود را انجام داده و شروع به فعالیت نمایند. در کنار بخش های راهنمای وبسایت، سیستم پیشرفته چت زنده برای پشتیبانی دقیق تر قابل دسترس می باشد.

پشتیبانی 24ساعته صبافاندز:

تیم پرقدرت و متخصص پشتیبانی به صورت 24/7 در خدمت تمامی کاربران محترم است. پیگیری مواردی چون تسویه، شارژ، محاسبه سود دلاری، نحوه ی سرمایه‌گذاری همگی از ویژگی های بررسی تیم Live Support می باشد.

برداشت سود درآمد دلاری در صبافاندز:

سیستم تسویه سود صبافاندز به گونه ای طراحی شده است تا بتواند به صورت 24 ساعته پرداخت های کاربران را به آسانی تامین سازد. در واقع برخلاف تمامی شرکت های سرمایه‌گذاری ضعیف در سطح ایران و بین المللی، تمامی دغدغه ی صبافاندز ایجاد حس رضایت و آرامش برای کاربران محترم خود است. یکی از برترین ویژگی های این پلتفرم توانایی برداشت موجودی کاربران در هر ساعت از شبانه روز می باشد.

صبا فاندز چگونه فعالیت می کند:

به طور خلاصه با انجام 2عملیات سودگیری شما انجام می شود. در مرحله اول با ثبت نام و ساخت حساب کاربری، پس از سرمایه گذاری طبق پلن های معرفی شده در وبسایت، شروع سودگیری شما در پنل کاربریتان مستند و قابل مشاهده می باشد.

درباره کمپانی Sabafunds بیشتر بدانید:

یک شرکت مالی بین‌المللی بر بستری امن و پایدار که توانایی و پالایش قدرتمند معاملات بازارهای مالی را انجام میدهد. تمامی فعالیت‌های سرمایه‌گذاری مربوط به تجارت در بازارهای مالی و مبادلات ارزهای دیجیتال می باشد. این پروسه عظیم و گسترده توسط معامله‌گران حرفه‌ای واجد شرایط کمپانی انجام می‌شود. هدف مجموعه صبافاندز این است که ضمن به حداقل رساندن خطرات احتمالی و ارائه خدمات باکیفیت، منبع مطمئنی از درآمد بالا را برای سرمایه گذاران خود فراهم سازی کند و به کمپانی این امکان را می دهد تا روابط بین سرمایه گذاران و متولیان را خودکار و ساده سازی کند.

ویژگی های مهم صبافاندز:

۱- امنیت خاطر مالی و بدون ریسک

۲- سادگی در روند انجام عملیات سرمایه‌گذاری

۳- سود دلاری همیشگی و ثابت به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و سالیانه.

4- برداشت و شارژ آنی در شبانه روز

5- حفظ سرمایه در شرایط نوسانات بازار رمزارزها

6- دسترسی آسان و بدون محدودیت برای کاربران داخل ایران

7- استفاده از طرح های تشویقی و دریافت سودهای چند هزار دلاری

8- امنیت و حفظ گردش مالی در تجارت بین المللی ارزهای دیجیتال

9 - قابل استفاده برای تمامی کاربران علاقه مند به کسب درآمد دلاری بدون نیاز به دانش خاص و پیچیده ای .

10 - دارا بودن مجوز رسمی شرکت در کشور انگلستان.

ارزهای دیجیتال مناسب برای سرمایه گذاری کوتاه مدت:

به منظور سرمایه گذاری کوتاه مدت می‌توانید از ارز بیت کوین، سولانا و کاردانو استفاده کنید، البته قطعا می بایست برای بهترین تصمیم گیری در خصوص سرمایه گذاری کوتاه مدت به صورت منظیم و پیوسته بازار را مد نظر داشته باشید، میی بایست با دقت بازار را تحلیل و بررسی کنید. با بررسی نمودارهای ارزهای دیجیتال و چارت های آن می توانید سودهای بسیار خوبی از این بازار کسب نمایید.

صبا فاندز

در سال 2022 بازار رمزارزها دچار افت و خیزهایی شد اما با آغاز سال 2023 بسیاری از مردم با استفاده از سرمایه گذاری دقیق و صحیح در یک شرکت معتبر ارز دیجیتال سودهای روزانه دلاری بسیار خوبی کسب می کنند. روش کسب سود دلاری بدون نیاز به داشتن دانش فنی و تکنیکالی رمزارزها کاری نشدنی می باشد. در این حین برخی از شرکت ها خدمات گسترده ای برای سپرده ارز دیجیتال سرمایه گذاری می کنند.

در واقع سرمایه گذاری در بانک های ایرانی و حتی خارجی دیگر منسوخ شده می باشد. در حال حاضر برترین کار ممکن برای سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال و کسب سود های چندصد تا چندهزار دلاری از طریق شرکت های سرمایه گذاری رمزارزها می باشد.

صبا فاندز

ارزهای دیجیتال مناسب برای سرمایه گذاری بلند مدت:

همانطور که در بالا اشاره کردیم، ارزهای دیجیتالی نظیر بیت کوین به دلیل تغییر در نمودار قیمتی آن در بازه های زمانی کوتاه مدت می تواند باعث کسب سود های خوبی برای شما باشد. در دو حالت سرمایه گذاری بلند مدت و همینطور کوتاه مدت کسب سود از ارزهای دیجیتال نیازمند زمان، دانش، منابع سخت افزاری و نرم افزاری می باشد. طبق بررسی های لازم تمامی مردم دارای همچین امکاناتی نیستند. حال اگر پرسیده شود به چه شکل می توانیم بدون استفاده از دانش و تهیه ی منابع لازم به کسب سود درآمد دلاری بپردازیم؟ در جواب می گوییم تنهاترین و امن ترین راه سرمایه گذاری در شرکت های رسمی و معتبر نظیر صبافاندز می باشد.

مشاوره و پشتیبانی رایگان صبافاندز:

تمامی کاربران علاقه مند به سرمایه گذاری با ورود به سایت صبافاندز و تماس با پشتیبانی این کمپانی می توانند با اپراتورهای آن مکاتبه داشته باشند.

روش های برقراری ارتباط با کمپانی بین المللی "Sabafunds" استفاده از طریق تماس تلفنی و همینطور چت آنلاین(زنده) می باشد.

محاسبه میزان سود کسب درآمد دلاری:

برای تعیین میزان سود با استفاده از سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال کافی است وارد سایت صبا فاندز شوید. در ابتدای سایت با کمی اسکرول به سمت پایین پکیج های مختلف سرمایه گذاری را به صورت کامل و شفاف می توانید مشاهده کنید.پکیج مورد نظر را انتخاب و سود کنید.

نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
رضایی
0
0
دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱
واقعا جای تاسف بسیار دارد سایتهای وزین اقتصادی بخاطر چند مشت دلار، در حال تبلیغ یک شرکت پانزی با نام صبا فاندز هستند. آن هم به قیمت بدبخت کردن عده زیادی از مردم هم وطن، آن هم در این فشار اقتصادی ناجوانمردانه !!!
ارسال نظر
قوانین ارسال نظر
لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
در غیر این صورت، «اقتصاد24» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
خواندنی‌ها
خودرو
فناوری
آخرین اخبار

خانه‌های چندمیلیارد تومانی در ستارخان + جدول

مصوبه مولدسازی و توضیحاتی که نگرانی‌ها را بیشتر کرد!

طرح دارویار خودش چالش می‌شود؟

آخرین وضعیت میزبانی بورس کالا

جانشین سیاوش یزدانی هم اردوی استقلال را ترک کرد

قیمت روز انواع خودرو در بازار

عوارض مرگ؛ ۱۶۴ هزار تومان هزینه نگهداری سالانه از هر قبر!

کنشگری فرهاد میثمی با استخوان‌های بیرون‌زده

منطقه آزاد تجاری، صنعتی قصرشیرین؛ دروازه توسعه روابط ایران و عراق

نشانه‌های اجرای پلن بی؛ طرح جایگزین برجامی آمریکا چیست؟

تجارت بدون نظارت؛ سازمان بازرگانی در ایران چه می‌کند؟

پیش بینی بورس امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

آغاز عملیات اجرایی پل خلیج فارس همزمان با چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

پیش بینی هواشناسی تهران و ایران امروز /جدول

مالیات بر عایدی سرمایه اشخاص غیرتجاری تعیین شد

قیمت دلار الاکلنگی شد

وضعیت هواشناسی امروز

صفحه اول روزنامه‌ های سیاسی امروز

شوك به توليد در اول زمستان

صفحه اول روزنامه‌ های اقتصادی امروز

صفحه اول روزنامه‌ های ورزشی امروز

روز سخت سکه بازان بعد از تعطیلات

میرحسین موسوی پیشنهاد رفراندوم داد!

قیمت دینار عراق امروز + جزئیات

قیمت لیر ترکیه امروز + جزئیات

قیمت خودرو‌های سایپا + جدول

قیمت خودرو‌های ایران خودرو + جدول

قیمت سکه پارسیان + جدول