تاریخ انتشار: ۱۴:۱۷ - ۱۸ بهمن ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۱ نظر

عکس/ جذاب‌ترین مردان هالیوود از مارلون براندو تا رابرت تیلور

در این گزارش تصویری جذاب‌ترین مردان هالیوود که در قید حیات نیستند را ببینید.

عکس/ جذاب‌ترین مردان هالیوود از مارلون براندو تا رابرت تیلور

اقتصاد۲۴ وقتی صحبت از جذابیت آقایان می‌شود، ممکن است معیار‌های زیادی به ذهنتان برسد؛ برای مثال خوش تیپ بودن، زیبایی چهره، اعتماد به نفس، مهربانی، شوخ طبعی، خوش استایلی، بلندپروازی و…. مطمئنا همه معیار‌های جذابیت در یک نفر جمع نمی‌شود و از طرفی یک نفر از نظر همه جذاب‌ترین نیست. با این حال همواره مردانی بوده‌اند که با جذابیت خیره کننده خود، نگاه‌های بسیاری را مجذوب خود کرده‌اند و به عنوان جذاب‌ترین مردان شناخته شده‌اند. افرادی که در اینجا آورده‌ایم همگی از ستارگان معروف و محبوب بوده‌اند. اگر دوست دارید بدانید که جذاب‌ترین مردانی که دیگر در قید حیات نیستند؛ چه کسانی بوده‌اند؟ در ادامه با ما همراه شوید تا با ۱۱ مورد از این مردان جذاب آشنا شوید.

جذاب‌ترین مردان هالیوود از مارلون براندو تا رابرت تیلور
رابرت تیلور از آن چهره‌های کلاسیک محبوب بوده که در زمان خود محبوبیت بسیاری داشته‌است. تیلور به عنوان یکی از محبوب‌ترین مردان زمان خود، اولین نقش اصلی خود را در فیلم “وسواس باشکوه” به دست آورد.
جذاب‌ترین مردان هالیوود از مارلون براندو تا رابرت تیلور
ادوارد مونتگومری کلیفت ملقب به مونتی، بازیگری پرآوازه بوده و پتانسیل بالای او در ایفای هر نوع نقشی منجر به تنوع نقش‌هایش شده بود. در واقع مونتی از عهده هر نقشی که به او می‌دادند به بهترین نحو ممکن برمی‌آمد. چهره مونتگومری کلیفت معصوم و جذاب بوده و هیکل چهارشانه و پر صلابتش بر جذابیت او می‌افزود و به ما اطمینان می‌دهد که قطعا او یکی از جذاب‌ترین مردان بوده‌است.
جذاب‌ترین مردان هالیوود از مارلون براندو تا رابرت تیلور
راک هادسون خوش تیپ با قد 194 سانتی متر از چهره‌های بسیار جذاب و زیبای دنیای بازیگری بود که در دهه 50 و 60 بسیار محبوب بود اما هیچوقت جایگاهی که مستحق آن بود و شایستگی‌اش را داشت در هالیوود به دست نیاورد. اوج کار راک هادسون با فیلم «غول» آغاز شد و با آن نامزد جایزه اسکار به عنوان بهترین بازیگر نقش اول شد.
جذاب‌ترین مردان هالیوود از مارلون براندو تا رابرت تیلور
پیتر اوتول _ این مرد برجسته و توانا 8 بار برای دریافت اسکار نامزد شد و نقشی که بیشتر از تمام نقش‌هایش معروف شد و او را به شهرت رساند؛ نقش او در «لارنس عربستان» بود. پیتر اوتول صورتی کشیده و استخوانی، چشمانی آبی و کاراکتری باوقاری داشت که برای بسیاری از افراد جذاب است.
جذاب‌ترین مردان هالیوود از مارلون براندو تا رابرت تیلور
الویس پریسلی یک خواننده و بازیگر آمریکایی بوده و فروش آثارش به حدی بالا بوده که او را به پرفروش‌ترین خواننده تاریخ مبدل کرده‌است. همچنین گفته می‌شود رکورد بزرگ‌ترین کنسرت به دست «پادشاه راک اند رول» یا همان پریسلی است. الویس دیدگاهی ضد نژاد پرستی داشت و بسیاری از افراد در کنار جذابیت چهره و استایل و توانایی‌های او، شیفته این نگرشش می‌شدند. برخی از ایرانی‌ها اعتقاد دارند که از نظر ظاهری بین الویس پریسلی و حسام نواب صفوی شباهت‌هایی وجود دارد. شما تا چه حد با آن‌ها موافقید؟
جذاب‌ترین مردان هالیوود از مارلون براندو تا رابرت تیلور
پیتر اوتول، این مرد برجسته و توانا 8 بار برای دریافت اسکار نامزد شد و نقشی که بیشتر از تمام نقش‌هایش معروف شد و او را به شهرت رساند؛ نقش او در «لارنس عربستان» بود. پیتر اوتول صورتی کشیده و استخوانی، چشمانی آبی و کاراکتری باوقاری داشت که برای بسیاری از افراد جذاب است.
جذاب‌ترین مردان هالیوود از مارلون براندو تا رابرت تیلور
پل نیومن را می ‌توان یک اسطوره سینما و سوپراستار واقعی دانست. چیزی که از او در یادها باقی مانده تصویر یک بازیگر با استعداد و توانا، یک انسان مهربان و بشردوست و یک همسر کاملا فداکار است. با این تفاسیر حتی اگر زیبایی و ظاهر او را فاکتور بگیریم، به نظرتان همچنان جز جذاب‌ترین مردان قرار نمی‌گیرد؟ پل نیومن برای زیبایی و چشمان آبی پرنفوذش معروف است و مشهورترین چشمان آبی در تاریخ سینما را دارد.
جذاب‌ترین مردان هالیوود از مارلون براندو تا رابرت تیلور
جیمز دین بازیگر آمریکایی در مشهورترین فیلمش یعنی «شورش بدون دلیل» نقش نوجوانی سرکش و آشفته را بازی کرد و او را به عنوان نماد فرهنگی “سرخوردگی نوجوانان” به یاد می‌آورند. جذابیت چهره و استایل او در زمان حیاتش زبانزد بوده و لباس‌های غیر رسمی جوانان مانند شلوار جین را او محبوب کرد. جیمز در 24 سالگی درگذشت و چهره جوان و جذاب خود را در یادها ثبت کرد.
جذاب‌ترین مردان هالیوود از مارلون براندو تا رابرت تیلور
کرالک گیبل _ کرالک گیبل یکی از جذاب‌ترین مردان تاریخ سینمای هالیوود بوده و به او لقب “پادشاه هالیوود” را داده‌اند. کرالک در زمان خود مظهر یک مرد جذاب، قد بلند و با ابهت بود که گفته می‌شود این جمله کلیشه‌ای که “زنان در آرزوی او بودند و مردان تلاش می‌کردند مانند او باشند.” در مورد کرالک گیبل صدق می‌کرده‌است. به نظر شما با معیارهای کنونی جذابیت، آیا می‌توان او را در لیست جذاب‌ترین مردان قرار نداد؟ از نظر ما که چنین احتمالی بسیار بعید می‌باشد.
جذاب‌ترین مردان هالیوود از مارلون براندو تا رابرت تیلور
جیمی استوارت _ وی یکی از محبوب‌ترین ستاره‌های هالیوود و از پرافتخارترین‌های تاریخ سینماست. او در دهه 30 میلادی در 21 فیلم نقش آفرینی کرد و با جذابیت خود قلب مخاطبانش در سراسر دنیا را تسخیر نمود. جالب است بدانید استوارت که می‌توان او را یکی از جذاب‌ترین مردانی که دیگر در قید حیات نیستند؛ دانست، قبل از پی بردن به استعداد ذاتی خود در بازیگری رویای خلبان شدن را در سر می‌پروراند و در جنگ جهانی دوم افسر نیروی هوایی ایالات متحده بود.
جذاب‌ترین مردان هالیوود از مارلون براندو تا رابرت تیلور
مارلون براندو _ براندو با بازی فوق العاده‌اش دنیای بازیگری را به قبل و بعد از خودش تقسیم کرد و تاثیر عمیقی بر سینما گذاشت. به عبارت دیگر شاید بتوان گفت مارلون براندو نه تنها یکی از بهترین بازیگران زمان خودش بود بلکه در تمام دوران پیدا کردن بازیگری در سطح او دشوار به نظر می‌رسد. اگر بخواهیم تنها نام یکی از ماندگارترین نقش‌های مارلون براندو را نان ببریم؛ قطعا نقش او در فیلم «پدر خوانده» بود که او را بار دیگر پس از یک سکون طولانی به اوج شکوه بازیگریش برگرداند. به عکس‌های او نگاه کنید و بگویید آیا می‌توان مارلون را نادیده گرفت و اقرار نکرد که او یکی از جذاب‌ترین مردانی که دیگر در قید حیات نیستند؛ می‌باشد؟
جذاب‌ترین مردان هالیوود از مارلون براندو تا رابرت تیلور
کری گرانت _ به جرات می‌توان گفت کری گرانت که از برجسته‌ترین بازیگران هالیوود بوده یکی از جذاب‌ترین مردانی که دیگر در قید حیات نیستند؛ نیز می‌باشد. کری گرانت با چهره‌ای پر ابهت و جذاب، استایلی منحصر به فرد، لهجه‌ای زیبا، کاریزمایی عجیب داشت. گرانت علاوه بر اینکه بازیگری فوق العاده توانا بود، به دلیل آراستگی همیشگی و جذابیت ذاتی در دنیای مد و فشن نیز مثال زدنی بود و خوش استایلی او الهام بخش بسیاری از افراد بود.
منبع: برترین ها
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
معینی
0
0
سه‌شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱
کرک دوگلاس و برت لنکستر را فراموش کردید
ارسال نظر
قوانین ارسال نظر
لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
در غیر این صورت، «اقتصاد24» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
خواندنی‌ها
خودرو
فناوری
آخرین اخبار

کاسبی از رنگ سفید و آبی دلار در بازار ایران

آیا آغاز یک سال عالی برای بورس رقم می خورد؟

ماجرای تخم‌مرع‌های ۳.۵ میلیون تومانی + عکس

تعیین زمان ثبت‌نام مجدد متقاضیان خودرو‌های داخلی

نفت برنت به زیر ۷۰ دلار سقوط می‌کند؟

چگونه کارت سوخت المثنی بگیریم؟

بازگشت طلا به بالای مرز ۲ هزاردلاری!

رشد ۱۰۷ درصدی تیبا صندوقدار + نمودار

عوامل تاثیر گذار بر تعیین نرخ ارز‌ها

قیمت انواع لپ تاپ ایسوس

دیپلماسی زمین‌گیر شده؛ گفتگو‌ها با ایران مُرد، زنده باد گفتگو!

قیمت دینار عراق امروز + جزئیات

قیمت لیر ترکیه امروز + جزئیات

تداوم چهارهفته‌ای روز‌های درخشان طلا

قیمت خودرو‌های سایپا + جدول

پیش بینی بورس شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲

قیمت خودرو‌های ایران خودرو + جدول

قیمت سکه پارسیان + جدول

ایستادن در برابر تلاش های خارجی و داخلی برای تحریف نوروز

قیمت سکه و طلا + جدول

حملات موشکی به چند پایگاه آمریکایی در شرق سوریه

قیمت بیت کوین و رمزارز‌ها + جدول

محور چالوس دوباره بسته شد

قیمت دلار، یورو و سایر ارز‌ها + جدول

ایران مشتری‌های نفتی دست به نقد خود را از دست داده است/ در ارتباط با عربستان باید از پروپاگاندا عبور و به همکاری در حوزه انرژی بپردازیم

آیا خوابیدن زیر باد پنکه انسان را بیمار می‌کند؟

سال ۱۴۰۱ برای تئاتر و تئاتری‌ها؛ از زندان تا متهم‌شدن به عادی‌سازی

هشدار بارش شدید در ۱۱ استان