تاریخ انتشار: ۱۴:۱۰ - ۲۰ خرداد ۱۴۰۳
شرکت صاپست در نشست خبری از سفیر برند خود و تفاهم نامه‌های همکاری میان دانشگاه آزاد اسلامی و هلدینگ تبلیغاتی مات رونمایی کرد

صاپست؛ امضای دو تفاهم نامه و درخشش سفیر برند

نشست خبری معرفی سفیر برند صاپست، امضای تفاهم نامه همکاری صاپست با دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین عقد قرارداد همکاری با هلدینگ تبلیغاتی مات روز شنبه ۱۹ خردادماه ۱۴۰۳ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال برگزار شد.

صاپست؛ امضای دو تفاهم نامه و درخشش سفیر برند

اقتصاد۲۴-در ابتدای برنامه آقای دکتر سعید ملماسی، رییس دانشگاه آزاد تهران شمال، اظهار کرد: امیدواریم این تفاهنامه به پروژه‌های مختلف منتهی شود. ما می‌خواهیم دانشگاه را در حوزه مولدسازی و توسعه فناوری به رتبه بهتری برسانیم و هدف نهایی ما این است که دانشجویان ما در حوزه فنی و مهارتی، دانشجویانی باشند که با نیاز‌های بازار آشنا باشند و توسعه مهارت نیز اتفاق بیافتد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال افزود: جای افتخار است که یکی از دانشجویان سالیان گذشته شرکتی به نام «صاپست» را پایه گذاری کرده، که اکنون شرکتی بنام در حوزه دانش بنیان و فناوری محسوب می‌شود.

در ادامه نشست آقای دکتر محمدرضا احمدی، معاون فنی و بازرگانی شرکت ملی پست ایران اظهار کرد: پست یکی از حیاتی‌ترین راه‌های ارتباطی میان مردم است. از نظر من پست مفهومی سهل و ممتنع دارد؛ در ظاهر ساده است، اما در واقع پیچیدگی عمیقی دارد. دنیا روی سرویس‌های ارزش افزوده توسعه می‌یابد و صنعت It توسعه خدمت به مردم را روی لبه تکنولوژی توسعه می‌دهد. اما چون پست درحال رفع نیاز‌های مردم است، توسعه خدماتش روی لبه نیاز مردم انجام می‌شود، به همین منظور شرکت ملی پست ایران در تلاش است تا در کنار خدمات پستی گذشته، ایده‌های نوین در زمینه فناوری‌های جدید مانند صاپست را حمایت و سرمایه گزاری کند.

صاپست؛ امضای دو تفاهم نامه و درخشش سفیر برند

سپس حمید رضا توکلی مدیرعامل شرکت صاپست، در این نشست اظهار کرد: جنس ما، از جنس استارتاپ است؛ ایده صاپست برای نخستین بار در سال ۱۳۹۳ بر روی یک برگه کاغذ مطرح شد، و با در میان گذاشتن همان ایده با شرکت ملی پست ایران، امروز شاهد چنین افتخاری در صنعت پست و خدمت رسانی به مردم عزیز هستیم. ایده از جایی به ذهن ما رسید که در جابه جایی فرد، دغدغه‌ای بنام آدرس وجود داشت. حضور شرکت صاپست در کنار خدمات گسترده و ارزنده شرکت ملی پست ایران که با حدود ۱۵هزار پرسنل بی وقفه و در اقصی نقاط کشور خدمت رسانی می‌کند بسیار مهم است.

او افزود: گاهی یک ایده ساده می‌تواند پر و بال بگیرد. امروز صاپست نیاز بسیاری از مجموعه‌های دولتی بزرگ و کسب و کار‌های کوچک و… را رفع می‌کند. می‌توانید با ثبت نام در صاپست هرجایی که می‌خواهید بسته خود را دریافت کنید، حتی می‌توانید علاوه بر مرسولات فیزیکی، نامه‌های الکترونیک را نیز مدیریت کنید.

در ادامه مراسم سفیر برند شرکت صاپست بازیگر نام آشنای عرصه سینما و تلویزیون، پوریا پورسرخ معرفی شد. پورسرخ اظهار کرد: کاملا مشخص است که پست از مجموعه‌هایی است که ما ایرانیان در آن پیشگام هستیم و خوشحالم این شرکت احترام خود را طی سالیان متمادی حفظ کرده است.

او در مورد اینکه چرا سفیر برند این مجموعه شده است، گفت: همانطور که در همه سال‌های فعالیتم در حوزه سینما و تلویزیون تلاش کردم تا با دقت آثاری را انتخاب کنم که از نظر مردم ارزشمند باشد، همان دیدگاه را به انتخاب یک محصول و خدمات ارزشمند لحاظ کردم، تا با حسن اعتماد و لطف مردم عزیز بتوانم معرف یک اتفاق ویژه باشم. همکاری چهره‌ها با برند‌ها کار پرریسکی شده است، اما با این مجموعه سال ۹۷ آشنا شدم و همکاری ما آغاز شد. خدمات صاپست یک کد پستی همراه است که می‌تواند بسیار مفید باشد همچنین خبر‌های خوبی برای دانشجویان داریم و قرار است جذب نیرو‌ها از بین دانشجویان باشد.

پورسرخ در ادامه افزود: این همکاری شکل نمی‌گرفت جز با همراهی هلدینگ تبلیغاتی مات که تجربه شیرین سفیر برند شدن را برای من جذاب‌تر کرد.

محمد صادق بهرامی، مدیرعامل آژانس تبلیغاتی مات نیز در این نشست اضافه کرد: در دیدگاه آژانس مات اهمیت اهالی رسانه بسیار مهم است. نگاه ما به صاپست همکاری در زمینه بازاریابی جامعه نگر است. شرکت صاپست دومین مجموعه‌ای است که با آن تفاهم نامه همکاری طولانی مدت داریم. این قول را می‌دهیم که تمام توان خود را به کار بگیریم که شاهد نتایج درخشانی باشیم. آژانس تبلیغاتی مات با هدف استفاده از تمامی ظرفیت‌های خود در صنعت بازاریابی و تبلیغات تمامی خدمات گسترده خود اعم از روابط عمومی، آگهی ها، تولید، مارکتینگ، کانال‌های تبلیغاتی و ... را برای این همکاری به کار خواهد بست تا نتایج درخشان آن نمایان شود.

او اضافه کرد: ما همه مشتریان را شرکای تجاری خود می‌دانیم. در دنیای امروز صاپست یکی از موثرترین خدمات را ارایه می‌کند و شما با صاپست همیشه در دسترس هستید.

در ادامه برنامه از اصحاب رسانه برای مطرح کردن پرسش‌های خود دعوت به عمل آمد و مدیران به پرسش‌های خبرنگاران پاسخ دادند.

یکی از خبرنگاران از دکتر ملماسی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال پرسید: همکاری دانشگاه آزاد و شرکت صاپست در گام‌های اول و بعدتر به چه نحوی خواهد بود؟

دکتر ملماسی در پاسخ به این خبرنگار گفت: دانشگاه آزاد در راستای ایجاد فضایی مثبت در توسعه آموزش و فضای کسب و کار فعالیت‌های بسیاری را در حوزه دانش بنیان آغاز کرده و یکی از صد‌ها نمونه آن تفاهم نامه همکاری با شرکت صاپست است که در این مسیر گام‌های موفقی با حضور دانشجویان دانشگاه آزاد و شرکت‌های بزرگ و دارای ایده برداشته خواهد شد.

در ادامه یکی از خبرنگاران از دکتر محمدرضا احمدی معاونت فنی و بازرگانی شرکت ملی پست ایران پرسید: به نظر شما حضور و ارتقای شرکت صاپست در کنار شرکت ملی پست چه تاثیری در بهبود ارائه خدمات پستی در آینده خواهد داشت؟

ما در شرکت ملی پست ایران بر این باوریم که همواره باید به خدمات با کیفیت‌تر و به روز بیاندیشیم. در این راستا شرکت صاپست در کنار شرکت ملی پست ایران می‌تواند یکی از بهترین همکاری‌ها را در زمینه بهبود ارائه خدمات پستی رقم بزند.

خبرنگار دیگری از دکتر حمید رضا توکلی مدیرعامل شرکت صاپست درخواست کرد تا توضیحات بیشتری راجع به فعالیت صاپست در حوزه پست ارائه دهند.

دکتر حمید رضا توکلی گفت: شرکت دانش بنیان شریف به همراه جمعی از نخبگان دانشگاهی و دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاه‌های معتبر کشور افتخار این را دارد تا امروز در حال ارائه خدمات صاپست بر بستر شبکه پستی کشور در ۱۴۰۰ دفتر دولتی و ۱۶ هزار دفتر خدمات پیشخوان شهری و روستایی باشد. در سال ۱۴۰۲ سرویس گیت وی (ثبت سفارش آنلاین مرسولات در محل مشتری) و همیار پست یا صاپست باکسی راه اندازی شد و درسال ۱۴۰۳ موفق به راه اندازی سرویس صاپست کارتابل نخستین روش ارسال نامه الکترونیکی بر بستر شبکه پستی کشور شده است که به جای ارسال نامه به صورت فیزیکی، همانند ارسال به صورت ایمیل، نامه‌ها به صورت الکترونیکی ارسال خواهد شد با این تفاوت که بارکد به هرکدام از نامه‌ها تخصیص خواهد یافت.

همه این‌ها صاپست را تبدیل به نخستین پلتفرم در حوزه راهکار‌های هوشمند سازی خدمات پستی و لجستیکی در کشور کرده تا در جهت آسان سازی فرآیند ارسال مرسولات پستی و کاهش مراجعه و حضور مشتریان در دفاتر پستی باشد. همچنین همکاری شرکت صاپست با شرکت ملی پست ایران بدون تاریخ انقضا است و این شرکت با تمام توان مشغول به ادامه خدمات به تمامی هم‌میهنان عزیزمان خواهد بود.

صاپست؛ امضای دو تفاهم نامه و درخشش سفیر برند

خبرنگار دیگر سوال خود را از سفیر برند صاپست پوریا پورسرخ پرسید: نقش سفیر برند در دنیای امروز چگونه است؟
پوریا پورسرخ بازیگر مطرح کشورمان در جواب خبرنگاران گفت: اگر بخواهم از شاخص‌های برندینگ صبحت کنم، می‌گویم سفیر برند می‌تواند آگاهی از برند و سهم بازار برند را افزایش دهد. با توجه به اینکه سفیران برند افراد شناخته شده هستند، حضورشان در کنار نشان و نام یک برند تاثیر بسیار بالایی بر آگاهی از برند و خدمات و ویژگی‌های آن دارند. اگر آن فرد، بر جامعه هدف تاثیرگذار باشد، طبیعتا منجر به افزایش موفقیت فعالیت تبلیغاتی و فروش هم می‌شود. در کنار آن سفیران برند نباید از اعتماد مردم به خودشان سواستفاده کنند و ابتدا با بررسی و دقت زیاد در مورد یک برند، تصمیم اصلی خود به عنوان سفیر برند شدن و معرفی آنرا بگیرند.

خبرنگار دیگری از آقای محمدصادق بهرامی مدیر آژانس تبلیغاتی مات پرسید: نقش هلدینگ مات را در گسترش کار و فعالیت شرکت صاپست چقدر می‌دانید؟

آژانس تبلیغاتی مات با افتخار همواره در کنار مشتریان و برند‌هایی است که به دنبال اندیشه، ایده و مسیر رشد و تعالی جامعه با روش خلاقانه، موثر و ماندگار هستند. از همین روی همکاری با شرکت صاپست برای آژانس تبلیغاتی مات جایگاه ارزنده‌ای دارد. نگاه ما به این همکاری راهکار بازاریابی جامعه نگر است. در این مسیر بر آنیم تا تفکر بازاریابی را به نحوی پیش ببریم که بازاریابی جامعه نگر در تمام مسیر همراه با معرفی و آگاهی بخشی از ارائه خدمات بی‌بدیل شرکت صاپست باشد.

عکاس: زهرا رمضانی

ارسال نظر
قوانین ارسال نظر
لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
در غیر این صورت، «اقتصاد24» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

قیمت میوه در میادین تره بار امروز + جدول

صفحه اول روزنامه‌های سیاسی امروز

پیش‌بینی هواشناسی تهران و ایران امروز + جدول

قیمت لیر ترکیه امروز در بازار + جزئیات

قیمت خودرو‌های شرکت کیا در بازار ایران + جدول

وضعیت هواشناسی امروز

قیمت دینار عراق امروز در بازار + جزئیات

قیمت خودرو‌های سایپا امروز یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ + جدول

قیمت سکه و طلا امروز یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ + جدول

اعلام زمان واریز یارانه نقدی تیرماه ۱۴۰۳

قیمت خودرو‌های ایران خودرو امروز یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ + جدول

قیمت دلار و یورو امروز یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ + جدول

۱۶۹ هزار میلیارد تومان خسارت یک دهه آتش سوزی جنگل‌ها در ایران/ هر درخت بلوط یک میلیارد تومان ارزش دارد

عکس/ چه کسی به ترامپ شلیک کرد؟

عکس/ ملیکا و مریلا زارعی در حرم امام رضا(ع)

عکس/ ضارب ترور ترامپ شناسایی شد

عکس/ حادثه ترور ترامپ چگونه رخ داد؟

عکس/ نتیجه انتخابات ۱۹۸۴ آمریکا بعد از سوقصد به ریگان

اینفوگرافی/ بحران کمبود آب در جهان

عکس/ جهش شانس ترامپ برای پیروزی در ریاست جمهوری

خواندنی‌ها
خودرو
فناوری
آخرین اخبار

عکسی قدیمی از مراسم عروسی اردوغان و همسرش

افت ارزش دلاری بورس جاذبه‌ای برای سرمایه‌های خارجی است/ شاخص کل به این شرط ۳ میلیون واحد را لمس می‌کند

عکس /آرایش و میکاپ چشم متضاد آزاده صمدی

طرز تهیه شربت نذری خوشمزه و خوشرنگ در محرم

شوک جدید به پرسپولیس

زمان ثبت‌نام آزمون آیلتس اعلام شد

«ملانیا ترامپ» سرانجام سکوت خود را شکست

کرباسچی:نه جلیلی را قبول داشتند نه حرف‌های او را

عکس/تیکه سنگین المیرا شریفی‌مقدم به عنابستانی که خبرساز شد

آکسیوس: ترور نافرجام ترامپ باعث خوش‌بینی جمهوری خواهان نسبت به پیروزی او شده

لژیونر استقلالی می‌خواهد برگردد!

عکس/گریه‌های حسن روحانی

۱۰ سال حبس برای عامل آتش سوزی جنگل‌های خفر

پزشکیان: نتیجه اختلافات و ناسازگاری‌ها فاصله گرفتن مردم از دین است

پزشکیان سخنران مراسم شب عاشورای حرم امام

جلال حسینی: امیدوارم تفکرات درویش عوض شود

ضارب ترامپ مواد منفجره در خودروی خود داشت

اولین واکنش احمدی‌نژاد به ترور نافرجام ترامپ به زبان انگلیسی

بلومبرگ: ترور ترامپ، پایگاه رأی جمهوری‌خواهان را افزایش داد

زیباکلام پاسخ شایعات را داد

یک گرم طلای دست‌دوم در بازار چند؟

ظریف: ۴۰۰ نفر گزینه‌های پیشنهادی برای وزارت در دولت پزشکیان را بررسی می‌کنند

عکس / رونمایی از شماره لباس رضاییان در استقلال

موکب عاشورائیان بانک سینا بر پا شد

واکنش آذری جهرمی به ترور ترامپ

لیست خطاهای سامانه مودیان؛ رفع مشکلات سامانه مودیان

سرمایه‌گذاری در میلگرد یا طلا؟ کدام سودآور‌تر است؟

قتل برادر با تفنگ بادی در فیروزآباد

انتخابات در آفریقا در سال ۲۰۲۴ چگونه است؟ + جزییات

بهره‌برداری ناکارا از سد‌های کارون در روز‌های پایانی دولت سیزدهم!

تمام و کامل از بازی پایانی یورو ۲۰۲۴

عزل وتنبیه ۲۰ هزار مدیر مدرسه در دولت سیزدهم!

فیلم/ ماجرای عجیب زن محافظ دونالد ترامپ

مهاجران افغان اجازه خرید خانه در ایران را دارند؟

تک‌تیرانداز ترامپ از چه سلاحی برای کشتن ضارب استفاده کرد؟ + عکس

عکس/ طعنه سنگین عباس عبدی به سعید جلیلی

گریز و هراس سعید از مناظره؛ بررسی مواجهه سعید جلیلی با افشاگری اخیر بیژن زنگنه در پرونده کرسنت

فیلم/ مرگ یک زن در محل ترور ترامپ!

فیلم/ آوازخوانی غمگین مرجانه گلچین به یاد مادرش

عکس/ چاپ عکس ترامپ روی تیشرت‌ها در لحظه ترور!

بورس تنش‌ها را پشت سر گذاشته است

رکود بازار طلا در دوران گذار سیاسی

واریز علی‌الحساب متناسب‌سازی برای بازنشستگان

ادعای عجیب روحانی حامی جلیلی درباره سختی و گرسنگی مردم

پرسپولیس به دنبال مدافع چپ مراکشی

عکس/ اولین پیام ترامپ پس از ترور نافرجام

فیلم/فداکاری کارگران خوزستانی برای جلوگیری از یک فاجعه

سه عضو یک فهرست سیاه؛ ترکیه از لیست خاکستری FATF خارج شد و سه کشور ایران، کره‌شمالی و میانمار در لیست سیاه ماندند

آخرین محموله تجهیزات خط تولید استیل کورد در راه ایران

تقسیم سود ۶۵۰ تومانی «پسهند» به ازای هر سهم