تاریخ انتشار: ۱۳:۲۱ - ۲۱ تير ۱۴۰۳
تعداد نظرات: ۷۲۸ نظر

عکس/ کابینه احتمالی مسعود پزشکیان

آذری جهرمی: معاون اجرایی رئیس‌جمهور - محمد جواد ظریف : سفیر ایران در سازمان ملل - علی طیب نیا : رئیس سازمان برنامه و بودجه- مصطفی پورمحمدی: وزیر اطلاعات

عکس/ کابینه احتمالی مسعود پزشکیان

پزشکیان: برای انتخاب اعضای کابینه پیشنهاد دهید

در همین حال دفتر مسعود پزشکیان، رئیس‌جمهور منتخب در نامه‌ای از نهاد‌های مدنی، انجمن‌های علمی، احزاب، جریان‌ها و شخصیت‌های سیاسی با گرایش‌های متفاوت درخواست کرد که پیشنهادات خود را برای انتخاب اعضای کابینه دولت چهاردهم ارایه کنند.

در این نامه آمده است: مسعود پزشکیان برای انتخاب با صلاحیت‌ترین همکاران در دولت چهاردهم (اعم از وزراء، معاونان و روسای سازمان‌های بزرگ دولت) به مشورت و مشارکت انجمن‌ها و نهاد‌های علمی و تخصصی، سازمان‌های مردم نهاد و احزاب باور و نیاز دارد.

دفتر رئیس جمهور منتخب این نامه را برای رؤسای انجمن‌های علمی، نهاد‌های مدنی، اتاق بازرگانی، احزاب اصلاح‌طلب، احزاب مطرح جریان اصولگرایی، شخصیت‌های ملی و رقبای انتخاباتی رئیس جمهور منتخب ارسال کرده است.

متن کامل نامه به این شرح است: چنانچه استحضار دارید مسعود پزشکیان برای انتخاب با صلاحیت‌ترین همکاران در دولت چهاردهم اعم از وزراء معاونان و رؤسای سازمان‌های بزرگ دولت به مشورت و مشارکت انجمن‌ها و نهاد‌های علمی و تخصصی سازمان‌های مردم نهاد و احزاب باور و نیاز دارد به همین منظور سازوکار شفافی به شرح زیر تعیین شده است که با مشارکت نمایندگان این نهاد‌ها و بر اساس شاخص‌های تعیین شده شایسته‌ترین افراد برای عضویت در دولت پیشنهاد و انتخاب شود.

التزام به قانون اساسی و اسناد بالادستی اشتهار به پاکدستی صداقت و شجاعت داشتن نگرش ملی دوری از گرایش‌های افراطی، جناحی، قومی مذهبی و منطقه‌ای همراهی و وفاداری نسبت به گفتمان رویکرد رئیس جمهور باور به ضرورت توسعه عدالت باورمند به ایده صدای بی صدایان بودن و تحقق مطالبات زنان جوانان و اقوام باور به تعامل اجتماعی و فرهنگی باور به ضرورت همگرایی وفاق و انسجام ملی، معتقد و عامل به کار کارشناسانه و شایسته گزینی باورمند به ضرورت همراهی و توامانی مقاومت و انعطاف در سیاست خارجی شناخت مأموریت دستگاه و برخوردار از توانایی شناخت و حل مسئله دارای مدرک معتبر کارشناسی ارشد یا بالاتر تجربه مدیریت عالی اجرایی در بخش دولتی خصوصی یا دانشگاهی دارای روحیه و شجاعت نوآوری و پذیرش و پیشبرد آن دارای نگرش و توان راهبری اعتقاد به کار کارشناسی باورمند به حکمرانی مشارکت جویانه و ضرورت مشارکت مردم در اداره کشور.

شایان ذکر است در ترکیب کابینه ایجاد وفاق ملی فراگیر شدن شمول دولت، ارتقای کارآمدی ورود چهره‌های نو کاهش میانگین سنی اعضای دولت و حضور زنان و نمایندگانی از جامعه متنوع ایران مورد توجه جدی است.

سپاسگزار می‌شویم گزینه‌های پیشنهادی برای عضویت در دولت را به همراه رزومه سرفصل اهداف و رویکرد‌های مورد نظر در حد یک صفحه تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۳٫۰۴٫۲۴ ارسال فرمایید تا سازوکار تعیین شده مورد ارزیابی قرار گیرند.

شرط حضور در کابینه احتمالی مسعود پزشکیان

در همین راستا شهاب طباطبایی دبیرکل حزب ندای ایرانیان اعلام کرد: کابینه پزشکیان باید خالی از سالمندان و وزرای تکراری باشد ودیگر قرار نیست ترکیب کابینه جنسیتی و فقط شامل مردان باشد.

روز گذشته دفتر رئیس‌جمهور منتخب با انتشار اطلاعیه‌ای شاخص‌ها و معیار‌های تعیین افراد برای حضور در کابینه را منتشر کرد. در این اطلاعیه ۱۸ شاخص و معیار برای انتخاب برترین‌ها اعلام شده بود. شهاب طباطبایی دبیرکل حزب ندای ایرانیان با تاکید بر معیار‌های اعلام شده توسط رئیس جمهور گفت: کابینه چهاردهم باید کابینه‌ای خالی از سالمندان و بخش زیادی از وزرای تکراری باشد.

وی در ادامه گفت: افرادی باید به عنوان اعضای کابینه انتخاب شوند که مانند خود رییس‌جمهور و گفتمان خود پزشکیان تخصص، صداقت و شایسته سالاری را مدنظر قرار بدهند و توهم همه‌چیزدانی نداشته باشند.

امیدوارم وزرایی که انتخاب می‌شوند و کابینه‌ای که قرار است به مجلس معرفی شوند، مثل خود پزشکیان توهم تخصص و دانایی نداشته باشند؛ بنابراین اظهارنظر‌های عجیب و غربیی نکنند که مردم را ناامید سازند یا وعده‌هایی مطرح نکنند که نشدنی باشد.

گفتمانی که توسط پزشکیان میان مردم جا افتاد، ضد تبعیض است. ایشان به دنبال تحقق حق و عدالت و در کنار آن آزادی به صورت توأمان است. این گفتمان بسیار جذاب و در عین حال مورد پذیرش اکثریت مردم است. در واقع اعتقاد به عدالت همراه با آزادی مدنظر دکتر پزشکیان است.

بسیاری از ایرانیان پس از انتخابات چشم به روند انتخاب کابینه دوخته‌اند تا به درکی از احتمالات آینده برسند. اسامی افرادی که به عنوان یاران رییس‌جمهور منتشر می‌شود برای مردم مهم است.

من لفظ یاران رییس‌جمهور را به کار می‌برم؛ چون دیگر قرار نیست مانند گذشته، ترکیب کابینه جنسیتی و تنها مجموعه‌ای از مردان باشد. قرار است مردان و زنان کابینه را در دولت آینده ببینیم.

نظرات کاربران
انتشار یافته: ۷۲۸
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۶۰۹
علی زبیدی
118
79
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
آقای پزشکیان منو هم بزارین جزو کابینه ی محترم شما خیلی بلدم پشیمان نمیشوید
محسن خدادادی
برادر خودت دست کم نگیر .میتونه شما هم یکی از وزرای تایین شده باشی
زهرا
با عرض سلام وادب خدمت رئیس جمهور محترم وتبریک انتصاب به‌ جاو شایسته جنابعالی، من فرهنگی هستم با همه تغییرات اقتصادی جامعه کنار آمدم اما دو فرزندم پیوند کلیه شده‌اند یکی ۷ماهی پیوند شده با هزینه ۶۰۰میلیون ،همه اینها را قبول کردم وشاکر خداوند هستم اما چیزی که خیلی آرامش زندگی منو گرفته نبودن داروهای فرزندانم هست که خارجی میخوردن با ایرانی امتحان شدند وکلا وضعیت آزمایشات آنها به‌ هم ریخت وسلامتی روحی وجسمی آنها تحت تاثیر قرار گرفت گاهی حاضر بودم زندگی خودم را بفروشم ودارو را با قیمت گزاف بخرم اما دارو نبود هزینه درمان به جای خود ونبود دارو از ان بدتر آرامش وزندگی را از من گرفته وامثال من در جامعه زیادن ،شما رو خدا وزیری انتخاب کنین که به فکر این قشر از جامعه هم باشد انشاالله در راهی که در پیش رو دارید موفق وموید باشین
ناشناس
حیف چوپانی اینا بدرد چوپانی هم نمیخورن
Arash
لطفا جوسازی نکنن دوستان اصولی و عرزشی ...
خودشون از همه بدتر بودن
سیدصادق محمدی
سلام برای آموزش وپرورش دکتر عباس قنبری پیشنهاد میگردد زیرا کلید به راه پیشرفت کشور آموزش وپرورش است
محمودشمس
باعرض سلام خدمت ریس جمهور
اولاچرا فقط ازیک خانم استفاده کردید برای کابینه بنظرمن اگر تمام کابینه شمارا خانهماتشکیل مدادند خییییللللیییی بهتربود
اسد
اگر واقعا این اسامی حتی یک سوم آنها هم توی این کابینه حضور داشته باشند باید فاتحه این دولت را هم خواند
جناب آقای پزشکیان دلیل این که ما به شما رای دادیم حمایت از ظریف و لاریجانی ها نبود . ما رای دادیم چون شعار شما نخبه سالاری بود .
این آقایون همه قبلا دست شان برای مردم رو شده است و اگر توانایی داشتند در دوران قدرت خودشان کاری برای مردم می‌کردند
چشم هایتان را باز کنید .ما مردم زخم خورده همین آقایون هستیم .نگذارید ننگ دولت سوم روحانی با این افراد برایتان محقق شود .
خدا رو در نظر بگیرید نه روابط را
ناشناس
این کابینه کاملا اشتباه است هیچکدوم اینا نیستن
فدای میهن
شب دراز است و قلندر بیدار!
خواهیم دید این آقا چه گلی به سر کشور و مردم میزنه! اوناییکه باین آقا رای دادن خدا کنه پشیمان نشن، چون تر و خشک باهم میسوره، تکرار تاریخ! آنهم چه تاریخی؟ از ماست که بر ماست، چی شد پس؟ ما باید اختلافات رو بزاریم کنار، سفره ی ما با سفره ی مردم یکی باشه.... همسفره ی مردم بشی که سوء تغذیه میگیری!
ناشناس
اشتباه محض هستش از آقای همتی و لاریجانی و جهانگیری و آذری جهرمی استفاده کنه

خواهش میکنم آقای طیب وزارت اقتصاد دست بگیرن. و برنامه بودجه را کسی دیگه بزارن.......
السلام علیک یا اباعبدالله
به آقای پزشکیان بگید این کابینه بغیر از چند نفر بقیه افتضاحه و وزیر زن کم داره اضافه کنند ممنون
قاسم جمشیدی راد
دولت محترم پاداش بازنشستگی مارا بدهد پول پاداش ما در حساب دولت با سود 25 درصدی از حقوقی که بعد از بازنشستگی بهمونن میدهند بیشتره پس دولت ها سر کارکنان کلاه می گذارند.اگر پاداش و ذخیره مرخصی را سالیانه تسویه کنند بهتر است تا بعد از بازنشستگی چیزی به حسابت نریزند و شرمنده خانواده باشی .
Jamshid
بعضی از اینا اصلا سابقه خوبی ندارن انتخاب جهانگیری به عنوان معاون اول ی فاجعه زیست محیطی /زیست اجتماعی/ زیست همه / دکتر پزشکیان مثل اینکه میخواد انتحاری عمل کنه / انتخاب جهانگیری= با خودکشی عمدی ما گفتیم این ___ اینم ⬅️
مجتبی بهرامی
سلام و عرض ادب و احترام خدمت جناب آقای دکتر پزشکیان رییس جمهور منتخب
لطفاً آقای دکتر سعید جلیلی را به عنوان مشاور و یا وزیر امور خارجه انتخاب کنید تا ایشان اثبات کنند که واقعاً به گفته هایش عمل می کنند و یا...
آقای دکتر میعاد صالحی فارغ التحصیل رشته مهندسی هوافضا از دانشگاه علم و صنعت ، ایشان وقتی رییس صندوق بازنشستگی کشوری بودند همه کار های صندوق مثل پرداخت ها، بیمه تکمیلی و... روی روال و خیلی خوب بود و همچنین ایشان علاوه بر این که نصف حقوق خود را نمی گرفت ، تمامی عوامل و هیئت امنای صندوق و هلدینگ های تابعه را که حقوق های نجومی و غیر متعارف می گرفتند اخراج کرد.
که این باعث شد خودش را از ریاست صندوق بازنشستگی کشوری عزل کنند.
با سپاس و به امید موفقیت و ایرانی آباد و آزاد
ناشناس
اینها که همگی دارودسته اصلاح طلب ها هستند و تو که میگفتی به هیچ حزبی وابسته نیستی ودروغ نمیگی
مسیح
باسلام وارادت خدمت جناب دکتر پزشکیان، رئیس جمهور منتخب ملت بزرگ ایران، بنده از13سالگی افتخارهمرزمی باشمارا داشتم، اکنون درسن53سالگی، باتحصیلات حقوق قضایی، افتخار میکنم در جنوب کشور که به جهت چندسالی خدمتگزاری اشراف کامل دارم، خادم مردم یک استان باشم درحوزه تعزیرات وسامان دهی کسب وکارها وکنترل قیمتهاکه قشرمحروم بسیاردررنج وعذابند، ضمن اینکه پس ازگذشت35سال ازجنگ تحمیلی اجاره نشین هستم، هیچ حقوق و مزایایی نمیخواهم، تنهاباواگذاری یک منزل سازمانی کفایت میکند.
احمد
منو بزار مسئولییت پیگیری وبستر سازی مناطق محروم سیستان و بلوچستان بچه همین استان هم هستم غیر از خدا ازهیچ مافیایی هراس ندارم سلسله مراتب من هرچه ابلاغ نمایند بی شک اجرا خواهد شد .
عزیر دهانی
سلام آقای دکتر پزشکیان از شما درخواهش میکنم استان دار سیستان بلوچستان بهترین گزینه آقای مهندس معین دین سعیدی هست این نظر تمام مردم استان هست
حبیب
ماشاالله مایه روحانی رای دادیم
۰
جای روحانی و نوبخت خیلی خیلی خالیه .چی فکرکردم چی شد؟؟؟
موسوی
آقای بهروز نعمتی از صنعت نفت چه میداند جناب پزشکیان؟
رضا
مگر وزرای کشور و امور خارجه و اطلاعات و علوم رو رهبری تعیین نمیکنن ؟
چجوری تو لیست گذاشته ؟
ایرج شوکتی ملکشاهی
باسلام جای آقای احمدی نژاد خالیه تو کابینه بعنوان معاون اول
دیدبان
برای وزارت خانهای نام گزاری شده ..وزارت خارجه وزارت آموزش پرورش وزارت راه و معاون اول و تعدادی دیگر که خوش نام نیستن برای کابینه پیشنهادی پزشکیان متاسف هستم وامیدوارم که سایه دولت روحانی از سر دولت ۱۴ بر داشته شود واللخصوص معاون اجرای جهرمی که ریسمان سیاه وسفید هست واز او بیشتر باید ترسید.. اقای پزشکیان با این کابینه نمی‌توانید مملکت را نجات دهی...من به شما رای ندادم ولی آرزوی دولت منتخب پیروز در مملکت حاکمیت را هدایت کند...ولی بدون دولت روحانی ...دنبال اینان نرو که به .......
فرهاد
یا خداااا این جهانگیری و لاریجانی و همتی دیگه نوبرن ،جون مادرت این سه نفر حتی از ۶ فرسخی دولت هم نباید رد بشن چه برسه به وزیر و معاون و ....
علیرضا میاحی
جناب رئیس جمهور ضمن عرض سلام و تبریک خدمت حضرتعالی لازم دانستم بعنوان برادر کوچکتر شما که در عرصه ی تولید برق فعالیت داشته ام به شما توصیه کنم که آزموده را آزمودن خطاست و این حال و روز کشور فقط بخاطر عدم شایسته سالاری است و تمامی این افراد تا کنون هیچ گره ای را برای مردم باز نکرده و فقط شرایط زندگی را سخت تر نموده اند لطفا توجه کنید که کم نیستند انسانهای متخصص و کاردان و گمنامی که باید از آنها برای خدمت دعوت بعمل آید موفق و پیروز باشید
حسن نظری
91
281
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
بطحایی یعنی صفر....
پزشکیان
داش حسن چشم ناموسا زودتر میگفتی ولی بازم چشم بیا حالا ی هر کاری خودت خواستی برو انتخاب کن
زارعیان
سلام
با آرزوی موفقیت
فقط قول های که به مردم داده شد اجرایی بشن خیلیم عالی میشه ،(ظلم به بازنشستگان مخصوصا ۱۴۰۰یافراموش نشه)
ناشناس
سلام دکتر پزشکیان افغانی کشور ما رو اشغال کرده اگر راه چاره ای پیدا نشه فکر درست نکنید اینده نزدیک محمود افغان دیگری بر ایران حکومت میکند دیگر نادر شاهی نیست که ایران را نجات بدهد
ناشناس
61
116
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
باسلام واحترام
عدم رعایت تناسب جنسیت در کابینه دولت منتخب
نبود جوان گرایی در کابینه دولت چهاردهم
عدم استفاده ازچهره های جدید و کارشناسان مجرب وخوشفکر درکابینه
معاونین پارلمانی وحقوقی رئیس جمهور منتخب چه کسانی هستند؟
موفق باشین
بهبود امیری
باعرض سلام خدمت ریس جمهور عزیز دکتر پزشکیان فردی هستم پیوند کلیه از شهرستان گچساران پنج سال دنبال کارافتادگی هستم هرروز ب نهوی پاس ام میدن ازان طرف دیگر داروهای پیوندمان گیر نمیادواقعا درعذابیم توراخدا ی کاری بکن هرجا میرم دکتر اذاد آزمایش واویلا توان هیچ‌ کدامش نداریم
فلامرزی
با عرض سلام وادب.باید اشخاصی که به کابینه معرفی می شوند از وزرای سابق نباشندچون وزرای سابق امتحانشان راپس داده اند و مردم ازعملکرد شان ناراضی هستند. آزموده را آزمودن خطاست
رجعبعلی
56
142
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
دکترای رشیدکوچی استفاده کن
مرادی
آقای پزشکیان اینایی که درورت جمعند مگسانند گرد شیرینی
ناشناس
فعلا برق پیگیری کنید هروز قطه
عباس
واقعا حیف رشیدی کوچی نیست که نشه وزیر صنعت
خیلی به روزه ومغزیش پر
ناشناس
خدا کنه نگه خودت بمالش
ناشناس
46
127
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
خدا بخیرکنه
ناشناس
فاتحه کارگر و کارمند خوانده شد با طیب نیا
اکرم فعال
باسلام خواهشمندم وزیری را انتخاب کنید که به درد بازنشستگان اگاهی داشته باشد همه بازنشستگان که پیر نیستند که جز جامعه زنده حسابشون نکنید خیلی از جامعه بازنشسته زنده وفرزندان محصل ودانشجو ازدواج کرده دارند که با حداقل ها زندگی می کنند انها را دریابید
احمد
57
217
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
هر‌ چه‌ ... و دروغگو‌ و رانتخوار‌ است‌ دور‌ خودش‌ جمع‌ کرده
ناشناس
ازخانم هاهم بیشتراستفاده کن
مسعود مهدوی
این کابینه احتمالی هست نه قطعی.مجلس اکثریت اصول گرا هستند و رد صلاحیت میکنن.تا زمانی که کشور دست این دو حزب هست جز پسرفت انتظاری نیست.ما رای ندادیم چون از یه حزب زخم خوردیم از حزب دیگه نمک روی زخم دیدم.زنده باد ایران فرا حزبی.زنده باد ایران شاد و سرحال و با اقتدار
محسن
شما خوبید، پسر خوب برو اول سوادش رو بخون، دوم اینکه سمت هایی که داشته، سوم اینکه مردمی بودن ایشون است. هر کسی خلاف شما حرف بزنه دروغگو است. برو یکم مطالعه کن. دکمه رو بزن
مصطفی
صداقت ؟پس نصف جمعیت ایران زنان کجاست نماینده شون
ایزد
لطفا اخبار از صفحه خود دکتر پزشکیان پیگیری کنید اعلام کابینه صحت نداره نمی‌دونم بعضی چرا بیمار هستن چرا هنوز ایشون سر کار نیمدند قضاوت میکنند
ایرانی
مردم ایران اینو می دونستن ولی بازم بهش رای دادن
امیر علی از بلوچستان
سلام و تبریک به دکتر پزشکیان رییس جمهور منتخب و مردمی
اقای دکتر پزشکیان لطفا درکابینه دولت خودتان از اقوام ومذاهب خصوصا از نخبگان اهل سنت اسنفاده نمایید . بیشتیرین رای اهل سنت بلوچستان و سایر اهل سنت به جنابعالی بوده است لطفا سر قول خودتان باشید
صداقت
101
260
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
به به بهترین و با سوادترین رییس جمهور دنیا و بهترین کابینه
امیر
با این کابینه یعنی اینکه بارِ کج به منزل نمیرسه .
بزودی شاهد یه انتخابات زودرس دیگه خواهیم بود .
علی جهانی
آقای پزشکیان لطفا خواهشا دیگه از این وزرای تکراری وبی سواد وفقط به حرف درمانی اکتفا میکنن استفاده نکنین
سونیک فن ?
سلاممممممممم
ناشناس
251
133
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
کابینه حسن روحانی نیستا داداششه
ناشناس
55
246
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
اللهم لا تسلط علینا من لا یرحمنا
ناشناس
29
160
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
پس چی شد ،.... دوباره دارن میان روی کار
مملکت نمیخواد درستی وصداقت وانسانهای فرهیخته وکاربلدو ببینه
معلم
32
245
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
منادی
همون که به تنقلات علاقه زیادی داشت دیگه ؟
سجاد
عالی گفتی این میاد تو جلسه لای دندوناش رو پاک کنه
محمد باقر آهنگری
یک نفر جدید نیست !!! همه از این سفره به سفره بعدی ، این کشور اصلاح شدنی نیست تخریب ادامه دارد !!
قربانی
25
125
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
بهترین ساختار معاونت اجرایی بصورت ایالتی حداقل شش ایالت. تعیین گردیده تا اینکه نیازی به بازدید میدانی رییس جمهور نباشد تعیین هفت معاونت اجرایی قدرت مند در رشد و شکوفایی کشور نظیر نخواهد داشت یعنی یک نفر معاون اول اجرایی و شش نفر معاون زیر نظر معاون اول اجرایی باشد چارت پیشنهادی رییس جمهور زیاد کار ساز نیست همان وضعیت قبلی با نفرات دیگر از تهران و بایستی معاونت های اجرایی از نفرات متخصص اجرایی استان ها انتخاب شود
هرمز اسعدی کابینه عالی
کابینه عالی
ناشناس
سلام نظامیان همه جا جبهه جنگ انتخابات حضور داشتند حقشان هست یک وزیر داشته باشند فرزندان با سواد و انقلابی کم ندارند موفق و موید باشید مگر در این مملکت فقط همین آقایان هستندچرا از کسانی استفاده می کنید که امتحان پس دادن

محمد نبی مهرآفرین هستم بازنشسته هوانیروز قهرمان .اگر از فرزندان تحصیل کرده وبا سواد نظامیان هشت سال دفاع مقدس در کابینه استفاده بشه ضرر نمی کنید چرا تا به حال از استان سیستان و بلوچستان وزیر نداشتیم مگر آقایان دکتر دهمرده وودکتر شهریاری از آقایانی که م
جهانبخش نیازی
28
58
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
سلام ازآقای پزشکیان توقع بجزاین می رفت چراکه خودش رامردمی واری ازحزب وحزب بازی می دانست آقای پزشکیان بنده بعنوان یک جانبازوقتی اسم آقای لاریجانی وجهانگیری واقای دهقان رادیدم ازخودم بدم آمدکه چرافرزندم رامجبوربه رای دادن کردم .این آقایان درمسولیتهای کلیدی کشوربودن وماازآنها خاطره خوبی نداریم وحالمان بدمی شود .لطفا ازاندیشمندان ودانشمندان که تاحالا وقت خدمت وابزاروجودنداشتن وتوانایهایشان به مرحله اجرادرنیامده استفاده کن شاید کشوربه سمت وسوی آبادانی ورفارفت .
ایرانی
اون موقعی که صف می کشید تا به پزشکیان رای بدید و بعد اعلام نتایج توی خیابون ها می رقصیدید باید به عواقب تصمیم بسیار غلط خود فکر می کردید
سونیک فن ?
ما هنوز از تصمیم نهایی پشیمون نیستیم
ناشناس
64
292
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
لاریجانی??
افشین
در مورد نعمتی که نماینده است آباد بود بهتر هست از مردم اسدآباد سوال کنید؟؟؟ باید دست به دامن مجلس شد. این بود شعار من حزبی نیستم؟؟
ناشناس
عزیزان هر لیستی که در فضای مجازی منتشر می‌شود برگرفته از ترشحات ذهنی افرادی خارج از گروه آقای پزشکیان هست و همه حدس و گمان است پس فعلاً قضاوت نکنید
زر
بله اینقدرزحمت کشیدیم لاریجانی ،بدبخت شدیم خاک برسرمون
ناشناس
67
67
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
به غیر از محمد جواد ظریف و طیب نیا هیچکدام اینا بدرد کابینه نمیخورن
ناشناس
به کار گیری علی لاری جانی اشتباه محز است
ویک حماقت بزرگ است
صیاد
106
119
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
خیلی از چهره های معرفی شده ویران کننده هستند
افشین
ظریف هم با کارنامه ای که داره از همه بدتر هست. این دقیقا تکرار دولت سوم روحانی هست. منتظر دلار صد هزار تومانی و اختلاسهای چند هزار میلیاردی و ایضا برجامهای تکراری باشید.
Ss
,این دوتاهم به دردجرزدیوارمی خورند
جانباز
بادرود و خسته نباشید امیدواریم کابینه آقای پزشکیان خیلی متفاوت ترازبقیه دولتهاباشد مردم دیگرازمتمایزبودن تودنیاخسته شدندونمیخواهندانگشت نماتوکره زمین باشیم ایران هراسی وتبلیغات دشمن درمورد شیعه ومردم ایران بخاطرتندروی های عده ای خاص بود وگرنه ملت ایران بسیارخونگرم ومهربان هستندمثل وهابیون مارامعرفی کردن واین نگرش بخاطررفتاربعضی ازتندروهای داخلی بودوهست ونکته دوم هیچ کشوری منافع ملی رابخاطردیگرکشورها به خطرنمی اندازدبجزمسئولین ماکه آنچه برایشان اهمیت نداشته وندارد منافع ملی بوده وهمیشه خودراتافته جدابافته دانسته وشعارهای توخالی دادند واین رفتاربه ضررمنافع ملی بوده هرکجابایدایران مقدم تراز بقیه تفکرات ورفتارهاباید باشد ماچرابایدهزینه ندانم کاری بقیه مسئولین کشورهارابپردازیم عراق مهم هست امانه به اندازه نام ایران ومردم ایران کجای دنیاهمسایه مهمترازخانواده بوده
زر
کاملادرسته
زهراخدا به داد برسه
23
210
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
خدا به داد برسه
امتحان کردن کسایی که مردود شدن???
ناشناس
بعضی از افراد منحرف رانباید به کار گرفت چون در
دوره های قبل خیانت کردند مهره سوخته هستند
علی حسین
خدا وکیلی حرف دل ۹۹درصد مردم ایران را زدی دمت گرم
کمیل
کسانی باید بیان که تخصص داشته و اهل رانت نباشن ، دلسوز ملت باشن ، وزرای تکراری هیچ خاصیتی ندارن
بهلول
20
188
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
اگرریس جمهور جدیدبخواددوباره کسانی مثل اسحاق جهانگیری که این مملکت به قهقرابردبکاربگیره بایددرعقل ودرایت شون شک کرد مگه قحط الرجاله؟
ایران دوست
عزیزان من اینقدر جوش و خروش نکنید
خانه از پای بست ویران است !!!
ناشناس
27
217
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
ماشاءالله همه زیر پنجاه سال هستند ۰قبل از رسیدن به پست وزارت اموال شان را به ملت اعلان کنید راستگو باشید یک فوکاهی داشت مرحوم گل اقا ی خدا بیامرزنمایندگان با اسب وخر وقاطر دوچرخه و۰۰۰۰۰وارد مجلس شدند خروجی اش هم خودرو بنز وکلی بگیر وببند۰ بود انشاءالله این دوستان وزرایت جناب ادامه دهندگان همان مجلس وردی اسب وخر وقاطر نباشند
ناشناس
بله شرکت شیشه کاوه که در. شهر مراغه فعالیت میکند یک شرکت غول و فوق عظیم شده که از ویرانی دریاچه ارومیه در حال غول تر شدن هست نمک دریاچه ماده اولیه مجانی این شرکت است که ریاست و مالکیت ان را اقای اسحق جهانگیری عهده دار است و از ویرانی و بدبختی مردم منطقه پول کلان چپاول میکند لطفا به اطلاع دکتر پزشکیان برسد که در حاشیه دریاچه ارومیه و به دلیل خشک کردن آن برای برداشت نمک با روزانه ۵۰۰۰ تریلی و دپو در کارخانه کاوه در مراغه طوفان نمک راه انداخته اند و تمام باغهایمان در این حاشیه دریاچه ارومیه خشک میشود و اگر جلو گیری نشود اقای پزشکیان با بحرانی عظیم در زمینه کشاورزی در این منطقه روبرو خواهند بود
از اویم
28
112
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
درود بر دکتر پزشکیان و انتخابهای بجا ایشان
و دروود درکتر غریب پور
افشین
عمرا اینها اموالشون رو اعلام کنند
حنیف
183
26
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
جهرمی بهترین ولایق ترین وزیر ایرانه ❤️❤️❤️❤️❤️??????✌️✌️✌️✌️✌️??????
کسری خاکسار
منتظر باش برات کار کنه
ناشناس
199
37
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
خیلی هم عالی
سلمان
آزاد مردان نه چاپلوسندو نه چاپلوسی دیگران میکنند! مشخص است که افرادی یا چنین خصلت ذاتی دارند و یا از بستگان نزدیک طرف است که مینویسد «بهترین وزیر....» مگه این مملکت غنی از فرهنگ و اراده فقط از آسمونش همین یکی افتاده پایین. از خدا بترسید و جوانان ودیگر مردمان غیور این آب و خاک دست کم نگیرید وباعت نشوید که سنگری از ذغال دور تا دور رئیس جمهور احاطه کند.
ناشناس
متاسفم
امیرتاجیک
جهانگیری و جهرمی به درد چوپانی هم نمیخورند.البته بلانسبت چوپانان محترم
ناصر
131
49
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
اصلا این نفرات به درد نمیخورن هیچکدام کارایی ندارند
محمود
تو را به خدا به چوپانان محترم توهین نکید من چوپان ولی این خصلت های که این اقایان داردندما چوپونا نداریم
ناشناس
41
190
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
یه مشت چهره‌ای تکراری که حاصل کارشون همین هست که میبینیم دوباره اومدن
ناشناس
26
201
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
...های دورهای قبلند که!
عقل دانش انسان
این آقایان باید برن خانه سالمندان ایشالله اونجارو بتوانند آباد کنن مگر ما استاد خوب دانشگاهی مردم دوست ایران دوست و خداپرست نداریم
علیرضا
مدیریت در ایران تغییر نمی‌کند بلکه از پستی به پست دیگر تعویض می‌شود
ناشناس
14
114
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
همش مهره های سوخته دولتا قبلی. پس جوونترا. پس بقیه مردم. همش ۶ درصدی شد که
ناشناس
15
158
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
همش مهره های سوخته دولتا قبلی. پس جوونترا. پس بقیه مردم. همش ۶ درصدی شد که. اول بسم الله ...
کریم
16
103
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
دکتر زفرقندی کو پس ؟ فکنم دولت اینم از اون گیری ها باشه
ناشناس
11
24
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
غنی نژاد تو شون نیست هیچ امیدی هم نیست
انسانم آرزوست
14
34
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
کابینه روحانی !
اکبرزاده
دولت روحانی حداقل از دولت قبلی بهتر بود کابینه قبلی که همه حوزوی و دکترای معارف داشتن فرق درصد نمی دونستن واعدام اعشاری بلد نبودن خوبه شاید برای عده‌ای خوب بوده
اشنا
19
104
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
این عتیقه هاجزروزمرگی وحرف درمانی هیچ کاری برای رفع مشکلات نخواهندکردپزشکیان فاقدبرنامه درحدریاست جمهوری نیست
معصومه
التماس بصیرت و مطالعه بیشتر
حمید
12
137
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
کابینه هر چی باشد وقتی ملت قبول ندارند هیچ اهمیتی نداره ولا غیر
ناشناس
10
96
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
باسلام به محضر دکترپزشکیان محترم خواهشاً برای وزیر آموزش و پرورش یک وزیر پرتلاش و فعال انتخاب نمایید تا کلیه مطالبات و حق و حقوق معلمان را بتونه مطالبه نماید دکتر بطحایی در دولت روحانی وزیر سوابق اجرایی وفعالی برای حل مشکلات ومعیشت معلمان بننمود تا بلاخره بعد از مدتی استعفا نمود
ناشناس
7
61
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
خدا بخیر کنه همه .... جمعن
ناشناس
12
93
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
جناب آقای پزشکیان بعضی از این افراد پرونده قضایی دارن بعضی ها شون برادر دزد دارن ترا به‌خدا گوش به فرمان رهبر عزیزمان باش و کسانیکه جوان هستن ونخبه وانقلابی وجهادی وارد کابینه خود کنید این ترکیب ما می‌بینیم یاد دولت روحانی وکابینه اش میشیم که چقدر اذیت کردن
ناشناس
22
127
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
اگه بحث تحمیل چشمی است. چیزی گفته شده است. به غیر از آن بیشتر افراد مناسب نیستند. جهانگیری و اردکانیان و جهرمی و ....
ناشناس
9
40
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
پزشکیان عزیز ملت است در سالهای 1331و 1332 شادروان نخست وزیر ایران بود و در قلب ملت جای داشت یادم می آید در راه پیمایی های آن زمان مردم شعار میدادند:
از جان خود گذشتیم // با خون خود نوشتیم // یا مرگ یا مصدق .
اکنون دقیقا همان زمان فرا رسیده و برای این فرد محترم و صدیق باید همان شعار را سر داد .
احمد
66
17
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
معاون اول علی لاریجانی یا جهانگیری یا ظریف عالی هستن
Sd
اوهyes
یوسف نوری
جهانگیری نه
وطن پرست
سلام
به نظر بنده تمام این افراد رفوزه هستند ،سکان کشور رو نباید به دست کسانیکه چندین بار آزمایش پس دادن و متاسفانه رفوزه شدن نباید داد،دکتر پزشکیان باید افراد با اخلاق و باسواد و خوشنام رو به کار بگیره،
ناشناس
88
24
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
هرکی میاد بیاد، فقط این اسحاق نیاد
احمد شیرزاد
بنظرم کابینه بسیار عالییه. ضمناً آقای طباطبای که انتظار نداره که از جلیلی، زاکانی یا علم الهدی که ملت رو به خاک سیاه نشوندن استفاده بشه..
ناشناس
26
73
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
خدا کنه فقط اختلاس کننده نباشند و فردهای کاری باشند
ناشناس
بدون اختلاس ک نمیشه دوست عزیز این یه مورد رو نخوایین لطفا
ناشناس
5
65
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
انشاءالله که افراد ذکر شده خدمتگزار عالی باشند وازفساد وظلم دورباشندوبه داخل کشوروآبادی کشورومردم فکر بکنند نه خدمت به کشورهای دیگر،،
علی
8
37
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
جناب پزشکیان اکثرمهره های سوخته که هیچ جایگاهی نداشتندراجمع کرده دورخودش افرادی مثل ظریف وجهانگیری ولاریجانی و---اگربدردبخوربودندودردی دوامی کردندکه دردولتهای قبل مشکلی حل می کردنداینها تنهاراهکارشان دردولت تزویروناامیدی روحانی باج وامتیازدادن والتماس بود
ناشناس
ایشون جمع نکرده اونا پشتش بودند تا پیروز بشه مجبوره فرمایشی عمل کنه
ناشناس
14
98
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
برای ... همینا خوبن
علی
چند تا خطر ناک هم تو این لیست هستند
ناشناس
4
25
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
درود برشما نمی‌خواهید از این پیروفرسوده هادیت بکشید همه جاشده اینا اینا چرا باز نشست نمیشن کلی برن پی کارشون خسته شدیم بخدا
ناشناس
سلام کمال علیپورخنکداری وزیرراه وشهرسازی بشن واقعاعالی وکاربلدخصوصادزدنیست خدایش پاک ودلسوزمردم
سعید
4
54
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
والله بعنوان یک هم وطن . یک شهروند ساده و بهتره بگم یک بی سواد از نگاه عوام الماس بایدبگم با این کابینه پیشنهادی بیچاره و بدبخت و بدبختر خواهیم شد .
ناشناس
6
82
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
به به اینکه میشه کابینه مسعود کلیدساز
ناشناس
10
87
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
هشت سال خفت دوره روحانی کم نبود با این انتخاب مردم از چاله روحانی در اومدیم افتادیم تو چاه دولت جدید پزشکیان که دوباره همون سیاست مدار های خائن مثل ظریف بیاین روی کار
حداقل روحانی خواب بود و صبح جمعه فهمید بنزین گرون شده این آقا هنوز نیومده وعده بنزین لیتری ۲۵ تومان داده
ناشناس
8
89
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
انشالله ریاست جمهوری محترم دکتر پزشکیان بتواند به وعدهای داده شده در پیشرفت سربلندی کشور ملت شریف وشهید پرور مفق باشد
ناشناس
اولین وعده ای ک عملی میشه تا کسری بودجه هاش رو جبران کنه ۲۵۰۰۰ هزار تومان کردن بنزینه که از بالا بهش گفته میشه
ناشناس
14
37
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
حسن روحانی را هم می آوردی همچی تکمیل بود دولت روحانی هست که
ناشناس
8
77
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
فهم ودرک بالای دارد خودش میدونه چه کار کند موفق باشید
عماد
60
13
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
نعمتی همتی ظریف جهانگیری آذری جهرمی منهای {حسن جون} =.‌دولت عدل
ناشناس
11
40
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
بطحایی؟؟؟؟؟
این آدم متعهد نیست!!!
چه کابینه ی سیاسی و ضعیفی!!!!
امیدوارم واقعی نباشد
ناشناس
3
61
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
گمانه زنی شما صد در صد غلط است.
اخه ظریف و برنامه و بودجه؟ مگر پزشکیان دنبال تخصص و بوروکراسی نیست؟ اخه اذری جهرمی در این موضوع چه تخصصی دارد؟
زهیر
6
44
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
وزیر کشور؟
مطمئن هستم ۹۰ درصد این اشخاص وزیر نخواهند شد،
سعید
1
40
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
جهرمی اعلام کرده بود من پستی نمیخوام میرم دانشگاه
ناشناس
ازحاج بابایی جهت وزیر آموزش وپرورش، نوبخت معاون اجرایی ،غلام رضا تاج گردون قسمت مدیربرنامه وبودجه استفاده کن

موفق خواهی شد
ناشناس
همه زره همه ادا
ارش
10
16
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
رئیس بنیاد شهید وایثار کران کیه می شه
ناشناس
6
9
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
خدا به داد ملت برسه
آرین برنا
5
55
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
آقای پزشکیان تورابه ناموست ازخانواده هاشمی نیار خودت شاهدبودی مهدی بااین مملکت چه کرد
اکبر
7
53
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
نمردیم و معنی اجماع سازی رو فهمیدیم اگه همه قولهاش مثل همین اجماع سازی باشه چه شود وضعیت مردم
حسین عباسی
1
44
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
سلام خدا قوت خیلی خوشحال شدیم. انشالله با یاری خداوند شما ها. و ملت بزرگ ایران موفق و سربلند باشند. به امید فردا ی بهتر سلام من را به علی آقای لاریجانی رئیس سال‌های دهه هفتاد من برسانید ....زمانی رئیس سازمان صداوسیما بود یادش بخیر روزگار و عمر آدمی می‌گذرد تا میتوانید برای ایران کار کنید. افسوس زمان رانخوریم که بگوییم ای کاش این کار را می توانستیم انجام ندادیم.
کیارش نورسته
29
4
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
در خصوص این لیست گفته های بسیاری است ولی در خصوص آموزش و پرورش آقای بطحایی آزمون داده است چه کار مثبتی در دوران وزارت ایشان صورت گرفت ؟ یکی از ضعیف ترین وزراء بود و در دوران وزارت ایشان گرووههای در سایه در وزارت آموزش وپرورش در جهت فقط منافع شخصی شکل گرفت و رفتن ایشان از وزارت آموزش و پرورش یکی از الطاف الهی بود
ناشناس
0
23
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
بگذاریم وبگذریم ..،مشکل آن نیست که آسان نشود مردبایدکه پریشان نشود درچهل پنج سال عمرجمهوری اسلامی به اندازه دودوره هم دولت ها دردست انقلابیون نبوده که گذشت بازهم خواهدگذشت نبایدپریشان باشمیم فقط بایدهوشیاربودوچشم گوش مابه نورانقلاب اسلامی باشدهرنوع حرکتی بایدقبل آن به رهبری نظام توجه کردشاحص وملاک رهبری است
حمید کربلایی اصفهان
7
26
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
سلام علی اعلا بر صادقین جناب رئیس‌جمهور به فکر من وامسال من که دارای چند فرزند وهیچ منع درآمد هم نداریم بچه‌ها مریض می‌شوند نمی‌توانیم دکتر ببرم یا اگر بردم یکبار تا قیامت با نقسه اولی درمان میکنیم شما بگید نه کاری نه حالی فقط یک دقیقه خودتان را جای امثال من بگذارید چهل سال است می‌گویم خوب میشد تو را به امام زمان کاری کنید که این قدر ما خجالت زن وبچهها را نکشیم
ناشناس
1
16
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
وای به حال فقرا وخوشبحال اشراف زادگان وآقا زاده ها
س ب
3
40
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
تاریخ تکرار شد
داود
3
39
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
اقای پزشکیان رأی مارخراب نکن شما قول داد ی جنایی نکنید همه اصلاطلب بعد همه امتحان پس دادن ایران نابود اینها شدبازازاول بابا نکن
کویر
نباید رای میدادی، مناظره ها رو که دیدین
علی
4
39
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
سلام و خسته نباشید از کانال ، ازتون خواهش میکنم که این پیام را سعی کنید به آقای پزشکیان از طریق وبسایت ها برسانید ، آقای پزشکیان لطفا از کابینه ای که زمان روحانی باعث ننگ بوده استفاده نکنید اگر میخواهید ثابت کنید از دولت روحانی نیستید و چون شما از رییس جمهور محترم آقای خاتمی اومدید خواهشا از کابینه های ایشون استفاده کنید
س ش
باید حاصل رای دادنت را ببینید کاش اوضاع بد و بدتر نشود کابینه همان کابینه هشت سال سیاهی دولت روحانی است چون خود اقای پزشکیان گفت من تخصصی ندارم اگر واقعا همین کابینه باشد متاسفم برای ان رای دهندگان به اقای پزشکیان و بقیه مردم
ناشناس
بعضی‌ها رای به دکتر پزشکیان نداده‌اند اینجا چنان قیافه می‌گیرند که دکتر رای ما را خراب نکن دروغشان مثل روز روشن است
ناشناس
آخه دیگه خراب شد رایت برو هوش باش
ناشناس
13
19
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
چینش بسیار عالی کابینه شایسته تقدیر است
کسری خاکسار
اصلاح طلب یعنی فقط لب و دهن و دیگر هیچ
محمد شریفی
31
14
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
جهانگیری و پورمحمدی نباید در کابینه باشند
ناشناس
1
35
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
حتی سه تا ش هم احتمال ندارن درست باشه
ناشناس
4
11
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
خیلی خوبه قبل ازاینکه کابینه پیشنهادیتون انتخاب کنیدکمی درموردگذشته ی این آقایون تحقیق کنین وبادرایت انتخاب کنین اگرآسایش ونظرات مردم برای شمامهم هست خواهشا ازکابین آقای روحانی استفاده نکنیدخواهشااین کارنکنیدبه حرف رهبری گوش کنیدبه خداضررنمیکنید خداوندپشت وپناهتان باشه
ایرانی
3
25
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
چه کابینه ای☹️☹️☹️
جوادد
1
35
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
آفرین آقای پزشکیان ماکه از الان ناامیدشدیم امیدواریم این آخرین آشتی ما با انتخابات نباشد
ناشناس
7
29
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
جینش عالی رییس جمهور محترم
ناصرا
29
6
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
اولا تعداد زیادی از این کابینه رای اعتماد از مجلس نمی گیرندحداقل ۸ نفر و مابقی هم به غیر از دو سه نفر ، رای شان زیر ۱۵۰ رای خواهد بود و عملا یک کابینه ضعیف از نظر اعتماد مجلس، ثانیا یک دولت ضعیف خواهد بود هم از نظر سن وسال و هم از نظر توان کاری، دولتی پر چالش ،تنبل ، و دارای مشکلات زیاد که منجر به رکود کاری می شود و آبرو و حیثیت دکتر پزشکیان را خواهد برد و هر سال استیضاح خواهیم داشت،آوردن جهانگیری، ظریف، آذری جهرمی و شهیندوخت سبب مشکلات برای دولت و نهایتا آبرو ریزی برای پزشکیان و چه بسا بدلیل عدم تحمل شرایط توسط پزشکیان منجر به استعفای وی و سقوط دولت خواهد شد. حیف پزشکیان است که اسیر این غرب زده های ناهنجار شود
رحیم
3
33
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
یه روحانی کم داره
فرجام
1
44
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
دوباره برگشتیم به عقب که.. محسن هاشمی لاریجانی جهرمی دهقان چه ورق هایی کنار هم چیده شدن.
اب
1
36
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
دولت آقای روحانی ع میشه گفت
مرادی
سلام آقای پزشکیان از شما بعیده . آقای روحانی را هم بیارید برای مشاورتون تا دولت روحانی کامل بشه .ما همه زدو بند کردیم که دولت روحانی نباشه .همانو هست .ما حوصله این تکراری ها را نداریم .اینا اگر کار بلد بودن تو همان دولت خوب کافی بود .تعداد جدید تری از این گروه و اون گرون و جبهه پایداری و انقلابیون بیارید تا به نفع مملکت باشد نه فقط یه گروه .ما تو مدرسه که بودیم از همه گروه دانش آموز برای شورای دانش آموزی استفادهدمی کردیم .شایدم شما استفاده کنید
مانی
انشالله همیشه موفق باشید
ناشناس
3
29
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
خدا ریسی رو بیامرزه تازه داشت فساد اداری وهمه بی بند باری ها رو جمع می‌کرد روحش شاد حیف شد رفت
کاربر
6
55
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
حیف رای که دادیم
دوباره همون ...ها منصب می گیرند.
شاهونی
خدا به فریاد ما برسد این جهانگیری وظریف حال مارا خراب می کن اینها همه امتحان پس دادن تکرارشان معنا ندار
کویر
با دیدن مناظره ها نباید رای میدادین
ناشناس
2
30
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
اسحاق جهانگیری!!!؟؟؟بند پی!!؟؟صالحی امیری!!؟؟محسن هاشمی و الیاس حضرتی!!!!؟؟؟آقای پزشکیان شما را بخدا تجدید نظر بفرمایید ،نگذارید بگویند سالی که نکوست از بهارش پیداست
seyednabighasemi
2
37
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
اسحاق
میگفت باید به هر قیمتی جلوی راه رییسی گرفته شود
بابا مگه تو این مملکت قخط و رحاله
هم وطن
2
34
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
خدایا خودت به داد این ملت برس این کابینه که فراتر از روحانی این معاون اول رئیس جمهور هنوز اقوامش سیر نخوردن که دوباره میخوان معاون اولش کنن !!!!خجالت بکشین با این کابینه
ناشناس
1
25
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
جهانگیری معاون اول شدنش واقعا تابلو هست ثابت می کند که دولت روحانی تکرار شده از اقای پزشکیان واقعا انتظار احتیاط بیش از این بود وبرادر جهانگیری قبلا مساله مالی داشت
ناشناس
کسانی رامسعول کنید که از پشتیبانی دیگر مسعولین قبل و دیگران حمایت نشوند که جواب سربالا بشنوید برای منافع خودشان کارنکنن از استادان بی نام و نشان استفاده کنید
Mahmodi
این کابینه هیچکار نمیتونه بکنند اینها اغلب تودورهای ریاست جمهوری قیل هم بودن هیچکار نکردن هرچی اوضارابدبدتر کردن فساد هم بیشتر شد امید به این ... نیست نداشته باش اگر میخوای بشی هم نوع اینها باهمینا کارکن
احمدی
1
17
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
این کابینه پیشنهادی حدود بیست درصد درست است
حیدر
پزشکیان دولت روحانی شروع شد خدا به داد مردم برسد
خیرمحمد سبحانی
سلام دورد من برشما باد آقای دکتر پزشکیان من یک جوان افغان هستم دولت ازما هرنفری ۱۵۰ملیون میگره بابت چی از کجا این پول بدیم نون شب داشته باشیم نون صبح نداریم مسلمان به مسلمان فناببره جرمش اینه خدا همچنین گفته ازخدا بترسید
سعدی
0
16
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
پس اهل سنت کجا هستند
نازگل
اینکه کابینه روحانی هستش آقای پزشکیان شما گفتید طرف هیچ جناحی نیستید پس جهانگیری لاریجانی و ظریف در کا بینه شما چکار دارند این ها دولت روحانی هست کشور رو دوباره به فنا ندهید خواهشا
شهروند ایرانی
3
16
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
وزرای دولت آقای خاتمی
با ۳ الی ۵ نفر جابجایی
فقط خدا
2
13
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
این بود دولت فراملی.... پزشکیان که خیلی تاکید داشت که عضو هیچ حزبی نیستم...
محمد
2
24
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
دولت سوم روحانی به روایت تصویر این چه فرقی با دولت دوازدهم داره ، خدا خودش رحم کنه این دولت اهرم فشار غرب به مردم ایرانه گرانی بنزین ، صف مرغ و روغن ووووووو
مهدی
2
20
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
سلام و عرض تبریک به جناب آقای دکتر پزشکیان عزیز
هر کس را که شما انتخاب می کنید حتما انسان های با لیاقت واردان هستن وما از شما و کابینه تان حمایت وحفاظت می کنیم و آرزوی موفقیت وحل مشکلات مردم را داریم و هیچ چشم داشتی هم نداریم جز سلامتی وموفقیت شما وکابینه شما
سعیدی
29
2
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
آذری جهرمی خیلی عالیه لاریجانی خیلی بد است چون در عراق خیلی سرمایه گذاری کردند
بله
12
4
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
اشخاص ... و بی خود. ظریف. لاریجانی. جهانگیری. هاشمی. ظریف
ناشناس
1
26
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
وزیر اقتصاد معرفی نکردید می‌خواین خودم وزیر اقتصاد بشم؟
فرهنگی بازنشسته
1
15
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
بطحایی ضعیف ترین وزیر ادوار گذشته آموزش و پرورش نالایق و ناتوان
ای وای بر آموزش و پرورش
پزشکیان ، حیف رای که به تو دادیم حیف
ناشناس
3
21
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
یا خدا اژدها ها دوباره می خواهند جمع بشن
ناشناس
3
23
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
آقای پزشکیان ما کارهای آقای همتی را شنیدیم و در مناظره‌ای دیدیم.و کار آقای ظریف را.واقعا آدم قحط بود.
M
1
18
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
بازهم همون همیشگی چه دستاوردی قبلا با اینا داشتیم همینا دوباره میان و ۴ سال بعد همون نتیجه ای که قبلا گرفتیم رو خواهیم گرفت آقای دکتر قرار شد تغیر و اصلاح شود
ناشناس
1
15
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
خدا به دادمون برسه اینا که خیلی ها شون تو کابینه روحانی بودن خیلی هم شاهد اختلاص ها بودیم
محمد فرزند ایران
0
20
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
ملت بیچاره چه عتیقه هایی
امیر علی
0
21
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
هاشمی خوب جایی گذاشتن، مملکلت به تباهی نزدیک شده، فقط چند قدم مانده
سجاد براری از ایلام
0
22
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
دور باطل که تمامی ندارد خدا رحم کند به ملک و ملت
الحمدلله والمنه امام امت پاسدار انقلاب است وهیچ نیروی
مادی درجهان یارای رویارویی با فرزند صالح حیدر کرار را
ندارد خداوندجل جلاله از عمر بی حاصل ما فدائیان کم
کند وبر عمر با برکت معظم له بیافزاید.
یا علی
ناشناس
3
16
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
کابینه ای لاریجانی . پور محمدی و جهانگیری توش باشن به درد جرز لای دیوار میخوره. این همه جوون تحصیلکرده هست این پیرمردهای مخ فسیل چی بلدن اخه
شرافت
1
25
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
خدابه دادملت برسه با کابینه اش،خون مردم توشیشه رفته است
ناشناس
0
17
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
دولت سوم روحانی، اکبر شاه، و میر حسین و خاتمی.
محمد
هرکس داره انتقاد می‌کنه طرفدار جلیلی بوده از جای دیگه میسوزین بعدش مگه دوره هاشمی یا خاتمی یا میر حسن بد بود خیلی مردم تو رفاه و آسایش بیشتری بودن دوم مگه تا حالا دولت انقلابیون رو کار نبوده همین سه سال گذشته روزگارمان سیاه تر از قبل شود که شاید با چیدمان پزشکیان مملکت یک تکونی بخوره
یک ایرانی
5
15
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
خدا به دادمون برسه
سعید رحمانی
0
16
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
ازنظربنده،بیسواد،دست هاشمی و لاریجانی وهمتی بایددرامورکشورقطع شوداینهاسیرنمیشوندودولت رازمین میزنند،بیخودنبودهاشمی سینه چاک میداد،تازه خود ظریف هم برای کابینه خطرناک است،انشالله که مجلس اینانان را نپذیرند.
ناشناس
0
18
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
جناب آقای دکتر پزشکیان ، تو عکس بالا ، بعضی از افرادی که مال و منال زیادی به هم زدن هم دیده میشن ، لطفا مواظب باشید
دل آرام
0
16
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
تقریبا همان پسماندهای دولت های قبل هستند چهره های شاخصی در کابینه وجود ندارد.
علی
0
16
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
واقعان اگر قرار باشد که کابینه پزشکیان این جمع باشن اول که خیلی خوشحالم که رای ندادم و به خودم و خانوادم خیانت نکردم،دوم اینکه باید دیگه از همین الان فاتحه این دولت رو خوند و همه منتظره ۱۰ برابر شدن قیمتها باشم.
نو نیم
2
15
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
معنی حزبی نبودن آقای پزشکیان رو هو فهمیدیم
حامد
خوب اشتباهت همینجا بوده که رای ندادی خوب از قبل همه میگفتن پزشکیان یعنی دولت سوم روحانی همه از قبا میدونستیم که قرار کابینه دولت قبلی روحانی بیاد روی کار چرا به جلیلی رأی ندادین بخدا با دروغاشون خیلی هارو ترسوندن که به جلیلی رأی بدن چون اینا از قبل برنامه داشتن کلا همون دولت روحانی دوباره بیاد روی کار که اومد بخدا قسم اگه به جلیلی رأی می‌دادیم اوضاع کشور بهتر میشد یه عده مزدور که چشم پیشرفت ایرانو ندارن با دروغای رسانه ای ملتو ترسوندن که جلیلی تند رو هست ولی اینطور نبود هرچند الان که کار از کار گذشته برار فعلا ملت ایران چهار سال توی منجلاب دستو پل بزنه بار آخرشون باشه که به اصلاح طلب رأی بده اینا به اسم اصلاح طلبی میخوان ایرانو ایران رو داغونتر بکنن
ناشناس
مثلاً جلیلی میخاست معجزه کنه تمام منتقدها طرفدارهای جلیلی هستنیادتون رفته بد بختی ما از دولت احمدی نژاد وحلیلی شروع شود تحریمها امروز خودشو نشون داد مگه تا حالا ریاست جمهوری دست اصولگراها نبوده نمونش همین سه سال گذشته من رای ندادم بخاطر اینکه تو چهل و پنج سال فهمیدم سروته همه یک مرباسن اصولگرا میخاد سنگ کشورهای دیگه رو ببینه بزنه اصلاح طلب میخاد پول مملکت رو بفرسته برای آقا زادهاشون یعنی نمیفهمین
عاطفه میرجلیلی
4
12
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
با سلام و عرض ادب
رئیس جمهور محترم با توجه به این که اصل فطرت همه ی انسانها پاک است و انسان جایز الخطا است اگر برخی از کسانی هم که شما در کابینه خود جای دادید که قبلا مرتکب اشتباهاتی بودند امید است که از این به بعد با کمال در مسیر سعادت آینده ساز میهن عزیز باشند
ناشناس
10
3
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
این پیشنهاد رو بفرستید برای کمیته ای که پزشکیان برای پیشنهاد وزرا تعیین کرده
ناشناس
1
7
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
باز بگو من دولت روحانی نیستم
فتح اله خان
0
17
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
جالب بود.
مهراد بذرپاش چی شد؟
امینی
0
4
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
تورابخداشماهم مثل باقی رئیس جمهورهاازروی ظاهروآشنابازی وزیرومدیرانتخاب نکن نگاه به عقل وسوادوکارایی طرف بنداز۴۵ساله پدرمردم راازلحاظ اقتصادی درآوردند حداقل با انتخاب درست و هرکسی جای درست گذاشتن شایدکمی بشه اوضاع را درست کردبگذاریدمردم هم یه نفس راحت بکشندکمرهمه زیربارمشکلات اقتصادی شکسته
ابوالفضل بختیاروند
1
11
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
بنده خدا میگه من دزد نیستم اما میخواد محسن هاشمی(....) رو بیاره که واسش.....
# اماااان از دست این مردم ...
‌وحید رضایی
1
20
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
مگه لاریجانی و پورمحمدی اوصولگرا نیستن تو مناظرات مگه پورمحمدی پزشکیانو خراب نمیکرد بابا به خدا همشون یه قماشن دارن به مردم فیلم بازی میکنن
Miss.Monav
3
11
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
خدا ازت نگذره اگر این ... رو دوباره بیاری رو کار.
ناشناس
0
17
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
بخورید نوش جان
فرهنگی
0
12
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
اگر این کابینه باشد خدا رحم کند به مردم ایران مملکت را دودستی تقدیم اجنبی می کنند .ولی پزشکیان وقتی موفق هست که افراد متخصص ومتعهد از آحاد مردمی که هیچ گروه وجناحی نباشند به کابینه خود دعوت کند تا آنان بتوانند عدالت اجتماعی رامحقق کنند
سینا
1
13
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
اگر اینها باشند دولت سال را به پایان نخواهد رساند.
عسگر
0
18
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳
خدا به خیر گردونه اینکه دولت روحانی هستش فقط به عمو حسن ظلم شده
باز نشسته
1
18
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
با سلام . با توجه به اینکه رییس جمهور ، با دقت و نظریه کا رشناسی اقدام خواهد کرد ، پس اینقدر در فضای مجازی شایع پراکنی نکنید ، و اجازه دهید همه نظرات را بگیرد و در آخر خود انتخاب کند ، البته با توجه به روحیه آقای رئیس جمهور ، او بسیار آگاه است که این لیست‌ها ، شاید از طرف کسانی منتشر می شود که سعی در تحمیل نظر خود دارند . لذا با صبر و حوصله ، انشالله هیئت وزیران قوی، متعهد ، متخصص و کارآمد خواهیم داشت .‌
محمد
6
5
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
آنهایی که با صدای ناهنجار زوزه میکشند وچوب آتی چرخ دولت میگذارند منافع نامشروع خود را در خطر می بینند وگرنه لوزمی ندارد که ساز ناکوک بزنند. ما همه گوش به فرمان رهبر هستیم وقتی رهبر شورای نگهبان فردی را تایید میکنند این عده خرابکار چگونه به خود اجازه میدهند. که به قانون بتازند
محمد
10
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
واقعا تعدادمردم ایران جز ...... تاریخ آخه با انتخاب این ریس جمهور برگشت به عقبه ۸ سال زمان روحانی مردم لح َشدن با دوست داره لحه تر شود
محمدی
0
13
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
اگر این کابینه که نوشتید دولت را تشکیل بدن فاتحه آقای پزشکیان از همان معرفی این افراد خوانده شده و از همان روز اول با اعتراضات گسترده و کاهش بسیار شدید محبوبیت مواجه میشه.
.
0
14
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
بدبختیمون باز شروع شد اگه اینا از طرف مجلس رای اعتماد بیارن
مردم که تجربه نشد براشون دوران روحانی
انشاءالله نماینده ها براشون تجربه شده باشه رای اعتماد به این افراد ندن
رمضان پارسا بازنشسته فرهنگی
0
13
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
خوب بود آقای مخبر را در دولت انتخاب می کرد
ناشناس
3
13
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
اگه ساداتی نژادو بیاری نامردی
سیروس منصفی
لطفا آقای مخبر را بیاورید مرد لایق مثل شهید رییسی
احمدکریمی
3
9
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
ظریف به دردپست وزارت امورخارجه میخوردوقبلا هم دراین پست شایستگی خودرابه اثبات رسانده
سیامک
23
2
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
اگه این باشه . فاتحه مع الصلوات
محمد
لامصب اونقدر با سواد و زبان بلد بودند ایشون که جان کری سرشون رو کلاه گذاشتن و قراردادی امضا کردند که فقط منافع ملی پایمال شد
چرا درست عبرت نمیشود برایتان
حسین
1
13
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
این افراد اصلا هیچ کدامشان کاری نيستند اگر این اتفاق بیفتد خاک به سر شدیم
ناشناس
وای... خدایا قیافه ظریف را میبینم بیخودی غش غش میخنده فشارم میره بالای۲۰ دکتر پزشکیان شمااینهمه موقر وسنگین هستید شما کجا ظریف وامثال اینجور آدمهای غیر متعادل کجا نه اخمو وعضبی ونه مثل ظریف دهنش بازه دندوناشو به ملت نشون بده خوب نیست
Mp
0
17
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
ظاهرا دولت پیرمردها میزنه. اکثرشون از دولت روحانیه. ایشون که می گفتن اهل هیچ حزبی نیستند ....باید در آینده دید واقعیت داره یا نه.
خانواده جانباز
0
13
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
کابینه قدرتمندی هست ولی کابینه قدرتمندتر ازاین کابینه ای هست که هرکس درتخصص خودکارکند البته بعضی هایشان کاملا درست هست بهتراست معاونین آنهاهم باتجربه ها در کنارشان ایفای نقش کنندتابهترجواب بگیرید انشاالله دکتر مسعودپزشکیان ایران وایرانی رابه جایگاه اصلی خودمیرساند تاملت ایران حسرت زندگی عربهای حوزه خلیج فارس رانخورند انشالله
کامران
10
2
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
عجب کابینه خفنی دمتگرم آقای پزشکیان
جواد
6
5
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
باسلام
درموردکابینه آقای پزشکیان نظر ندهید و شایعه نکنیدکابینه ایشان خيلي قدرتمند خواهد بود،اگر اینها باشه واقعآ نصفشون
ضربه شدید به مملکت و به آقای پزشکیان زده خواهد شد.
آقای پزشکیان؛ انشالله کابینه خيلي قوی انتخاب کن که اهل خیانت و وطن فروشی نکنن
علی
6
7
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
حسین دهقان به این جمع نمیخوره
کاوه
2
2
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
مردمی که از روی لج و لجبازی و چشم بسته و از روی احساس رای بدن حقشونه هر بلایی سرشون بیاری
ضحی
3
17
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
خدا به خیر بگذرونه
ناشناس
0
11
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
ظریف و برنامه و بودجه !!!!!!! خدا هم نمیتونه جلو فساد و بخور بخور رو بگیره. اینده مملکت رو به تباهی هست.
ناشناس
1
11
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
سلام اگر اینا باشن خدا بداد برسه آخه همتی و جهانگیری در دوره ی قبل چکار کردند اگر اینجور باشه متاسفانه باید شاهد فساد بیشتر باشیم
شیبانی
2
15
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
خدا وکیلی کابینه خیلی خیلی خوب و میدان دیده هستند
هوطن
9
6
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
با این کابینه خدا به داد ملت برسه
کمیل
1
16
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
چه کابینه هههه،هشتاد درصد این کابینه ناکارامدن
افشینم
0
15
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
رسما به فاک رفتیم ، همتی دوباره رئیس بانک مرکزی؟ دوباره دلار ، دوباره نقدینگی ، دوباره بدهی دولت ، دوباره چاپ پول ?
سمیه
1
15
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
اگر واقعیت داشته باشه من فاتحه ی ایران رو خوندم.هیچودومشون درست حسابی نیستن.همونایی که ۸ سال زمان روحانی مملکتمونو به گند کشیدن
مصطفی
1
16
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
کاش حداقل در مورد وزرای اطلاعات و امور خارجه و راه و ترابری تجدید نظر جدی بشه
ناشناس
0
6
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
طبق لیست بالا دولت اقای پزشکیان وزیر کسور نیاز نداره؟؟!!
ناشناس
0
4
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
بسلامتی بانمای ظاهری کابینه جدیدکه می خوادراس کاربیادفاتحه یسری زیرساختاوبرنامه های احیاشده کشوربه فنارفته است خدابه دادمردم برسه
غلامحسین نمازی
0
10
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
سلام اگه وزارت صنعت کاری جدا بافته از وزارت اقتصاد ودارایی باشه موفقيت بزرگی خواهد داشت و دروغگویی از حذف و پیروی از رهبر این میشه پیروزی بزرگ در دولت و میشه آرزوی موفقیت و پیروزی کرد
شاهین
0
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
البته اینها در کابینه نیستند اهل آشوب و کینه هستند و جناب پزشکیان چنین کاری را انجام نمی دهد .
ناشناس
0
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
خیلی عالی از سروش تا گوگوش یعنی این
Z
1
4
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
سلام لطفأ در امور انتخاب کابینه ریئس جمهور هم فکر باشید نیرو. جوان تر پیشرفت بیشتر
سیدعلی اکبر
0
2
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
سلام خدا بخیر کنه با این کابینه بعضی هاشون سابقه خوبی در وزارت ندارن
ناشناس
0
9
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
خدا بخیر کند
ناشناس
1
9
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
مبارک است ان شاء الله
ناشناس
5
2
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
ای کاش زلزله ۱۰ ریشتری بیاد مردم ازدست اینها راحت بشن .
محمد
0
7
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
کاش از منادی استفاده نمیکرد بهتر بود او لیا قت این پست را نداره
یا حق
1
3
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
به نظرم وزیر آموزش وپرورش چندان مناسب نیستند آزموده را آزمودن خطاست از شجاعت ودرایت کافی برخوردار نیست
صابر
2
3
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
اول خدابعدماپشتت مثل کوه وایستادیم.بزن دهن اونهایی که میگفت مملکت مال حزب اللهیاست.ریشه این سهمیه ایهاراخشک کن به امیدخدا
ناشناس
برو زیادی نخور سردی میشه آوا خواهر
مجید بهروزعامری
7
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
سلام آقای پزشکیان فقط جلیلی را داخل کابینه نذارید جلیلی پدر مردم را درآورد جدیدی کشور را به عقب کاری کرد جلیلی پول ما را بی‌ارزش کرد و اعتنایی به مردم ایران نکرد از کابینه برود بیرون این نظر من است
ناشناس
جلیلی بنده خدا که رییس جمهور نبوده این کارارو کنه چی زدی داداش
ناشناس
9
6
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
خداوند به فریادمون برسه
ناشناس
تو نظرت رو نگه دار برای .... پزشکیان انگشت کوچیکه آقای رییسی نمیشه
ناشناس
1
9
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
جناب پز شکیان عزیز منتخب مردم شمارا به خدا قسم می‌دهیم اگر واقعا میخواهید به قول‌هایی که قبل انتخابات به ما مردم دادید وکشور رامیخواهید ازاین وضعیت دربیارید ازجوانان و نخبگانی که در کشورمون کم نیستند استفاده کنید نه کسانی که چندین سال هرکدامشان در هر رده ای پستی داشتند ولی هیچ بیلانی نداشتن.لطفا از یک تیم جوان وجسور باایده های جدید استفاده کنید.نه یک تیم تکراری که همان اب در هاون کوبیدن است.
سهمیه جرجندی
0
8
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
سلام ممنون خسته نباشید آقای پزشکیان
ناشناس
4
3
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
کابینه دوم حسن با همان تفکرات نحس.
ناشناس
0
14
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
اگر واقعیت داره
پزشکیان رای ما رو پس بده
سپیده بخت آذر
1
11
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
گاها خیلی مطالب عجیب میذارید طبیعی هست طرف از همفکران هم حزبان خودش انتخاب کنه نکنه انتظار دارید از کسانی انتخاب کنه که حاضر نیستن سر به تن ایشون باشه
بهرامی
5
3
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
لطفا از جوانان هم استفاده بشه
ناشناس
0
3
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
گل و بلبل میشود با این کابینه تکراری
ایرانی
0
9
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
سلام
با این تفاسیر دقیقا برگشتیم به هشت سال پیش،جهانگیری معاون اول،رفسنجانی اینو کی میخواد جمع کنه این سرجنازه پدرش هم فیلم بازی کرد،لاریجانی رو چه به امنیت ملی،همتی وای وای،محمد جواد ضعیف نه ظریف خودشو کشت اینقدر پاچه خوری کرد،آذری جهرمی هم که می‌خواست راه آقای پزشکیان رو ادامه بده بره دانشگاه.........خدایا به خیر بگذره
فرهاد
2
10
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
وقتی لاریجانی تو کابینش هست یعنی مردم اشتباه رای دادند
امیر
0
14
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
اسحاق جهانگیری نباید باشه
ناشناس
0
13
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
اَه چه حال بهم زن همشون...متاسفانه تاریخ تکرار میشود امیدوارم اونایی که به ایشون رای دادن پشیمون نشن
ناشناس
0
10
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
خدابخیرکند
جمشید
0
7
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
هر دم از این خرابه بری میرسد ... خدا از این مملکت رو برگردونده ... چند صد ساله که بیخیال این مملکت شده... دیگه این ملت نمیدونن دست به دامن کی بشن !!!?
محمد مهدی
0
5
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
وزیر کشور را فراموش کردین.
مهمترین وزیر کابینه.
ناشناس
0
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
خدا کنه وزیر امور خارجه زبان بلد باشه
ناشناس
0
4
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
سلام
آقای پزشکیان تو رو خدا جهانگیری رو نیار
جهنگیری معاون اول روحانی بود توی تموم کاراش سهیمه اونا باید برن دادگاه
تو روخدا نیارش???????
ناشناس
0
9
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
با این کالینه
پزشکیان رای ماروپس بده
سید
0
8
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
سلام فکرکنم‌وزیر کشور یادتان رفته درسته
جم
0
2
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
باهمین کابینه میرویم برای نابودی کشور
با رمز یاحسین میرحسین
رحیم حسن شالی
1
10
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
آذر جهرمی نیاد هرکی میاد بیاد بابامسعودم که عمرا بیاد
محمد
0
2
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
خداخودش‌.کمک.کنه.من.نگرلنم
رضا
عجب کاش رای نداده بودم علی برکت اله
فرهاد
0
7
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
احیانا وزیر کشور نداره؟ ???
پویا
0
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
خدا کنه اول رئیس جمهور و بعد کابینه اش که رای اعتماد آوردن فقط برای مردم باشن و راه شهید والامقام آقای رئیسی رو ادامه بدن
علی
0
7
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
تو رو به هر کسی که قبول دارید آقای دهقان را وزیر دفاع نکنید . ایشون کمترین ثمری برای نیروهای مسلح ندارد . ح
ایرج
0
4
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
این کابینه واقعاخیانت به ملته توروخدابه گوش رائیس جمهوربرسونین
سعید م
0
8
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
زمان انتخابات به دوستان گفتم که پیش بینی من این است که اگر آقای پزشکیان رأی بیاورد بین آقایان آذری جهرمی یا ظریف یکی به عنوان معاون اول انتخاب می شود در غیر اینصورت آقای ظریف بعنوان سفیر ایران در سازمان ملل انتخاب می شود چون ایشان فیلش یاد هندوستان کرده و تمایل دارد که برود آمریکا زندگی کند آنهم با مسئولیت و حقوق و مزایای خارج از کشور و در آمریکا هم با دوستانشان گپ و گفتی هم داشته باشند
دانیال
1
10
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
تموم کابینش شده .... از هاشمی و لاریجانی ها اخ اخ هر چی سر ملت بیاد حقتونه
شاهد
1
11
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
آقای پزشکیان خوب یک عمامه سرت میذاشتی با ریش قشنگ میشدی روحانی این که تمام .... کابینه دولت روحانی از خودت چی داری رو کنی بار مردم گول خوردن که هر چی سرشون بیاد حقشونه که بازم اشتباه بزرگ کردن خدا بیامرزه شهید رئیسی که تمام زحماتش رفت به باد معاون اول ظریف همتی لاریجانی رفسنجانی جه گلهایی که همه کمر همت به نابودی ایران بستن
نادرصادقی
3
9
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
وزیر کشور نیست!!
علی
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
اگه بقیه وزرا از جنس بطحایی برا آموزش وپرورش باشه فاتحه دولت رو از همین حالا بخونید... من چندسال با ایشون کار کردم... بیسوادترین... بی برنامه ترین... واصلا درحد معاونت یه سازمان هم نیست... . کاش رای نداده بودم... پشیمانم از بیخ وبن.
ناشناس
0
6
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
حالم بدشد اینها ک‌همه کابینه روحانی ... هست????
علی
1
12
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
با این کابینه میخاییم بریم ماشین وارد کنیم معیشت درست کنیم و با کارشناسان بشینیم آلترناتیو پزشکیان یا بایدن دوم اجرایی کنیم ?
ناشناس
0
8
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
کابینی که لاریجانی توش باشه دو هزار ارزش نداره این همه تلاش کن واسه این آقا باز آمده غیر ایرانی نو کابینت گذاشته
محمد
0
8
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
اگر این باشه معنی فراجناحی ایشون رو فهمیدیم!
محمد
1
11
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
آقای روحانی راهم می‌آوردی
فریبا
1
13
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
یکبار دیگه مفتخورها را دور هم جمع شدند.
ناشناس
احتمالا خودش نیامده?
س ش
0
12
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
چرا حقوق ایثار گران درست عادلانه بهشون نمی رسد
ناشناس
1
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
ایشون اعلام کردن مستقل هستن ولی ...هاارودورخودش جمع کرده. ظهوراقاامام زمان علیه السلام دلهامادوست دارنش روشادکنه الهی آمین
ناشناس
0
13
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
بطحایی برای وزارت مناسب نیست ضدزبانهای غیرفارسی و اقوام غیر فارس هست
..
0
9
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
چقدر آدمای خوبی!!!
ناشناس
2
2
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
هرچی به جامعه بیشتر آسیب زده بیشتز امتیاز می آورد
ناشناس
0
13
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
این که گفته بود حزبی نیست ، پس اینا که همشون حزب اصلاح طلب هستند که می خواد در کابینه اش بگذاره
رسول
0
14
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
دولت روحانی سوم تشکیل می‌شود. در حالی که پزشکیان در مناظرات انتخابات همواره می گفت هیچ حزبی ندارد. در حالیکه تمام وزرای کابینه پیشنهادی وی، وزرای ناکارآمد دولت روحانی هست، از اسحاق جهانگیری که معاون اول ریاست جمهوری روحانی بود تا ظریف که وزیر امور خارجه دولت روحانی بود. بزرگترین دروغ پزشکیان برملا شد!!!
کریمی
0
15
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
بازگشت ضدانقلاب و .... بر سر سفره ملت بدبخت و نادان بعد از سه سال !!!
ناشناس
1
13
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
هر کسی را انتخاب کند باشد ولی یک نفررا نباید انتخاب کند کسی نیست جز جهانگیری
حمی د
0
6
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
پس من چی؟
ناشناس
0
6
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
واقعااااا....؟؟؟!!!!
یاخدا.....خودت بفریادمون برس..‌‌!!!!
ناشناس
0
12
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
بطایی اگه وزیر آموزش و پرورش بشه من رایم رو پس می گیرم
اون امتحان اش رو پس داده
ناشناس
0
11
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
خدا کند جهانگیری نیاید
ناشناس
0
11
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
با این کابینه قطعا فاتحه مملکت برای همیشه خوندست شک نکنین
حمزه علی
3
14
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
خیلی عالی
ناشناس
10
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
فاتحه این کشور را با این رییس جمهور و وزیران و مدیران دولت روحانی باید خواند الفاتحه.
ایران
0
18
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
کسانی که می‌گفتند دولت سوم روحانی چندان بی راه هم نگفته بودند با این افراد یعنی برگشت به عقب
سعید
1
16
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
هه هه...خدای من،جهانگیری دوره روحانی بانک گردشگری را به بنام دادش و بکام خودش زد،توی دولت آقای پزشکیان،هم بانک دیگه یا پتروشیمی دیگه یا...بنام میزنه!!بخور بخور ...شریکی!!!سالی که نکوست از بهارش پیداست!!چه زود خودشو بی اختیار کرد آقای پزشکیان.تو دیگه برو تو مطبت بقیه کارهارا بده دس دولت روحانی.ولکن.
ناشناس
همین که هست
ناشناس
دمتگرم قربون کلامت دورود دولت روحان جونه به به
رضا
0
18
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
از اولش دروغ گفت این که دارو دسته روحانی .... هستند هی تو مناظره میگفت منو به حزبی متهم میکنید تهمت می‌زنید وای به حالتون مردم
محمد
0
18
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
آنا لله و انا اابه راجعون
قاسم حافظی
خلایق،هر چه لایق!!! وقتی مردم یک رئیس جمهور حداقلی از نظر لیاقت رو انتخاب میکنن،بایدم شاهد یک کابینه بی لیاقت و اپوزیسیون باشند!
مردم داغدیده
1
6
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
خدا رحم کنه با تحریم های ظریف و گرفتن کابل اخلاق جهانی و ارز جهانگیری و تند روی جهرمی و بی اثر شدنی همت همتی و برجام ناخوانده عراقچی‌ و اطلاعات پور محمدی از بی اعتباری پزشکیان و...
خدا به مردم ایران رحم کنه با تکرار خزانه ی خالی دولت و صف های مجدد مرغ و نبود دائمی برق و گرانی صبح جمعه های بنزین و ... واقعا خدا رحم کنه ، امیدوارم رییس جمهور محترم و منتخب به وعده هاش عمل کنه« وعده ای که نداد، همش گفت کارشناسی میشه، خدا کنه همه چی تو دولتش توسط دیگر کارشناسان ، کارشناسی بشه»
اخلاقی
1
8
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
ماشالله . از همه جناح ها به جز یکی دو سه چهار پنج ده دوازده گروه جزئ بقیه مشارکت دارند. فقط دبیر شورای امنیت ملی و سفیر ایران در سازمان ملل موره کوشته!
رویا
0
2
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
واقعا خسته نباشن سالی که نکوست از بهارش پیداست
مجید
2
6
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
دولت شوی سیاسی و فقط حرف زدن و عکس گرفتن با هواپیماهای قرضی و بنزین صبح جمعه و غر زدن به جای کار کردن و بهانه آوردن دوباره آمد... لطفا کمربندهای خود را محکم ببندبد
محمد
0
6
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
پیش به سوی دولت سوم روحانی
علی
0
8
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
افتضاع
ناشناس
0
6
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
از افرادی که بقول رهبر بی لیاقت وبی کفایت وناکار آمد وبی خیال وبی تفاوت وباعث اینهمه گرانی وبدبختی برای کشور ومردم بودند استفاده وگزینش نشوند.
حسنی به مکتب نمی رفت
1
8
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
وزیر کشور کو پس؟
خود
0
3
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
جهانگیری
یک نفره
با برادرش
همه دلارهای بانک مرکزی را قورت می دهد
به دیگران چیزی نمی رسد .
دلار با این ها
یک ملیون تومان .
فقر ۹۸ ٪
ناشناس
1
6
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
خیلی بد
ناشناس
0
3
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
پس این که الکی می‌گفت حزب اصلاح طلب نیست و از همه احزاب استفاده می‌کنه!!! این که همش شد دولت روحانی !!! بیخود نبود همه میگفتن عامل روحانیه و خودش هیچکاره است . بکشید ملت ...
علی
0
6
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
تو توهم بسر میبرید هیچ کدام از اینها در مجلس رأی اعتماد نمی آرند.
حامد
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
حیف ای کاش قالیباف و زاکانی و جلیلی هم می آورد که جمعشون جمع بشه . ?????
ناشناس
0
2
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
اینا که همونان...
افتادیم رو تکرار
باز هشت سال عقب گردمون مبارک
مراد
0
8
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
چه کابوس کابینه مزخرفی
ارشام
0
6
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
دریغ از یک وزیر زن !
کابیه رییسی مرحوم بهتر بود برای زنان !
مهدی
2
6
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
اگر اعضای کابینه اینها باشند که دیگه چیزی از مملکت نمیمونه کاش یک پست هم به حسن روحانی میداد.
ناشناس
0
8
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
یه ترکیب عالی برا نابودی مملکت
ناشناس
عجله نکنید برای روحانی یه معاونتی چیزی میتراشه اونم بی نصیب نشه
هموطن
0
8
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
به امید سر بلندی ایران عزیز و ملت مهربان ایران
سعید
0
2
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
فقط انشاالله که هدف خدمت باشد ولی غیر ، در غیر این صورت چیزی نخواهد گذشت که به استیضاح رییس‌جمهور می انجامد ، انشاالله که عروسک نباشد و خود عروسک گردان باشد به نفع ملت،آمین
حمید
0
4
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
آقای پزشکیان توسط،اطرافیان شکست خواهد خورد طوری که تمام شود. یکی از خطرناکترین این جماعت آذری جهرمی که سواد لازم ندارد .تجربه ندارد .جاه طلب و از نگاه امنیتی همه چیز می بیند .
خواهید دید.
ظریف دلسوز است اما نگاهش به غرب اعتقادی است .مواظب باشد آقای پزشکیان با خوش قلب و حسن ذهن بیش از حد شکست خواهید خورد.
ناآشنا
0
5
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
اصلأ حزبی نیست ???
ناشناس
0
2
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
پزشکییان
ناشناس
1
2
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
مشخص بود برا گرفتن سمت خودشون رو جر میدادن
خدا بهمون رحم کنه
مسلمان
0
5
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
به وقت مناظره.
پزشکیان میگفت اونا ۲۰ دقیقه حرف میزنن مد ۵ دقیقه .
حالا که پور محمدی نفوذی خودش بود.
شما بگید دروغ نگفت
علی
0
4
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
اصلا چرا باید همیشه اینها باشند ،مگر 85میلیون جمعیت 10تا آدم بهتر از اینها نیست همش اینها باید نابود کنند مملکتو،4تا آدم باسواد و دلسوز و جوان بیارید
مرتضی
0
7
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
خداییش از حق نگذریم،
دقیقا دولت سوم روحانی داره میاد روی کار.
هر چند آقایون می‌گفتند همچین چیزی نیست.
ملیله تراب زاده آل بویه
0
8
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
عالی خودت مرد سالار ما گیلانی ها خدایی دوست داریم انشالله آنچه ما در انتخابات در بالا اومدن شما ورای شما دادیم انتظار می‌رود شما هم ب دهک یک تا سه نگاه خوبی داشته باشید من دهک ۲جامعه هستم سرپرست پسرم هستم کابینهدپزشکیان عالی احسنت ماشالله پوردمحمدی ظریف جهرمی رو بیار وزیر اقتصاد رو محوش کن خاندوزی رو سهام عدالت ما رو چرا نمیدن ملت منتظر این چندر غازپولن
فاطیما
6
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
اینبار حتما کشور تجزیه و ویران خواهد شد با این چینش کابینه
سعید
1
8
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
چه وزیرای عجق وجقی هم میخواد بزاره هیچ کدوم لایق سمتش نیست???
ناشناس
0
6
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
سلام شما به رئیس جمهور محترم ومنتخب ما کار نداشته باشید واز احتمالات ویا فلا ن فلان دست بردارید برای کابینه اش خودشون صاحب نطر ودر عین حال دوست ملت ودلسوز ملت وایران هستند.پس بادمجان دور قاب چین نباشید که حکومت‌ها ودولتها از این طیف بسیار ضربه خورده اند ایشون وقتی می‌گویند قدر دان ملت هستند خود اشتیاق به خدمت به ایران عزیز واهداف رهبر وملت می‌دانند زنده باشید متشکریم یک بانوی خانه دار.
علی
4
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
متاسفانه بعضی از این مهره های احتمالی مخرب هستن ،هم برای ملت ،هم برای دولت هم برای امنیت و یکپارچگی ایران ،ایکاش نمایندگان مجلس نگذارند این عده وارد کارزار شوند
ایرانی
0
6
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
بسم‌الله الرحمن الرحیم
مملکت به فنا رفت
حساب کن بهروز نعمتی بشه وزیر نفت وای به حال بقیه پستها
دهنمون آسفالته
محمود
2
8
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
یک کابینه بد و از پیش شکست خورده آقای پزشکیان معاون اول شما جهانگیری پرونده اش مشخص هست و بقیه هم به مصلحت انتخاب شده اند نه به شایستگی شنا چرا متوجه نیستید که مردم از لاریجانی ها و هاشمی ها و پور محمدی ها و افرادی که دور بر اصلاحات می پلکند ولی کاری برای مردم و مملکت نکردن جز اندوختن...
حسین
0
6
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
خخخ.توهم در منتهی علیهش
مهمان
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
عالی
تت
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
یک مشت افراد ...
خدا به این مردم رحم کند
Shahram.Ap
0
6
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
وزیرکشور کوووو???
س
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
سلام کسی انتخاب کنه کار درست بفکر مردم خدا ترس وضیعت اقتصاد بسازه نه فقط حرف عمل صفر بفکر وضیعت مسکن برا همه قشر کارگر میعشیت مردم گرونی همه جی سر سامان اوره راه حل برا مملکت نجات بهران اقتصادی کار آمد کار بلد نه فقط به فکر تفریح خودش ودوروریاش باشه
ناشناس
0
3
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
شماها که به همتی و آذری جهرمی و ظریف اینقدر اعتماد داشتید پس چرا در دولت قبلی اونها رو حذف کردید؟
ناشناس
1
3
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
خدا آخر و اعاقبتمون بخیر کنه با اینا
ناشناس
0
5
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
ظاهرا بد نیست.....وزیر اموزش و پرورشش خلاق باشه. همه رو نمیشناسم البته.
حسین پور
1
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
بنظرم عالی هستند آرزوی موفقیت روزافزون همراه با شادکامی برای ملت شریف ایران و رئیس‌جمهور محترم جناب آقای دکتر پزشکیان دارم،
محمد
8
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
فقط نتانیاهو و ترامپ رو کم داره . سلام لیبرال
داریوش فیروز
0
6
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
سلام اینا قبلا هم بودن پس کجای کار عوض شده همه اینا چندین ساله بوده و هستن
ناشناس
0
6
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
خدا به داد مردم ایران برسه با این کابینه!
ناشناس
0
6
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
درود بر پزشکیان
سید صادق
4
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
سلام . بنده طرفدار ایشان نبوده ام اما دعا می کنم که موفق باشند و در کار خودم نهایت تلاش رو می کنم که در پیشبرد اهداف همکاری شود .
محمود
1
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
باسلام وخدا قوت به رئیس جمهور منتخب مان،
انشااله با این کابینه فعال وزحمت کش،
با در نظر گرفتن به راه روش ائمه اطهار ،موفق وموید باشید،ماهم دست ??بدعاییم تا ایران اباد وسربلند داشته باشیم،در پناه خدا
بهرام
2
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
اقای پزشکیان این کابینه دیگه باید به فکر قبر و کفن دفن خودشون باشند
لطفا یکم جوان گرایی به خرج بدین
احمد
1
6
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
اگر واقعا این کابینه باشد که الفاتحه
مهدی
0
5
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
بطحایی طرفدار معلم نیست
ناشناس
0
3
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
منم بذارید
Ali
0
3
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
بازم یعنی قراره هر چی بی لیاقته بیاد سر کار ؟ بابا خسته شدیم از اینا
بالام جان
0
5
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
?پدرخوانده ها و مافیاها دوباره اومدن.دوباره تولید تعطیل.خام فروشی.دوباره دلار ول .دوباره خر تو خر.دوباره بی برقی.دوباره....،دوباره خسارت مذاکره بازی،بیچاره مریض رو تخت.دکتر قبلی سر پاش کرد فرستادش بره تا یواش یواش خوب شه.دکتر علفی ها اومدن یقه طرفو از تو خونش گرفتن اوردن که تو بهتر نشدی که هیچ،بدترم شدی.باید بری اتاق عمل.این مریض دووم نمیاره
مجتبی
0
5
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
تکرار کابینه روحانی
جناب آقای پزشکیان شما هنوز هیچی نشده تو زرد از آب در اومدین که??
مهتاب
0
5
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
سورنا پس کو ؟
رضا
0
3
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
همه پیرن باید جوان انتخاب داشته باشد وزیر نخبه دانشگاه قدرت و عمل انتخاب کنید نه پارتی آشنا معرفی کردند بازهم سوابق روحانی کلیدساز بدتر خواهد شد
طاهره حامدی
0
3
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
اقای پزشکیان اقای ظریف درزمان صدارتشون قراردادهایی روامضا کردن که نصف بیشتر دریای خزر.....ووقتی بانراحتی مرونگران روبرو شدن گفتن بعدا تازه میفهمین من چیزی نمیگم خودتون البته باخنده های اشون کاملا اشناییین مصطفی پور محسن. اخه جهانگیری. شما کمی دقت کنین متوجه میشن احمدی نژاد وخاتمی روحانی وتمامی شکست خوردگان دولتهای قبل در دستگاه شماهستن چراااا چرااااا. اینها اگر میتونستن کاری انجام بدن وتحصیل ودلسوز ی داشتن مملکت باینجا نمیرسید ازنیروهای تحصیلکرده ی جوان واقتصادان کمک بگیرین بخدا که پشیمون میشین
رضا
0
3
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
این افراد با کدام بند آن بیانیه ۱۸ ماده مشخصات اعلامی پزشکیان برای کابینه اش تناسب دارند
سلمان
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
سلام جناب پزشکیان عزیز چرا از اهل سنت استفاده نمیشه
حسین
0
3
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
اقتصاد دنیا در حال فروپاشی حاصل از چاپ پول بدون پشتوانه هست و شما توقع دارید آقای پزشکیان کاری بکنه . نخیر هیچ اتفاقی نمی افته فقط از ایشان تقاضا کنید که تورم را در همین سطح کنونی نگه داره . از این بنده خدا توقع کاری که نمی تونه انجام بده را نداشته باشید.
سینا
0
3
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
اینا کیه ان میخواد بیاره؟؟
م ب ا
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
سلام
احتراما،اگر واقعا قصد انجام اصلاحات اساسی در حوزه های اقتصادی و فرهنگی جامعه مورد نظر است، افراد اقتصاد دان فرهیخته پاکدست دارای علم روز(دکتر راغفر، مسعود نیلی و..)، افراد جامعه شناس پاکدست (دکتر رنانی،محد فاضلی و....) ، مدیرانی پاکدست دارای دانش روز برای مدیریتهای اجرایی حیاتی ( طیب نیا،همتی،..)، باسوادترین و پادست ترین انسانها را برای حوزه آموزش عالی و آموزش و پرورش، با سواد ترین انسان در حوزه امور بین الملل که بپاکدستی اش شهره باشد بعنوان وزیر امور خارجه و هر وزیری یک یا چند مشاور خارجی تحصیل کرده ( همانند کاری که عربستان و امارات انجام دادند).....من الله التوفیق
ناشناس
0
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
سهم خواه همیشه وجود دارد .تمام کاندید ها میگن با حقوق کارمندی زندگی میکنیم و یک خودرو ساده ایرانی داریم .ولی هواپیما چارتر از این استان به آن استان و تشکیل ستاد داخل تمام شهر ها ولی همه اینها رایگان هستند و بدون چشم داشت صداقت وجود ندارد فقط حرف هست
ناشناس
0
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
فقط خدا به این مردم رحم کنه
بی نام
0
3
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
اینا که همه تکراری هستن.تا یادداریم لاریجانی درصدر امورهست کدوم کارمفید انجام داده
بازنشسته تامین اجتماعی
0
3
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
بجز ظریف ... همه اعضا بجز یکنفر قابل قبول . این بین مصطفی پور محمدی .... چی میگه
عباس
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
پس دولت سوم روحانی که میگفتند به حق بود لطفاً از جوان های نغبه وبدون نگاه جناحی برای ساختن کشور عزیزمان وزیر انتخاب کنید جناب آقای دکتر پزشکیان درسته تجربه دارند ولی کارایی ندارند نمونه بارز آقای آذرجهرمی زمان وزیر ورزش بود
آرش
0
4
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
خدا رو شکر وزیر نفت نداره ...
نورالدین
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
از همان زمان که تبلیغات شروع شد باید به فکر بود نه الان از همان زمان مشخص بود که دولت سوم روحانی در پیش داریم اما بعضی افراد به هر دلیلی لجبازی کردند خداوند سرنوشت هیچ دولتی را تغییر نمی دهد مگر اینکه خودشان بخواهند پیش بسوی دولت سوم روحانی پیش بسوی صف مرغ ،شکر و..پیش بسوی گرانی بنزین
ناشناس
0
4
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
از آقای غلام رضا تاج گردون ،،محمدباقر نوبخت ،،حاج بابایی استفاده کن
علی
3
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
وقتی گفتن دولت سوم روحانی گفتی تهمت میزنن ولی همون خرابکارها و بی کفایتها رو انتخاب کردی
ناشناس
1
6
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
به به.خدا به خیر بگذره.واقعا اینها می خواهند مشکلات کشور را حل کنند.شاید روزی خواهد کسانی که به ایشان رای داده اند پشیمان شودند.و آن وقت هیچ سودی ندارد.وقتط وزر و بال به گردن همه آنها.
ناشناس
0
4
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
سلام دکتر خداقوت
رای مردم راخوب حفاظت کن
حاج علی
1
2
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
سلام دوستان عزیز لطفا جو ندید و فضا رو الکی متشنج نکنید اینا همش احتمال و حدس وگمان نویسنده اس برای بازدید خبرش وگرنه از این جمع شاید یکی یا دوتا تو کابینه باشن صبر کنید ببینید زود قضاوت نکنید پزشکیان خودش گرگ بارون دیده اس یاعلی
آقای عاقل هستم .
2
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
اشتباهات دیروز را تکرار نکنید ...
امیر
0
2
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
جناب پزشکیان از دکتر رشیدکوچی در کابینه استفاده کنید ...
ناشناس
0
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
جناب آقای پزشکیان العوده وفا وعدهاتون یادتان رفت اقشار کم درآمد جامعه این کابینه به درد ایران نخورن دنبال افراد بالیاقت باشین که به فکر جیب مردم باشن نه جیب خودشان
شهاب
0
3
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
هر رئیس جمهوری سر کار اومده روند نزولی مملکت تغییر نکرده تورم بالا رفته گروهی پیش آمده و دلار چند برابر شده. من به این نتیجه رسیدم رئیس جمهور در این مملکت کاره‌ای نیست.
بیرانوند
1
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
عدالت یعنی تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی ، در تمام این مدت در زمان ریاست جمهودی روحانی ورئیسی بی عدالتی وعده های دروغ به قشر زحمت کش کارگر بود امید وارم در دوره پزشکیان عدالت برقرار بشه
سماک خواه
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
سلام و تبریک به جناب پزشکیان و با آرزوی موفقیتشان
اینجانب تقاضا دارم از اشخاص کارآمدتر و افراد جوان و پر نشاط و اهل کار با روحیه بالا و افکار بازتر به کابینه خود دعوت کنند ... دست همه افراد انتخابی شما درد نکنه و به انتخاب شما احترام میزاریم آما اگر برای دولت و ملت فصد دارید کار انجام بدید و چون انتخاب ما شما بودید بهتر است در انتخاب کابینه خود از مردم کمک بخواهید و انتخاب مردم را از اینجا شروع نمایید .
به سهم خودم این کابینه را قبول ندارم چون در دوره قبل تر موفقیت چندانی نداشته اند ...

با تشکر عروس مرحوم آیت الله محمد عبایی خراسانی نماینده مجلس مردم مشهد در سال ۸۳
گمنام
0
2
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
انشاالله مثمر ثمر باشندوبانی شکوفایی کشورمان شوند
ناشناس
4
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
خدای باز این مفت خورها میخواهندامورکشور را بدست بگیرند خدا خودش رحم کنه
ناشناس
1
3
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
به به خلایق هر چه لایق نوش جونتون
ناشناس
0
4
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
بله کابینه دولت حسن کلید تکماده زدن قبول شدن اومدن کلاس بعدی اینبار با قلب مردم کاردارن آخه دکترمون حراج قلبِ ببخشید جراح....
سید عباس
0
4
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
آقای دکتر من سه نفر را پیشنهاد میدم هر سه پاک . سالم . متعهد و متخصص میتوانید تحقیق کنید ... ۱ امیر جعفری برواتی ۲ علی احمری و در آخر مصطفی هاشمی طبا هم وزیر بوده هم معاون وزیر . موفق باشید
ناشناس
0
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
اومدن کلید داخل قفل شکسته بیارن بیرون برن دنبال کارشون ی چند سالی بیشتر طول نمی کشه مگه چقدر عمر می‌گذرانیم....
فری
0
2
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
مگرایران فقط این ۲۸ نفر ....رو داره
ناشناس
0
2
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
آزمودن را ،آزمودن خطاست،اکثرآقایون قبلا امتحانشون رو پس دادن
ناشناس
0
5
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
یکی از اون یکی بدتر فقط روحانی مونده اونم بکن رییس خودت و بشینین ایران وایرانی رو نابود کنبن
امین
0
3
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
جناب رییس جمهور من به عنوان جوان آذری که بشما رای دادم
شما گفتید وابسته به هیچ حزبی نیستید پس العان اینا کین آوردید سرکار این آقای جهانگیری و همتی و رفسنجانی مردم حالشون از اینا بهم میخوره اگر اینطوری برید جلو به جایی نخواهید رسید
ناشناس
1
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
اکبر منادی؟
ناشناس
0
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
دوباره که اینا رو آوردید آقای پزشکیان افراد جدید را بیاورید حالمون از اینا بهم می خوره
هموطن ایرانی
0
2
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
وای وای وای
چه کابینه ای روحانی و خاتمی کم هستند
خدا به داد مردم برسه
میخوان بقیه ذخایر مملکت را هم ببرن
خدا از سرتون نگذره...سفره ها را به جای اینکه بزرگ کنند اصلا جمع می‌کنند
ایرانی
0
3
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
اونا امتحانشون رو پس دادن ومردود شدن چیزی جز گرانی وتورم وقلدری و ... ندیدیم از افراد جوان وباوجدان وخبره وآگاه استفاده بشه
ناشناس
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
اینا وزرا اگر کاری بودن تو دولت حسن کلید بودن دوباره برای چی باید پیر پاتال بیاری هنوز سیر نشدن کشور غارت کردن فرزندانشون کانادا اینا اینجا پست مقام تا کی آخر خجالت بکشین دست از سر ملت بردارین
ناشناس
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
یک مشت مرده سیاسی
مینا
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
نتیجه رای قومیتی = پزشکیان = دولت روحانی =بازگشت به عقب =فساد =صف مرغ و گوشت =اعتراضات سراسری
تقوای سلیمی
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
اقتصاد،اقتصاد،اقتصاد
به دادمردم برسید.
حسین
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
سلام اقای رییس جمهور اگر این متن به دستتان رسید در استان کرمان شهرستان بافت شهر ارزوییه در اطراف وکیل ابادقسمت شکر اب یا همان تم تیو فاصله خانه پدر من تا تیرهای برق ۵۰۰ متر است به علت بی مسئولیتی مسئولین محترم از بی برقی به سر میبرند اینجا انقدر گرم هست که تخم مرغ در اینجا پخته میشه لطفا پیگیری کنید مشکل ای برق حل کنید تشکر
محمد
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
آزموده را آزمودن خطاست.
همونایی که سنگ پزشکیان به سینه میزدید تحویل بگیرید.
آخ شهید جمهور کجایی که افراد نالایق اومدن سرکار
ناشناس
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
با این کابینه منتظر دلار ۶۰۰. ۷۰۰ هزار تومانی باشید
موحد
0
2
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
سلام
کابینه ای که آقای پزشکیان معرفی کارد قبلی ها که در دولت رو خانی بودند بودن جر ضرر و اختلاس برای ملت ثمره ای نداشتند لذا جناب پزشکیان اگر نمی توانی دولتی مقتدر که آلام این مردم را کم کنند هنوز دیر نشده خدا راه توبه را باز گذاشته توبه امروز بهتر از روز قیامت می باشد
علیرضا
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
باسلام .
اینهابیشتر چشمشان به دست شیطان بزرگ و بی حیا آمریکا هست تا به دست خداوند قادر و توانا خدا انشاالله خودش مملکت را نجات بده
ناشناس
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
لاریجانی مهره سوخته هست چرا میخاد بیاد تو کابینه شما اگر می‌دانستم کابینت اینه هرگز رای نمی دادم
نیما
0
2
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
خدا به داد ملت برسه باز هم جنگ خیابانی باز هم اعتراض عمومی باز هم خون و خونریزی و انتقام ، کشورمان مثه سوریه میشه ، اگه اینها بیان یا دارو دسته خاتمی و میر موسوی
ابی
1
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
جنگ ازبخور بخور گذشته ،الان جنگ نابود کردن ملت هست
ناشناس
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
دیگه فاتحه این مملکتو بخونید.
مسعود
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
خسته نباشیدآقای ریس جمهورشماآمدین کسانی دورتون قراردادین که دولت آقای روحانی خونه ماملت سوزندن آقای ظریف آقای جهانگیری آقای لاریجانی واقعن دیگه چیزی نیسته الان داخل زندگی ملت تهش الان داخل دولت چهاردهم میسوزونن باباجمع کن این بازی آقای ظریف دوباره گشنه شدن تشریف آوردن
م
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
باز آمدن درهای این مملکت راقلف کنن یاخدا
ناشناس
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
همتی رو کجای دلمون جا بدیم؟؟؟؟!!!!!
مجیدی
0
2
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
واقعا چرافکرمیکنیداینا کاربلدن،چراتودولتهای قبلی نتونستن حال مردم روخوب کنن،چهره های جوان وجدید رو به کاربگیرین شایداونها تونستن اوضاع مملکت روکمی سروسامان بدن،توروخدا یه سری دیگه رو برای کابینتون انتخاب کنید،آدم های نخبه تو کشورمون کم نداریم
ناشناس
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
من هم می‌خوام وزیر بشم صلاحیتم بیشتر از اعضای پیشنهادی کابینه
بی نام
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
باسلام.
اگر حتی ۱درصد این کابینه هم واقعی باشه دولت آقای پزشکیان رای مردم رو که بهش امید بستن وبه حرفاش اعتماد کردن از دست میده.
من که خودم به کابینه نگاه میکنم وگرنه حرف قشنگ زدن که کاری نداره....اگه کابینش تکراری و بی کفایت و یک مشت..... سیری ناپذیر باشن دوره ی بعد رای نمی‌دم.
این دوره هم فقط به خاطر رهبر عزیزمان رای دادم.
ناشناس
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
بعضی ها از گروه واپس گرای طالبان در افغانستان گلایه دارند که چرا دولت فراگیر از همه اقوام و مداهب تشکیل نمی دهند. در حالی که در کشور ایران حداقل بیست و پنج ملیون پیرو مذهب سنی است و از ابتدای انقلاب تا الان سیصد و پنجاه وزیر آمده و هیچ کدام سنی نبوده است . این اگر تمامیت خواهی نیست پس چیست؟و این سنی ها چه مردمان صبوری هستند.
Bahramrezazade
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
این بود کابینه مردمی،بجای جهانگیری از رشیدی کوچی استفاده کن،بحای این وزیر آموزش و پرورش امتحان پس داده،از سعیدی نماینده سیستان و بلوچستان بود استفاده کن،کووزیر کرد،کو وزیر بلوچ،کو خانومای کابینه
حامد
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
این همه راجب زنان و دخترها صحبت کرد. فقط یک کابینه خانم گذاشته. اونم مجبور بود وگرنه اونم آقا میزاشت. .خدا بخیر کنه دولت روحانی دوباره اومد
چهار سال اول واردات و صادرات قطع
چهار سال دوم فساد و ....
ناشناس
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
از ماست که بر ماست
علی ونکی
فقط جناب دکتر حاتم قادری و غنی نژاد وطنپرستند
ناشناس
0
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
خدایا به حق اهل بیت ع ، آقا امام زمان را برسان ، خدایا ما ناسپاس بودیم ، به حق خدایت ما را بیش از این تنبیه نکن .
ناشناس
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
شما که میگفتین ازنخبگان همه ی اقوام و مذاهب بخصوص اهل‌سنت استفاده می‌کنید
فکر میکنم شماهم دروغگویی بیش نیستید
حامد
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
آقای دکتر پزشکیان عزیز و محترم که رای اکثریت رو اوردین و مردم به شما اعتماد کردن و خودتونو مخلص و چاکر مردم میدانید این کابینه واسه مردم شناخته شده هستش و امتحان خودشونو پس دادن چرا باز دوباره افرادی رو بکار گرفتین که واسه ما ملت ایران به عنوان لجنخاری بیش نیس جای تاسف دارد و خواهش دارم اصلاح کنید کابینه خودتونو
تورو به خاک مرحوم همسرت و بچت نکن اینکارو با ملت عزیزم ایران ما به شما اعتماد کردیم مبادا این اعتماد باعث نفرین برشما شود که اه و افسوس کشیدن جواب دارد
ابوالقاسم نیک پور
0
2
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
اینجانب مدت ۱۴سال درخدمت نظام بودم وبه فرمان مرحوم مغفورشادروان آیت اله سیدمحمودطالقانی شهربانی استان خراسان روسروسامان دادم بعدازفوت ایشان کنارکشیدم چون به غیرازحضرت خمینی صالحی نیافتم یاحق موفق ومویدوسربلندباشیدیاحق
ناشناس
0
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
اگر این کابینه باشن حقشونه کسانی که رای دادن به پزشکیان فقط یک عده مردم بدبخت باید پای افراد بی بصیرت بسوزن این بی بصیرتی بود که حسین را به مسلخ گاه برد امام حسن را به صلح وادار کردند امام علی را به حکمیت مجبور کردند امامان را خانه نشین کردند کم نکشیدیم از این بی بصیرت ها خلایق هر چه لایق
امین
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
لطفآاقای دکتر پزشکیان . ناصر همتی .جهانگیری. راحذف کنید
مسعود
1
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
جناب رئیس جمهور لطفا از آقای شهباز حسن پور در کابینه بعنوان بازرگانی استفاده کنید .ایشون پتانسیل بالایی دارند و می‌توانند نند در دوره های بعد حتی رئیس‌جمهور قوی شوند
ناشناس
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
یا خدا این دفعه دگه مملکت زیررو میکنن اینا یا ابوالفضل خودت به داد،مان برس پزشکیان نهج لاغه این را تفسیر نکردی میخوای چه بلای سر ملت ایران بیاری
ابرام
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
انالله واناالیه راجعون واقعا اینها بدرد نمیخورن بازهم جهانگیری ولاریجانی وهمتی رو ببینیم واقعا رای ما حروم شد
Hra.۳۴
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
خدایا خودت بهمون رحم کن...??
ناشناس
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
من که میگم کلا بیخیال ما مردم ایران بشید
دراکولا
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
این کابینه دروغه این کابینه تکذیب شده س خود پزشکیان گفته
گشتاسب
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
خدا بخیر گرداند با این کابینه واقعا گول خوردم رای به پزشکیان دادم اگر این دفعه این آدم های تکراری بیان فاتحه مملکت خونده است
ناخدا
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
طرفداران زاکانی و جلیلی و....خودتون رو خسته نکنید هر کاری کردید اخرش رای نیاوردید، بیشتر از این خودتون رو خار نکنید..به امید خدا دولت پزشکیان ایران رو سر بلند میکنه..
ناشناس
2
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
دکتر احمد سیف دکترا شیمی استاد دانشگاه آزاد غرب تهران و عضو هیئت امنا دانشگاه آزاد پیشنهاد میشود برای وزارت علوم تحقیقات فناوری و پروفسور سیم فروش جراح کلیه برای وزارت آموزش و پرورش
لطفا به این اساتید پیشنهاد بدید و ازشون برنامه بگیرید از این پیشنهاد بسیار خوشحال خواهید شد
آرش
1
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
موفق باشی بامردم باش.پیروزباشی بامردم باش میخواهی کاری کنی بامردم مشورت کن میخواهی پیشرفت کنی بامردم باش میخواهی محاکمه کنی بسپاربه مردم میخواهی جنگ کنی بامردم بروجنگ خلاصه اگر بااین مردم بودی دنیا به توتعظیم میکند
کوروش
0
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
اقای دکتر ما بهتون رای دادیم برنگردیم به عقب این کابینه که خود دولت روحانی هست مردم رو بدبخت نکنید حق الناسه رای ما
ناشناس
0
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
آق تورو به خدا قطع رجال شده بطحایی رو خط بزن خیلی ضعیف هاشمی خیر ویا رای ما رو پس بده
ناشناس
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
به به آقایون دولت خواب باز آمدید سر کار
پس چرا رئیس خوابالوتون را دور زدین
چرا ایشون را از خواب بیدار نکردین
احسان
0
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
در این عکس منتشر شده از وزاری احتمالی که هیچ نشانی از عدم تبعیض جنسیتی، عدم استفاده از وزیران تکراری، حضور جوانان و خیلی چیزهای دیگه به چشم نمیخوره انشالله که این کابینه نباشه وگرنه مثل همیشه همون آشه و همون کاسه
هوشمند
0
2
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
بیشترین جمع اوری آرا توسط جناب اقای جلال رشیدی کوچی انجام شد به خاطر همین ایشون که واقعا شخص اصلح و مردمی و رئوف و مهربان هستن رو بهترین جایگاه براشون در نظر بگیرید جناب اقای دکتر پزشکیان
ناشناس
0
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
سلام بر رییس جمهور منتخب مردم.باعرض تبریک.پیشنهاد میکنم.وزریر زن بیشتر باشه.واگر بشود شورای وزرا باشد بهتر است.یعنی یک وزیر منحصر به یک کار نباشد.
ناشناس
0
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
سلام پزشکیان : تو مناظرات گفتی با صداقتی دروغ نمیگی با اعلام کابینه احتمالی که امیدوارم ۹۰ درصدشون نباشن دروغهات برملا شد مردم باید اعتراض کنند وجلو فرمانداری‌ها اعتصاب ورای خود راپس بگیرند
ابراهیم
0
2
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
ظریف یکبار گند زده تو برجام حتمأمرخصش کن
مهر
0
3
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
تو‌رو خدا وزیر آموزش وپرورش رو کاردان و قوی و باسواد بزارین .وزرای سابق بچاره کردن معلم و نظام تعلیم و تعلم رو
پرسپولیس
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
سلام
خدا به خیر کنه ان شاءالله
انتخاب نفرات امتحان داده مانند جهانگیری و ظریف و آذری جهرمی و محسن هاشمی و بندپی و عدم جوانگرایی می تواند عواقب بدی را در پی داشته باشد.البته جناب پزشکیان در مناظرات هیچ قولی ندادن و اگر کاری هم انجام نده از نظر خودشون اشکالی نداره.
خراسانی
0
2
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
سلام تبریک ما را پذیرا باشید جناب پزشکیان
اما این کابینه رد صلاحیت می شود و تا آخر عمر هیچکدام از این اعضا دیگر جایگاهی نخواهند داشت ....
امیدوارم قصد و هدف همین باشد ....
و انتخاب های بهتری گزینه بعدی شما باید
این خود یک سیاست است
زهرا
0
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
عبدالله زاده، فرهنگی
ناشناس
0
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
از نخبگان و افراد با سواد کمک بگیرید .... اگر ادعای حکومت امام علی دارید ...‌
رز
0
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
تاج گردون ووزیراقتصادکنید وازرشیدی کوچی استفاده کنید
ناشناس
0
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
اونایی که میگن اقای مسعود پزشکیان رئیس جمهور خوبی تو جامعه نیست همین شماهایی که پشت سر اقای پزشکیان و همراهانشون حرف درمیارید باعث نابودی کشور میشید پس مواظب حرفاتون باشید مثلا شماها چیکار میتونید بکنید وااا
ناشناس
0
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
توروخدا یه کابینه درست و حسابی با نیروی جوان و کارآمد تعیین کنید نه افراد قدیمی ک عملکردشون ب ملت اتبات شده
عبدی
0
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
دکتر گفتی حزبی نیستی پس اینها کی هستند با کارنامه?و? ..... فقط حسن با کلیدش کم داری او هم بگذار.که اگر کاری انجام نشد مکرر بگوید اختلاف هست نمی گذارن نمیشود نمیکنند.باید بگم اشتباه کردم به شما رای دادم.خدا به داد سفره مردم برسه .
حماس اخلاقی
0
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
این طرح وکار گماردن معاون مناطق پنج ششگانه کشورزیر نظر ریس جمعور یا معاون اجرایی خیلی خوب است که هم طرح فدرالی وفرهنگی وزبان ومحرومیت وهم بومئ بودن ومشارکت اقوام را در پی داردکه اقوام ومناطق کشور در تعیین مدیران محلی وبودجه وامکانات مناطق دست فراخ داشته ومشارکت کنندوتبعیض استانهای مرکزی برداشته بشود وعدالت اقتصادی سیاسی واجتماعی عملی شودبه اصطلاح این پنج شش نفرکار وزارت کشوررا بکنند
سلام
0
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
من به شما امیدوارم بعداز ۸سال به شما رای دادم واز شما وکابینه شما حمایت میکنم امیدوارم ایران اباد ومردم ازاد در دنیا باشیم واز دست ستمگران رها سازید انشاالله تا پای جان پشتبان شما هستم
علی
0
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
الان نصف ملت پیام میدن که آقای یاسر جبرائیلی رو یا وزیر اقتصاد بزار یا رییس بانک ک مرکزی چون قول داده دلار رو بیست هزار تومان کنه. یا پیشنهاد میدم جبراییلی رو بزار وزیر صنعت چون میگه پول معادن رو میخواد بده به مردم. ??????
ناشناس
0
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
تحویل بگیرید عزیزانی که به آقای پزشکیان رای دادید
سی
0
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
واقعا مسخره است همان افراد ناکارامد در صندلی بغلی دولت روحانی اینهم از گروه کارشناسان?
ناشناس
0
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
سلام اگر واقعا واسہ مردم آمدید پس مردم.با این آقایون خوبی ندیدند مخصوصا آقای لاریجانی و جھانگیری ووو شما کہ بازم ھم ھمینھا را دور خودتون جمع کردید نا امیدمون کردید خیلی پشیمون شدیم
ناشناس
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
سلام آقای پزشکیان لطفا کابینه خوب انتخاب کنید خواهشمندم اینا قبلا هم بودن یکمی هم به فکر کارگران ساختمانی هم باشید
ناشناس
0
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
پاچہ خوارھا و ... ها دوبارہ جمع شدند تا این آقایون ھستند مردم از این نطام دلخوشی ندارند چون مردم روز کوش ندارند پزشکیان وعدھای شما ھمپوچ بنطرمیاد
س،ح،آ
0
1
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
سلام،خدایابه دادملت واون۷۴میلیونی که رای به این مردندادندورای دهنده نبودندبرس،اللهم عجل لولیکالفرج،روح شریف رئیسی عزیزشادو راضی
ناشناس
0
0
جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳