تاریخ انتشار: ۱۱:۱۵ - ۲۹ خرداد ۱۳۹۹
تعداد نظرات: ۱ نظر

راه های جدید کسب درآمد از اینترنت

زمانی که تکنولوژی و قیمت محصولات تقریبا با تفاوت خیلی کمی با هم برابر میشوند، تجربه مشتری در کسب و کارهای آنلاین نقش مهمی خواهد داشت. در کسب و کارهای آنلاین و جایی که تجربه مشتری اولویت اول باشد، بیشتر مردم برای خریدهایشان از تجارت الکترونیک استفاده می کنند.

اقتصاد۲۴- به گزارش تیم موفقیت دکترچک : امروزه یکی از وسایل اصلی که برای راه اندازی کسب و کار نیاز دارید، اینترنت است. برای شروع کسب درآمد اینترنتی و آنلاین فرصت های بسیاری وجود دارد. و حتی در برخی از موارد، به هیچ چیز دیگری غیر از اینترنت نیاز ندارید.

کسب درآمد اینترنتی و آنلاین

کسب و کار آنلاین و اینترنتی با نرخ دو رقمی در حال رشد است. پولدار شدن و پس انداز پول بر اساس گفته ی شرکت eMarketer، در طول سال 2017، از کسب و کار آنلاین %24.8 افزایش یافته است. در این دوران فروش جهانی به 2.304 تریلیون دلار رسید و %58.9 از آن فروش ها با موبایل صورت گرفته است.
اکنون زمان خوبی برای ایده گرفتن در مورد کارهای آنلاین است؛زیرا کسب و کار اینترنتی و آنلاین بخش بزرگی از بازارهای جهان را خواهد گرفت. و از آنجایی که تعداد بیشتری از مردم از تجارت الکترونیک استفاده میکنند، مشتری ها به دنبال ایده های جدید و مبتکرانه برای شغل های آنلاین هستند.

زمانی که تکنولوژی و قیمت محصولات تقریبا با تفاوت خیلی کمی با هم برابر میشوند، تجربه مشتری در کسب و کارهای آنلاین نقش مهمی خواهد داشت. در کسب و کارهای آنلاین و جایی که تجربه مشتری اولویت اول باشد، بیشتر مردم برای خریدهایشان از تجارت الکترونیک استفاده می کنند.

https://drchek.ir/wp-content/uploads/2020/06/businessman-analyzing-company-financial-report-with-augmented-reality-graphics_34141-360.jpg

کسب و کارهای آنلاین شامل: ارائه نظرات مشتریان، تعامل با رسانه های اجتماعی، سایت بهینه شده ای برای موبایل، اپلیکیشن های موبایل، چت بات ها و موارد بیشتری می شود.
هدف از این مقاله این است که جدیدترین ایده های کسب و کار آنلاین را اجرا کنید تا تجارت آنلاین شما پیشرفت کند.

ایده های کسب درآمد اینترنتی و آنلاین

در این مقاله به 18 ایده کسب درآمد اینترنتی و آنلاین را به شما پیشنهاد می دهیم که میتوانید بلافاصله آن را شروع کنید. برای دست یافتن به این ایده ها ، هم میتوانید خودتان کسب و کارتان را راهندازی کنید ، هم میتوانید در ایده های زیر تبدیل به یک متخصص شده ( در مورد موارد زیر ، آموزش ببینید و مهارت های خود را افزایش دهید ) و با سایت های بزرگ از طریق ایمیل یا شماره تماس شروع به مکاتبه کنید و در مورد تخصص های خود با آنها مذاکره کنید . و اما 50 شغل فوق العاده آنلاین را در زیر ببینید :

1- نوشتن و تولید محتوا

شما میتوانید با تولید محتوا به درآمد خوبی در اینترنت برسید . نوشتن یک فرصت شغلی با دوام است که به شما اجازه میدهد موقعیت مناسب خود را پیدا کنید. می توانید از طریق تبلیغات، پیوندهای وابسته، محصولات اطلاعاتی (کتاب های الکترونیک، صوت، کلیپ و یا ترکیبی از همه آن ها) یا بسیاری راه های دیگر کسب درآمد کنید. برای تولید محتوا میتوانید یک سایت ایجاد کرده و شروع به تولید محتوا کنید .

2- دستیار مجازی

شرکت ها و افراد حرفه ای معمولا برای مدیریت کارهایی مانند ایمیل فرستادن و استفاده از رسانه های اجتماعی به کمک یک دستیار نیاز دارند. شما می توانید به عنوان دستیار مجازی، این خدمات را آنلاین ارائه دهید.

3- مدیر رسانه های اجتماعی

اگر اهل رسانه های اجتماعی هستید، می توانید خدمات خود را به برندهایی که برای مدیریت صفحه های اجتماعی خود به صورت روزانه، به کمک نیاز دارند، ارائه دهید.

4- مشاور رسانه های اجتماعی

از طرف دیگر، میتوانید به جای مدیریت رسانه های اجتماعی برای مشتری ها، فقط در مورد رسانه های اجتماعی به آنها مشاوره دهید.

5- اینفلوئنسر (فرد تاثیرگذار) رسانه های اجتماعی

به جای مدیریت و مشاوره، میتوانید بر روی ساختن حساب های شبکات اجتماعی خود تمرکز کنید. و وقتی در شبکات خود به اندازه کافی نفوذ پیدا کردید، میتوانید کاری با عنوان اینفلوئنسر رسانه های اجتماعی را راه اندازی کنید. در این کار برندها ،محصولات و خدماتشان را در حساب شما در رسانه های اجتماعی تان تبلیغ می کنند.

6- نویسنده کتاب الکترونیک

اگر ایده ای برای نوشتن کتاب دارید، میتوانید کتابی بنویسید و آن را در سایت هایی مانند:« Amazon» منتشر کنید.

7- سازنده دوره های آنلاین

با ساخت دوره های آنلاین و فروش آنها در وب سایت خود یا از طریق ایمیل، میتوانید اطلاعات و دانش خود را به صورت آنلاین برای افراد مختلف به اشتراک بگذارید. اگر در کاری تخصص دارید هم میتوانید فیلم آموزشی بگیرید و در یوتیوب منتشر کنید و از بازدید آن کسب درآمد دلاری کنید ، هم میتوانید دوره های آموزشی خود را در سایت هایی مثل ” فرادرس ” ، ” فرانش ” که ایرانی هستند منتشر کرده و درآمد کنید .

https://drchek.ir/wp-content/uploads/2020/06/handsome-businessman-classic-shirt-eyeglasses_85574-6247.jpg

8- مربی کسب و کار

اگر به اندازه کافی در کسب و کار مهارت و تخصص دارید، میتوانید به مشتری ها مشاوره دهید یا مربی آنها شوید و با آنها از طریق ایمیل یا برنامه های تماس تصویری مانند Skype و … ارتباط برقرار کنید.

9- مشاور سئو

مشاوره SEO یکی دیگر از ایده های کسب درآمد اینترنتی می باشد . شما میتوانید به کسب و کار هایی که میخواهند وب سایتشان بیشتر در قسمت جستجو ظاهر شود، خدمات ویژه ای  مانند: سئو ارائه دهید.

10- بازاریاب وابسته

برنامه های بازاریابی وابسته این فرصت را به شما می دهند تا با ارسال لینک محصولات، خدمات مختلف و گرفتن مقداری پول از فروش این محصولات و خدمات، کسب درآمد کنید.

11- چهره ی اینستاگرام

اینستاگرام یکی از مهم ترین پلتفرم هاییست که میتوانید از آن پول در بیاورید ! اما چگونه ؟ میتوانید یک بلاگر باشید! بلاگر کیست ؟ اگر در مقابل دوربین احساس راحتی میکنید، یا در شهری زندگی می کنید که جاذبه های خوبی داره ، اتفاق های خوبی توش میافته ، یا مسافرت زیاد میروید ، یا آشپزی می کنید ، رستوران گردی می کنید یا اصلا مهارت و استعداد خاصی در تولید برنامه های 1 دقیقه جذاب و برنامه های آموزشی ( آشپزی ، زبان انگلیسی ، ترکی…) دارید ، میتوانید از آنها فیلم گرفته و صفحه خود را به عموم کاربران اینستاگرام بشناسانید . با گذشت زمان صفحه شما مشهور شده و کاربران بالقوه ای را پیدا خواهید کرد . با اینکار میتوانید در صفحه اینستاگرام خود تبلیغات انجام دهید و  درآمد کسب کنید.

12- پادکست ساز

میتوانید پادکست سازی را شروع کنید و با فروش تبلیغات و اسپانسرینگ کاری را پیرامون پادکست سازی راه اندازی کنید.

13- فروشنده در دیوار و شیپور

اگر میخواهید محصولات واقعی بفروشید، به راحتی میتوانید مغازه ای آنلاین در سایت دیوار و شیپور راه اندازی کنید و محصولات مختلفی بفروشید.

14- فروشگاه محصولات دست ساز

میتوانید محصولات خود را درست کنید و تجارت الکترونیکی محصولات دست ساز خود را راه اندازی کنید یا مغازه ای در سایت های مختلف راه اندازی کنید.

15- طراح وب

اگر اهل طراحی هستید و در مورد وب سایت اطلاعات دارید، میتوانید خدمات خود را به عنوان طراح وب به مشتری ها ارائه دهید.

16- برنامه نویس وب سایت

با کمک در برنامه نویسی سمت وب (Back end) میتوانید کسب و کاری راه اندازی کنید . این کار به دانش فنی بیشتر و درک طراحی کمتری نسبت به طراحی وب نیاز دارد.

17- طراح گرافیک

میتوانید خدمات طراحی تخصصی کمتری ارائه دهید؛ اما هنوز هم به عنوان یک طراح گرافیک به صورت آنلاین با مشتری ها ارتباط برقرار کرده و آنها را جذب کنید.

18- برنامه نویس اپلیکیشن

اگر اطلاعات فنی زیادی در مورد اپلیکیشن های موبایل دارید، میتوانید کار برنامه نویسی اپلیکیشن برای مشتری ها را راه اندازی کنید یا حتی میتوانید اپلیکشن خود را بسازید و بفروشید.

منبع:

50 ایده کسب درآمد از اینترنت

نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ایران کوین ماین
0
0
پنجشنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۹
توجه توجه:
دوستانی که قبلا در سایت ایران کوین ماین سرمایه گذاری کردن آدرس سایت از com. به net. تغییر یافت.برای ورود افرادی که قبلا ثبت نام کردند از لینک زیر استفاده کنند با همان رمز عبور قبلی خودتان،و نیازی به ثبت نام مجدد نیست و میتوانید سود دلاری خودتون مثل قبل برداشت کنید،و اماافرادی که جدیدا میخواهند ثبت نام کنند و شروع به فعالیت کنند نیز میتوانند از لینک زیر استفاده کنند پشتیبانی سایت ۲۴ ساعت پاسخگو شما درباره نحوه فعالیت و سرمایه گذاری هستند،بعد از ثبت نام کردن هر موقع که میخواهید با صندوق سرمایه گذاری فعالیت کنید اگه داخل گوگل هم اسم سایت بنویسید میتوانید با رمز عبوری که ثبت نام کردید وارد سایت بشوید.
نکته:لطفا بدون فیلتر شکن وارید شوید.
https://b2n.ir/Irancoinmain.net
ارسال نظر
قوانین ارسال نظر
لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
در غیر این صورت، «اقتصاد24» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

قیمت سکه و طلا امروز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ + جدول

قیمت میوه در میادین تره بار امروز + جدول

قیمت سکه و طلا امروز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ + جدول

قیمت دلار و یورو امروز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ + جدول

قیمت پسته، تخمه، آجیل و خشکبار + جدول

صفحه اول روزنامه‌های سیاسی امروز

قیمت کیا اپتیما، اسپورتیج و سراتو در بازار ایران + جدول

پیش‌بینی هواشناسی تهران و ایران امروز + جدول

قیمت لیر ترکیه امروز در بازار + جزئیات

فیلم/ لحظه انتقال پیکر رئیس جمهور و تیم همراه توسط امدادگران هلال احمر

وضعیت هواشناسی امروز

قیمت دلار و یورو امروز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ + جدول

قیمت دینار عراق امروز در بازار + جزئیات

نحوه صحیح تعویض دنده خودرو چگونه است؟

علت سقوط بالگرد رئیسی مشخص شد

قیمت تبلت اپل امروز + جدول

قیمت خودرو‌های ایران خودرو امروز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ + جدول

سقوط هلیکوپتر کاروان رئیس جمهور در جلفا

قیمت خودرو‌های سایپا امروز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ + جدول

خبر مهم و جدید درباره سقوط بالگرد رئیسی

خواندنی‌ها
خودرو
فناوری
آخرین اخبار

تصاویری از مراسم ختم زنده‌یاد زری خوشکام

عکس/ تصویر کم‌تر دیده شده از شهید مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و خانواده‌اش

عکس/ فرزند سردار شهید موسوی، سرتیم حفاظت رئیس‌جمهور

قیمت سکه و طلا کاهشی شد

عکس/ توهین تلویزیون فرانسه به رییس‌جمهوری کشورمان

خبر مهم سخنگوی ستاد انتخابات کشور

چهارشنبه سراسر کشور تعطیل است

فیلم/ سوگواری مردم در میدان ولیعصر تهران

استوری شجاع خلیل‌زاده برای شهادت ابراهیم رییسی + عکس

فیلم/ حضور نخست وزیر پاکستان در سفارت ایران در اسلام‌آباد

گمانه‌ها در مورد زمان‌بندی انتخاب رئیس‌جمهور جدید

فیلم/ دفتر رئیس جمهوری سیاه‌پوش شد

تسلیت چین به مناسبت درگذشت ابراهیم رییسی به فارسی

ابراهیم حاتمی‌کیا: بُهت‌زده شدیم

تصویری از ابراهیم رییسی در کنار آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

کشف انبار لوازم آرایشی قاچاق در بازار تهران

فیلم/ بغض و گریه برادر شهید آیت‌الله آل‌هاشم روی آنتن زنده تلویزیون

پرسپولیس ستاره‌اش را می‌فروشد اما نه به این قیمت

فیلم منتشر نشده از دوران جوانی ابراهیم رییسی

تصمیم دولت درباره تعطیلی کشور اعلام شد

اعلام برنامه جدید سازمان لیگ

فیلم/ ادای احترام مردم روسیه به شهادت ابراهیم رئیسی و همراهانش مقابل سفارت ایران

وزیر خارجه نروژ: از شنیدن خبر درگذشت رئیسی و امیرعبداللهیان شوکه شدم

درخواست یک نماینده از دولت برای تعطیلی روز تشییع رییس جمهور

هشدار هواشناسی؛ تشدید بارش در ۱۷ استان

پیام امیر قلعه‌نویی:شهید رئیسی پاداشش را گرفت

عکس/ تصویری از برف‌روبی ابراهیم رییسی

جزییات تازه از مراسم تشیع و تدفین شهدای حادثه سقوط بالگرد رییس‌جمهور

دستور سرلشکر باقری برای بررسی علل سانحه سقوط بالگرد رییس‌جمهور

پیش‌بینی قیمت دلار فردا سه‌شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳

فیلم/ روایت حداد عادل از مهم‌ترین ویژگی ابراهیم رییسی

همکاری مشترک بانک سینا و سازمان ملی بهره‌وری برای ایجاد کلینیک بهره‌وری صنعت بانکی

آیا ورود پهپاد‌ ترکیه‌ای برای یافتن بالگرد رئیس‌جمهور خلاف امنیت ملی بود؟

مصرف گاز ایران ۶ برابر متوسط جهانی است

بازتاب سانحه بالگرد رئیس‌جمهور به روایت گوگل

پدر بوکس ایران کیست؟

ویدئویی وایرال شده از شهید ابراهیم رئیسی

مردم امامزاده ابراهیم همچنان در چادر!

محمد مخبر کیست؟

طرح "کارگشا" بانک رفاه کارگران تمدید شد

سرمایه بانک رفاه کارگران ۳۳ برابر شد

طرح تسهیلاتی "میز کارگزاری" بانک رفاه کارگران بازنگری و تمدید شد

هدف بانک رفاه کارگران حمایت از تولید ملی و اشتغالزایی است

پیام تسلیت مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پی شهادت خادم الرضا (ع)، رئیس جمهور محبوب حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی

فیلمی که تلویزیون ترکیه از صحنه سقوط بالگرد رئیس جمهور منتشر کرد

اختلاف قیمت شاهین دنده‌ای و اتومات در بازار چقدر است؟

بهادری جهرمی: از رئیس‌جمهور می‌ترسیم که تعطیلی اعلام کنیم

جزئیات مراسم تشییع و تدفین ابراهیم رئیسی

ابراهیم رئیسی در گذر تاریخ

جزییات عزای عمومی و تعطیلی کشور