تاریخ انتشار: ۰۹:۴۷ - ۲۰ مهر ۱۳۹۹
مراسم تودیع و معارفه در کیش برگزار شد:

انتصابات جدید در سازمان منطقه آزاد کیش

مراسم تودیع و معارفه سه تن از مدیران و مشاوران در سازمان منطقه آزاد کیش، شنبه ۱۹ مهر در سالن اجتماعات این سازمان برگزار شد.

انتصابات جدید در سازمان منطقه آزاد کیش

اقتصاد۲۴ - سعید پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش در این مراسم با بیان این که در حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی و معاونت گردشگری این سازمان شاهد تغییرات مدیریتی هستیم که موجب ارتقای کمی و کیفی برنامه‌ها خواهد شد،گفت: با حسن انتخاب مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و صدور حکم برای بدریه بحرینی به عنوان سرپرست مدیریت هنری و نماینده مورد اعتماد مردم جزیره کیش در شورای شهر؛ شاهد خیر و برکت در حوزه امور هنری خواهیم بود.

پورعلی بر لزوم اهمیت بهره گیری از ظرفیت بانوان در سطوح مدیریتی سازمان منطقه آزاد کیش اشاره داشت و افزود: سرپرست جدید مدیریت امور هنری سازمان منطقه آزاد کیش به عنوان یکی از نیروهای قدیمی سازمان و بومیان این منطقه با شناخت کافی از جزیره کیش، می تواند گام های موثری در راستای احیای هنر بومی‌ها در این منطقه بردارد.

وی دو رویکرد "عام گرایانه در حوزه فرهنگی و خاص گرایانه در حوزه هنری" را از تقسیم بندی های معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آ زاد کیش برشمرد و اظهار داشت: در حوزه هنری تولید، توانمند سازی، از اولویت‌ها و یکی از اقدامات مهم این حوزه است و ظرفیت های خوبی در جزیره کیش وجود دارد که باید این ظرفیت‌ها فعال شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش تصریح کرد: تا کنون گام‌های موثری جهت تقویت فعالیت های هنری با اتکا به ظرفیت های جزیره کیش به ویژه بومیان برداشته شده و همچنان ادامه دارد.


بیشتر بخوانید: سه انتصاب جدید در سازمان منطقه آزاد کیش


سعید پورعلی "رویداد سازی، ایجاد نشاط اجتماعی، شناسایی خلاقیت‌ها و فراهم کردن فضای کار برای این استعدادها و خلاقیت ها " را بخشی از سیاست های مهم این سازمان عنوان کرد و گفت: انجام ماموریت‌های هنری در مدیریت امور هنری سازمان منطقه آزاد کیش می‌تواند در ماندگاری گردشگران این منطقه تاثیر گذار باشد. از این رو ماموریت های هنری فقط ماموریت‌های سازمانی نیست بلکه باید با اتکا به ظرفیت‌های هنری در کیش و با مشارکت بخش خصوصی محقق شود.

پورعلی در ادامه این جلسه با اشاره به سعید یکه دهقان سرپرست مدیریت جدید تبلیغات و بازاریابی سازمان منطقه آزاد کیش که بیش از این مسئولیت مدیریت فرهنگی و آموزشی سازمان را بر عهده داشتند افزود: در بررسی سوابق سعید یکه دهقان، حس مسئولیت‌پذیری به کیش بسیار برجسته است و ماموریت جدیدی در حوزه مرکز فعالیت‌های قرآنی جزیره به ایشان محول شده بود که با حفظ سمت در حوزه معاونت گردشگری مسئولیت این حوزه نیز بر عهده ایشان گذاشته شده است.

وی خاطر نشان کرد: یکی از سرفصل های فعالیت در حوزه فرهنگی؛ فعالیت‌های دینی و قرآنی است که در سند کلان مناطق آزاد، منشور راهبردی و برنامه راهبردی سه ساله جزیره کیش به آن تاکید شده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش "وفای به عهده، صداقت، راست گویی" را از ارزش‌های بنیادین مناطق آزاد معرفی کرد و گفت: قرآن یکی از تکیه گاه‌های حوزه فعالیت‌های دینی است و هر چقدر منطقه به معارف های قرآنی نزدیک تر شود به ارزش های بنیادین مناطق آزاد نزدیک تر شده است و این ارزش‌ها می‌تواند نقش بسزایی در برقراری امنیت و آرامش اجتماعی در جزیره به عنوان منطقه گردشگری ایفا کند.

سعید پورعلی با بیان این که افشین علا مسئولیت مشاور فرهنگی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش را بر عهده گرفتند، اظهار داشت: می توانیم در حوزه فرهنگی، فضای استفاده از ایده‌ها و ابتکارات ایشان در کسوت جدید به ویژه در حوزه کودکان و نوجوانان برای یک چهارم جزیره که زیر ۱۵ سال سن دارند برنامه هایی را در این خصوص تدارک دید.

وی گفت: اکنون می توانیم با حضور افشین علا در کسوت مشاور فرهنگی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، شاهد اقدامات موثری در حوزه کودک و نوجوان باشیم و از تجربه، ایشان در تمام حوزه ها به ویژه حوزه های فرهنگی این معاونت بهره مند شد.

وی افزود: ایجاد تغییر نیز فرصت خوبی برای شکل گیری ایده‌ها و فعالیت های جدید است و با نگاه مثبت به تغییر می توانیم از فرصت های ایجاد شده استفاده لازم را ببریم.

خسرو نشان معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه این جلسه ضمن تسلیت اربعین حسینی و همچنین درگذشت محمدرضا شجریان گفت: استاد محمدرضا شجریان به قدری در عرصه هنر و ادبیات خدمات ارزنده ای داشت که گنجینه وسیعی به جا گذاشته که می توانیم برای همیشه از آنها بهره مند شویم.

وی تغییرات مدیریتی در دو حوزه معاونت سازمان منطقه آزاد کیش را باعث ارتقای همکاران و تجربه های جدید بر پایه سوابق و تجربیات فردی عنوان کرد و اظهار داشت: از تمام کسانی که در عرصه فرهنگ و هنر جامعه کیش تلاش کردند و از این فعالیت ها بهره مند شدند قدردانی می کنم.

وی افزود: در حوزه مدیریت توسعه و نظارت؛ اقدامات خوب و پیشرفت های چشم گیری انجام شده است که نیاز به زحمت و تلاش بیشتری دارد و علی رغم آسیب های فراوانی که به حوزه گردشگری در دنیا وارد شده؛ ثبات در حوزه گردشگری این منطقه حفظ شده است.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش خاطر نشان کرد:با ارتقای آگاهی بخشی مبنی بر رعایت پروتکلهای بهداشتی و حفظ فاصله گذاری اجتماعی و همچنین اطلاع رسانی از ارائه خدمات با کیفیت در رویدادهای جزیره کیش ظرفیت گردشگری به ۸۰درصد رسیده است و در مقایسه با مناطق دیگر در شرایط مطلوبی قرار داریم.

در این جلسه بدریه بحرینی سرپرست مدیریت امور هنری معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش در خصوص پذیرش مسئولیت، از حسن نظر مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش تشکر و قدردانی کرد و گفت: امیدوارم با کمک همکاران در امور هنری به نحو شایسته در اجرای قوانین و مقررات مناطق آزاد و به طور مشخص اهداف منطقه آزاد کیش و جهت گیری و اولویت های دولت و سازمان در این منطقه گام های موثری را برداریم و این مسئولیتی که بر عهده ما هست به خوبی انجام دهیم.

سعید یکه دهقان سرپرست جدید مدیریت تبلیغات و بازاریابی معاونت گردشگری نیز در این جلسه با بیان این که فرصتی دیگری برای خدمت به کیش زیبا و سازمان منطقه آزاد کیش فراهم شده است اظهار داشت: از مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بابت اعتمادی که به بنده داشتند تشکر و قدردانی می کنم.

وی با شاره به این که در حوزه گردشگری که یکی از حوزه‌های خاص و حساس است، در کنار همکارانی فعالیت می کنم که تمام آنان افراد خلاق و دارای تجربه و توانمندی‌هایی در این حوزه هستند، افزود: مدیریت تبلیغات و بازاریابی یکی از مدیریت‌های خیلی مهم و خاص سازمان منطقه آزاد کیش است و جزیره کیش به صورت مداوم شاهد حضور مسافران و مشتریان پایدار به کیش از داخل و خارج از کشور است و با همت همکاران باید تلاش و مطالعات زیادی در این زمینه انجام شود و از بخش خصوصی جزیره؛ اصناف و مشاغل مختلف خصوصی از حضورشان بهره لازم را برد.

در پایان این مراسم با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش و برخی از مدیران این سازمان احکام انتصاب به سعید یکه دهقان درحوزه مدیریت تبلیغات و بازاریابی معاونت گردشگری و بدریه بحرینی در حوزه مدیریت امور هنری معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش اهداء شد.

منبع: منطقه آزاد کیش
ارسال نظر
قوانین ارسال نظر
لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
در غیر این صورت، «اقتصاد24» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
خواندنی ها
خودرو
فناوری
آخرین اخبار

سه دلیل برای بازگشت بورس در معاملات فردا

فیلم/حقانی:حقوقی ها در انتظار گذر از انتخابات آمریکا هستند!/کدیور:بورس جای اصلاح بیشتر ندارد!

پرسپولیس پیگیر فسخ قرارداد شجاع خلیل‌زاده و محرومیت آل‌کثیر

قطع تندیس شجریان در پارک ملت مشهد!

استوری عجیب دانشگر+عکس

آمریکا وزیر نفت ایران را تحریم کرد

مونا می‌گفت طلاقم بده تا با یک جوان‌تر از تو ازدواج کنم! + عکس

نسخه جدید سورن به دست مشتریان رسید + تصاویر

گذشته خاورمیانه هرگز فراموش نمی‌شود

تصاویری جدید از خودرو شاهین سایپا

دارایی صاحبان سهام عدالت نصف شد

بشار رسن با گلزنی به پرسپولیس برگشت

وزیر کار قرنطینه شد

قتل فرزند سفیر پیشین ایران در ایتالیا

بازداشت ۳۸ کارمند متخلف سازمان ثبت اسناد و املاک

حقایقی جالب درباره سیرابی+ دستور طبخ

فیلم/رئیسی خطاب به همتی: چرا بدون احراز صلاحیت به کارتن خواب ها کارت بازرگانی دادید؟!

۱۰ نکته برای کسانی که با رژیم هم لاغر نمی‌شوند

چت‌های واتس اپ به طور دائم میوت می‌شوند

عرضه اولیه سهام پرسپولیس قطعی شد

فیلم/ فرار دو سارق موتورسوار از یک زن تنها در خیابان!

سقوط ارزش روز سهام عدالت!

خطر تشدید شیوع ویروس کرونا در زمستان

جزئیات حادثه مرگبار در ایستگاه متروی توحید

فیلم/ آغاز ثبت اموال و دارایی نمایندگان مجلس

پشت پرده مخالفت ارتش آمریکا با جنگ نظامی با ایران

چه کسانی سکه‌های بازار را درو کردند؟

واکنش سایپا به روایت‌های منتشر شده از قیمت‌گذاری خودرو

قیمت سئو چند ؟،قیمت جدید بک لینک چقدر است؟

چرا پرتراکنش جایگزین پربیننده شد؟/ دهقان: با ربات‌های بورسی مقابله می‌کنیم!

تخلفات در واگذاری ایران ایرتور، وزیر اقتصاد را به مجلس کشاند

لوله آنلاین فروشگاه اینترنتی لوازم و تجهیزات آبیاری به قیمت روز

اینفوگرافی/ کشورهایی با بیشترین خطر برای کارگران

خداحافظی پوگبا از تیم ملی فرانسه تکذیب شد +عکس

فیلم/ وقتی ترامپ اعصاب ندارد

فیلم/ روحانی واکسن کرونا را زد

فیلم/ قالیباف اقدامات شنیع دولت فرانسه را به شدت محکوم کرد