تاریخ انتشار: ۱۵:۴۲ - ۲۸ مهر ۱۳۹۹

حمله تند سعادتمند به هادی طباطبایی!

بعد از یک سال و نیم انتقاد‌های بی‌اساس و بی‌منطق هادی طباطبایی، یکبار می‌خواهم جوابش را برای همیشه بدهم.

حمله سعادتمند به هادی طباطبایی

اقتصاد۲۴ - احمد سعادتمند در یک مصاحبه جنجالی به صحبت‌های هادی طباطبایی دروازه‌بان سابق آبی‌ها واکنش نشان می‌دهد. این اولین مصاحبه او بعد از سکوت دو ماهه ایست که در پیش گرفته. سعادتمند می‌گوید تنها هدفش از این مصاحبه پاسخ به اتهام‌های بی اساس طباطبایی است، اما در آینده به تک تک سئوالات پاسخ خواهد داد.
این گفت‌وگوی گلایه آمیز را بخوانید:

بعضی‌ها فقط کارشان انتقاد کردن است

متاسفانه برخی از دوستان خود را از متعصبان استقلال می‌دانند و کارشان فقط انتقاد کردن است، ماندم که چه زمانی برای عشق ورزیدن به این باشگاه و هوادارانش دارند؟ آقای طباطبایی شما که خود را استقلالی می‌دانید و به دنبال کمک به استقلال هستید بهتر است که مردم عزیزمان و هواداران بدانند، در این فصل به شما پیشنهاد دادم که به عنوان سرپرست به استقلال بیاید، اما قبول نکردید، پیشنهاد دادم معاون ورزشی باشگاه شوید باز هم قبول نکردید، مگر شما هدفتان کمک نبود؟ مگر عاشق استقلال نبودید؟ شما هدفمان کمک به استقلال نبود، هدف شما این است که در استقلال یا مدیرعامل شوید یا سرمربی. من حاضر بودم میز مدیریت را هم به شما بدهم تا به استقلال کمک کنید، اما شما خودتان هم نمی‌دانید چه می‌خواهید.

آقای طباطبایی انسانیت را سرلوحه کار خود قرار دهید

من انسان بدی بودم و از من انتقاد میکنید ایرادی ندارد. شما از کسی نشده انتقاد بیجا نکنید از مربی‌ها تا اسطوره‌ها تا مدیران تا هرکسی که در استقلال پستی می‌گیرد انتقاد می‌کنید هروقت استقلال نتیجه می‌گیرد به سفر می‌روید و هروقت وارد بحران می‌شود در تمام شبکه‌های تلویزیونی حاضر می‌شوید و جوری از شرایط فنی و کلی استقلال انتقاد می‌کنید که دشمنان استقلال اینگونه نقدش نکنند، شفر مربی بدی بود، استراماچونی مربی بی عرضه‌ای بود، این‌ها حرف‌های شماست. استراماچونی ۵هفته نتیجه نگرفت. هیچ استقلالی‌ای از او انتقاد نکرد جز شما، همان استراماچونی بهترین مربی استقلال شد و نتایج خیلی خوبی کسب کرد. اما شما به او هم رحم نکردید در حالی که می‌دیدید آرامش استقلال از هر چیزی مهم‌تر است. از دید شما چه کسی خوب است؟ یکبار برای همیشه بگویید تا مردم بدانند. شما از همه انتقاد می‌کنید به بزرگ و کوچک رحم نمی‌کنید، هم دوره‌های خودتان یا مدیران فرقی نمی‌کند. به همه انتقاد‌های بی اساس را ربط می‌دهید. آقای طباطبایی روی خودتان کار کنید و ادای متعصب‌ها را در نیاورید. انسانیت را سرلوحه کار خود قرار دهید. مردم ما و هواداران استقلال با هوش‌تر از آن هستند که شما با سیاه بازی و ادا‌های تکراری و پوچ و سیاست‌های نخ نما و پوسیده نمی‌توانید هواداران استقلال را گول بزنید.

آقای طباطبایی در لیگ دو هم موفق نبودید

شما سرمربی تیم داماش گیلان بودید و این تیم از پرهزینه‌ترین تیم‌های لیگ ۲ بود و شما به عنوان مربی اختیار تام داشتید و هزاران هوادار عاشق گیلانی پشت سر شما بودند و مدیرعامل با تمام توان در کنار شما ایستاد و هزینه‌های زیادی کرد. اما شما با همه آن امکانات نتوانستید داماش را به موفقیت برسانید و با این تیم که یکی از تیم‌های پر هوادار است در نهایت در لیگ دو هم موفق نبودید و با این تیم صعود نکردید و پس از آن نیز تا کنون حتی از لیگ دو هم پیشنهادی نداشتید. برای همین تن به حضور در هر برنامه‌ای می‌دهید و منتقد غیر منطقی هر مربی یا اسطوره یا مدیری که در استقلال کار می‌کند هستید. شمایی که حتی تا به امروز پس از عدم موفقیت با تیم شهرتان از لیگ سه هم پیشنهاد نداشتید.

این نمایش‌های عوام فریبانه را تمام کنید

آقای طباطبایی مردم ما باهوش هستند. این نمایش‌های عوام فریبانه را تمام کنید. من به عنوان یک انسان به شما توصیه می‌کنم اول تصمیم خود را بگیرید که می‌خواهید مدیرعامل باشید یا در کار‌های فنی مشارکت کنید. دوم به کلاس‌های مربیگری پیشرفته بروید و پس از آن از یک جایی مثل لیگ سه اگر پیشنهاد داشتید کار خودتان را شروع کنید در غیر این صورت به جای تکان دادن بیش از حد زبانتان کمی از فکرتان سود ببرید و تفکر کنید و قلب خود را بزرگ کنید و صبور باشید تا به موفقیت برسید مثل مربیان خوب استقلالی مانند مهدی پاشازاده که چندین قهرمانی در لیگ دو صعود به لیگ یک دارد و یا رسول خطیبی که با چند تیم به لیگ برتر صعود کرده است یا جواد نکونام که موفقیت‌های او با نساجی و فولاد بر کسی پوشیده نیست و علی منصوریان که تداوم موفقیت هایش با نفت تهران او را به استقلال رساند و محمود فکری عزیز که الان سرمربی استقلال است و با چند تیم لیگ یکی نتایج بسیار خوبی را کسب کرد و پس از آن نیز با نساجی توانست در لیگ برتر بزرگی کند. شما تا به حال دیده اید که آقایان فکری، نکونام و کسانی که اسم بردم از همه انتقاد کنند یا فقط ادای متعصب‌ها را در بیاورند؟ نه آن‌ها به دنبال آرامش تیم محبوبشان هستند و در شرایط سخت به کمک تیم می‌آیند. آن‌ها بیشتر از اینکه به فکر دیده شدن باشند به فکر کار کردن در تیم هایشان هستند، چون آن‌ها بیکار نیستند.


بیشتر بخوانید: تجمع دوباره هواداران استقلال مقابل مجلس


استقلال را با هوادارانش تنها بگذارید

آقای جواد نکونام به فکر کار و رشد است. او با فولاد نتایج خوبی گرفته و با نساجی به لیگ برتر صعود کرده، رسول خطیبی با آلومینیوم اراک به لیگ برتر آمده و قبل‌تر از آن نتایج خوبی با ماشین سازی در لیگ برتر کسب کرده آیا دیده‌اید که قلعه‌نویی با آن همه موفقیت از همه انتقاد کند؟ اگر هم این کار را کرده بر پایه اصول و منطق بوده است. تکلیفتان را با خودتان مشخص کنید. اگر می‌خواهید مدیر شوید من کمک می‌کنم. شما معاونت ورزشی استقلال را هم قبول نکردید، چون هدفتان فقط تخریب است، تخریب به چه قیمت؟
از محمود فکری متعصب و تلاشگر هم میخواهید انتقاد کنید؟ آقای طباطبایی مردم از این همه ادعا‌های بی اساس خسته شده اند. این موضوعات هیچ کمکی به استقلال نمی‌کند. برای شما در هر تجارتی هستید آرزوی موفقیت می‌کنم. استقلال و هوادارانش را تنها بگذارید. اگر می‌خواهید در کنار استقلال باشید واقعا کمک کنید و دلسوزانه حضور داشته باشید نه اینکه فقط کارتان شده تخریب و انتقاد‌های بی اساس از استقلالی که همیشه مظلوم است.

آقای طباطبایی فکر جدیدی برای دیده شدن بکنید

هواداران وقتی که شفر رفت فهمیدند مربی خوبی بوده و نتایج موفقیت آمیزی گرفته است. شما علیه شفر هم صحبت کردید. کاش به احترام هواداران سکوت می‌کردید. مردم ما باهوش‌تر از آن هستند که سیاه نمایی‌های شما را باور کنند. بهتر است که فکر جدیدی برای دیده شدن بکنید. مردم عزیز و هواداران خوب و بی نظیر استقلال بدانید که آقای طباطبایی زمانی که پیشنهاد معاونت ورزشی و سرپرستی استقلال به او رسید نه تنها قبول نکرد بلکه دنبال مدیرعاملی استقلال بود خب الان میز مدیرعاملی خالی است این گوی و این میدان...

زمان بهترین قاضی است

در مورد اتفاقات پیش آمده در استقلال صحبت‌های زیادی دارم که به خاطر آرامش باشگاه و احترام به کادر فنی جدید و هواداران و کشورم فعلا سکوت کرده ام، اما حق هواداران است بدانند، آن‌ها که هواداران واقعی هستند می‌دانند من چه می‌گویم، خدمات و کارهایم در استقلال مشخص است و زمان بهترین قاضی است. من هستم شما هم هستید همه چیز مشخص می‌شود که چه کسی راست می‌گوید چه کسی دروغ؟ من هم مقابل هواداران سرم را پایین می‌اندازم تا آن‌ها قضاوت کنند و من با قلبم برای موفقیت استقلال دعا می‌کنم. حاضرم طرح هایم را در اختیار مدیران بعدی بگذارم چرا که فقط پنج ماه و نیم زمان داشتم و یک دنیا مطالبه از قبل و چالش‌های فراوان و کار‌های ناصواب حتی از دوستان، اما من یک سری طرح‌ها برای موفقیت استقلال داشتم که حاضرم آن‌ها را در اختیار مدیران آینده این باشگاه بگذارم. زیرا من دنبال این نبودم چیزی را به نفع خود تمام کنم. چه به نام من باشد چه به نام کسی دیگر مهم این است که به نفع استقلال و هوادارانش اتفاق مثبتی رخ دهد.

فکری گزینه من هم بود

در خصوص کادر فنی جدید باید بگویم، زمانی که من مدیرعامل بودم محمود فکری هم یکی از گزینه‌های سرمربیگری در استقلال بود. او در این فوتبال پله پله رشد کرده و در لیگ یک توانسته با تیم‌های مختلفی موفق شود و در نهایت در نساجی هم توانست موفقیت‌های قابل توجهی کسب کند. حضور امروز فکری در استقلال لیاقتش است و خوشحالم که متعصب واقعی و عاشق واقعی استقلال به عنوان سرمربی در این تیم حضور دارد. از هواداران می‌خواهم از کادر فنی حمایت کنند. محمود فکری از جنس استقلال است. او با جدیت و منطقی که در کارش دارد به موفقیت می‌رسد. به شرطی که مثل من، دوستان پشتش را خالی نکنند.

می‌دانستم در استقلال مهمان هستم

دست تک تک هواداران را به گرمی میفشارم. اگر کوتاهی دیدند من را ببخشند. من فقط پیش خدا و هواداران سر خم می‌کنم. روزی که به استقلال آمدم از همان روز آماده رفتن نیز بودم چرا که می‌دانم همه ما در استقلال مهمان هستیم و هواداران را صاحب اصلی استقلال می‌دانم و امیدوارم این باشگاه بیش از این مظلوم واقع نشود و عدالت در مورد استقلال برقرار شود و شاهد خوشحالی هواداران بی نظیر استقلال باشیم. این اتفاقات حق هواداران خوب و بزرگ استقلال نیست. به زودی در یک برنامه یا کنفرانس خبری سکوت خود را در مورد اتفاقات پیش آمده می‌شکنم و همه چیز را به هواداران می‌گویم.

منبع: ورزش 3
ارسال نظر
قوانین ارسال نظر
لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
در غیر این صورت، «اقتصاد24» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
خواندنی‌ها
خودرو
فناوری
آخرین اخبار

بارش باران و وزش باد شدید در ۲۵ استان کشور

تصاویری از مراسم تحلیف شورای ششم شهر تهران

فیلم/ رونمایی از ۱۰ برنامه ابراهیم رئیسی برای شکستن تورم

بهانه از دلالان سیمان گرفته شد

وضعیت بنفش عرضه مسکن

برنج و روغن و شکر چرا گران شدند؟

یازدهمین محموله واکسن کرونا وارد کشور شد

عبور بورس از مرز ۷ ماهه

آراء انتخاب شهردار لو رفت

حمله به اقتصاد یا اولتیماتوم سیاسی؟

جزئیات مراسم تحلیف ابراهیم رئیسی در مجلس

حساب وکتاب روسای‌جمهوری

دولت رئیسی بر سر سه راهی برجام

تقاضای کولر به دلیل گرانی ۳۰ درصد کاهش یافت/ ۸۰ درصد کارت‌های گارانتی کولر‌ها تقلبی است

قیمت خودرو‌های سایپا + جدول

قیمت خودرو‌های ایران خودرو + جدول

قیمت سکه پارسیان + جدول

قیمت سکه و طلا + جدول

قیمت بیت کوین و رمزارز‌ها + جدول

قیمت دلار، یورو و سایر ارز‌ها + جدول

فیلم/ پیکر ارشا اقدسی کجا آرام می‌گیرد؟

فیلم/ مرد چهار زنه در تلویزیون ایران!

فیلم/ لحظه شکار خفاش‌هایی با سر روباه

چهره الناز حبیبی قبل از عمل زیبایی! + عکس

فیلم/ جشن و خوشحالی شیرازی‌ها پس از قهرمانی گرایی در المپیک

پیام مهناز افشار برای ارشا اقدسی

درگذشت ارشا اقدسی اعلام شد

خبر شهردار شدن زاکانی تکذیب شد

لباس کوتاه و ناجور همسر مهدی قائدی در برج های لاکچری دبی +عکس

درخواست صرافان برای واکسیناسیون

فیلم/ کُنده دیدنی و ۴ امتیازی حسن یزدانی به حریف روسی

فیلم/ خوانندگی لیلا بلوکات به همراه مربی مرد

پاسخ غول المپیک به خبرنگار ایران

عرضه ۱۶۲ میلیون دلار در سامانه نیما

فیلم/ لحظه شکسته شدن رکورد المپیک توسط غول گرجستانی

قتل بی‌رحمانه توسط مادر کرجی

فیلم/ واکنش دیدنی گربه به گریه یک کودک