تاریخ انتشار: ۱۴:۲۸ - ۲۸ بهمن ۱۳۹۹

بررسی انواع دستگاه شیرینگ کابینی

دستگاه های شیرینگ پک از جمله معروف ترین دستگاه ها در بین ماشین آلات بسته بندی هستند. این دسته از دستگاه‌ها قابلیت استفاده از اغلب پلاستیک های بسته بندی را دارند و می‌توانند محصولات متنوعی بسته بندی کنند. به همین علت محصولات شرینک پک در تمام صنایع تولیدات دارو، مواد شیمیایی، تولید مواد غذایی، خشکبار و تنقلات، بطری، آرایشی بهداشتی و مانند اینها مورد استقبال است.

دستگاه شیرینگ کابینی

اقتصاد۲۴ - دستگاه های شیرینگ کابینی از زیرمجموعه دستگاه های شیرینگ پک است. ماشین آلات بسته بندی شرینک پک انواع مختلفی مانند شرینک تمام اتوماتیک، نیمه اتوماتیک، کابینی و پلی اتیلن دارند و از این میان دستگاه های بسته بندی شیرینگ کابینی در فروشگاه های محصولات دارویی، آرایشی بهداشتی، صحافی، رستوران و قنادی به کار می‌رود.

اگر صاحب یک واحد تولیدی یا کارگاه هستید و قصد خرید دستگاه های شیرینگ پک یا خرید شیرینگ کابینی را دارید، با مطالعه این مطلب تمام اطلاعات مورد نیاز برای خرید دستگاه های شیرینک کابینی را به دست می‌آورید.

پیشنهاد: سفارش و شیرینگ کابینی R80 نادی پک – مناسب برای بسته بندی غذا و خوراکی 

دستگاه های شیرینگ پک چطور کار می‌کند؟

مجموعه تمام ماشین آلات بسته بندی شیرینگ پک بر اساس گرمادهی به پلاستیک بسته بندی است. دستگاه ها به فیلم مخصوص بسته بندی درون دستگاه حرارت لازم را می‌دهد. با این حرارت، پلاستیک نرم می شود و مطابق نیاز بسته بندی می‌تواند شکل بگیرد، جمع شود و به هم بچسبد.

همانطور که اشاره شد دستگاه های بسته بندی در تمام صنایع و حوزه های تولید و آماده سازی کالا کاربرد دارد و بنا بر نیاز محصول در ابعاد و اندازه های مختلف تولید شده است.

پیشنهاد: استعلام قیمت و خرید دستگاه سیل وکیوم - شرایط فروش ویژه - خدمات پس از فروش

ویژگی های بسته بندی شیرینک پک

بسته بندی شیرینگ پک از محصول در برابر فشار، آسیب، دما، ضربه و رطوبت محافظت می‌کند و مقاومت بالایی دارد. پلاستیک های بسته بندی شیرینگ به راحتی پاره نمی‌شوند. در نتیجه می‌توانند برای محصولاتی که انبار می‌شود، بسته بندی مقوایی دارند و رطوبت و حرارت می‌تواند به آنها آسیب بزند، مناسب است.

در کنار همه این موارد، بسته بندی شرینک پک مقرون به صرفه است و از سایر پلاستیک ها و انواع دیگر بسته بندی ارزان تر است. با این حال تمام صنایعی که برای بسته بندی کالاها و تولیدات خود از بسته بندی شیرینگ پک استفاده می‌کنند، نیاز به تهویه سالم و مدوام در محیط کارگاهی و کارخانه ای خود دارند. چرا که پلاستیک های شیرینگ پک دحین حرارت‌دهی از خود گازی منتشر می‌کنند که می‌تواند در طولانی مدت برای انسان مضر باشد. با این حال، ثابت نشده که این گاز می‌تواند برای محتوای داخل بسته، زیان آور باشد.

در ادامه ویژگی‌های منحصر به فرد دستگاه های شیرینگ کابینی و موارد استفاده از آن را بررسی می‌کنیم.

بررسی دستگاه های شیرینگ کابینی

دستگاه شیرینگ کابینی نسبت به دیگر دستگاه های بسته بنید شیرینگ پک، ابعاد کوچک تری دارد و متناسب با نیاز کارگاه‌ها و فروشگاه های داخل شهری طراحی شده است. به این معنی که بتواند هر تعداد محصول که لازم است را بسته بندی کند و فضای زیادی را هم اشغال نکند.

رستوران‌ها، قنادی‌ها، فروشگاه های تولیدات نان و شیرینی، هتل ها، کافی شاپ ها، کترینگ‌ها، داروخانه و عطاری ها، کارگاه های بسته بندی مواد دارویی و بهداشتی، همگی می‌توانند از دستگاه شیرینک پک کابینی برای بسته بندی محصولات خود استفاده کنند.

بررسی انواع دستگاه شیرینگ کابینی

مشخصات فنی دستگاه شیرینگ کابینی NPS80

دستگاه شرینک کابینی NPS80 با ابعاد 1260 در 720 در 1140 حجم زیادی نمی‌گیرد و با وجود چرخ‌هایی که زیر پایه‌های دستگاه کار گذاشته شده، به راحتی قابل حمل است. ارتفاع دستگاه از طریق تنظیم پایه ممکن است و می‌تواند آن را مطابق نیاز فروشگاه یا کارگاه تنظیم کرد.

فیلم‌های بسته بندی شرینک پی وی سی و شیرینگ پلی اولیفین هر دو می‌توانند در دستگاه استفاده شوند و مواد مختلف را بسته بندی کنند. فیلم‌های پلی اولیفین می‌توانند در مجاورت مستقیم با محصولات غذایی باشند، در نتیجه کارگاه های تولید غذا، هتل ها و فروشگاه های نان و شیرینی و قنادی ها همگی می‌توانند با استفاده از پلاستیک پلی اولیفین، بدون نگرانی از آسیب به غذا یا زیان بار بودن پلاستیک، ماده غذایی مورد نیاز خود را بسته بندی کنند.

کاربری دستگاه دستگاه شرینک کابینی NPS80 راحت است و نیاز به نیروی متخصص ندارد. سرعت این دستگاه هم بالا است و می‌تواند در هر ساعت بین 350 تا 400 محصول را بسته بندی کند. این دستگاه به صورت همزمان عمل شرینک پلاستیک و دوخت آن را انجام می‌دهد و به همین علت سریع بسته بندی می‌کند.

دستگاه شیرینگ کابینی NPS80 برخلاف دو دستگاه دیگر شرینک های کابینی برای بسته بندی جعبه محصولات مواد غذایی، خوراکی‌ها و شیرینی‌ها مناسب است. 

مشخصات فنی دستگاه شیرینگ کابینی NPS70

دستگاه شیرینگ کابینی NPS70 نسبت به مدل NPS80 کابین خیلی بزرگتری دارد. در نتیجه با هیچ گونه محدودیتی در نوع بسته بندی محصولات مواجه نیست و می‌تواند انواع بسته‌ها، جعبه‌ها، سطل‌ها و بطری‌ها را در ابعاد مختلف بسته بندی کند. مصرف این دستگاه مانند مدل NPS80 در کارگاه‌ها و واحدهای تولیدی است و عمده تفاوت این دو مدل در اندازه و سایز است.

واحدهای بسته بندی محصولات دارویی، قاب سازی، قطعات خودرو، قطعات یدکی، دارویی و آرایشی بهداشتی می‌توانند برای بسته بندی جعبه محصولات خود از دستگاه شرینک کابینی استفاده کنند.

کاربری این دستگاه نیز مانند همتای خودش مدل NPS80 ساده است و به اپراتور متخصص نیاز ندارد. عمل دوخت و شیرینگ را با هم انجام می‌دهد و هر دو نوع رول فیلم بسته بندی پلی اولیفین و پی وی سی شیرینگ در آن به کار می‌رود. همچنین در هر دو دستگاه بخشی از پلاستیک به عنوان محل پرفراژ علامت سازی می‌شود تا مشتریان به راحتی بتوانند محصول را باز کنند.

بررسی انواع دستگاه شیرینگ کابینی

مشخصات فنی دستگاه شیرینگ کابینی R80

این دستگاه نیز برای مصارف درون شهری و فروشگاه‌های مختلف که مصارف بسته بندی سریع دارند، به راحتی قابل استفاده است. تولیدی‌های مختلف، واحدهای بسته بندی انواع کتاب، مجله، جعبه بازی های فکری، جعبه های مقوایی تنقلات خشک مانند بیسکوییت، نان های شیرینی، کوکی و مانند اینها، همگی می‌توانند از دستگاه بسته بندی کابینی R80 بهره ببرند.

این دستگاه ابعاد کوچک‌تری نسبت به دو مدل دیگر شیرینگ های کابینی دارد و برای مصارف درون فروشگاهی مناسب‌تر است. با این حال از نظر سرعت بسته بندی با دو مدل دیگر تفاوتی نمی کند و در هر ساعت می تواند بین 250 تا 300 جعبه را بسته بندی کند. ابعاد کوچکتر این دستگاه، وزن آن را هم کاهش داده، در نتیجه حمل و جا به جایی شیرینگ کابینی R80 نسبت به دو مدل دیگر بسیار ساده‌تر است.

سخن پایانی

دستگاه های شرینک کابینی برای بسته بندی مختلف جعبه ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. هیچ کدام از انواع مختلف این دستگاه به اپراتور متخصص نیاز ندارند و سرعت بسته بندی آنها به نسبت سایر انواع دستگاه های شیرینگ پک بالا است. در نتیجه واحدهای تولیدی کوچک و داخل شهری که به دنبال بسته بندی جعبه ها و محصولات متنوع خود هستند می‌توانند با تهیه این دستگاه ها، کالاها را با کیفیت و امنیت بهتری انبار کنند و به فروش برسانند.

همه انواع دستگاه های شیرینگ های کابینی می‌تواند هر دو پلاستیک بسته بندی POV و PVC را بسته بندی کنند. همچنین دورریز و پسماند پلاستیک این دستگاه بالا نیست که به صاحبان صنایع در مدیریت هزینه‌ها بهتر کمک می‌کند.

 

ارسال نظر
قوانین ارسال نظر
لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
در غیر این صورت، «اقتصاد24» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
خواندنی ها
خودرو
فناوری
آخرین اخبار

لوگو جدید پژو معرفی شد

فیلم/ نوبت واکسیناسیون شما کِی و کجاست؟

تابلوی بورس: شاخص کل یک میلیون و ۲۰۰ هزار از دست رفت

قایدی از استقلالش نوشت +عکس

باقیمانده جریمه غیبت سربازی را تسویه نکنید، به سربازی اعزام می‌شوید

فیلم/ شکار شدن یک کفتار توسط کروکودیل

لایحه نحوه اداره و بهره‌برداری از آپارتمان‌ها در حال بررسی است

عکس های منتخب هفته از نگاه گاردین

ارائه ۲۰ بسته سرمایه گذاری گردشگری منطقه آزاد اروند در نمایشگاه بین المللی

قیمت خودرو‌های پارس خودرو امروز شنبه ۹ اسفند ۹۹ + جدول

عملکرد مالی سال ۹۸ سازمان منطقه آزاد قشم به تایید سازمان حسابرسی رسید

نامه سید محمد خاتمی به آیت‌الله خامنه‌ای + جزییات

فیلم/ با عواقب خطرناک اجاره کارت بانکی آشنا شویم

قیمت خودرو‌های مدیران خودرو امروز شنبه ۹ اسفند ۹۹ + جدول

تیرهای فکری به هدف می خورند یا به سنگ؟

مهاجم جدید پرسپولیس از پرتغال آمد

از دیدگاه‌های اقتصادی محسن هاشمی، کاندیدای احتمالی انتخابات ۱۴۰۰ چه می‌دانیم؟ / او خود را عاقل‌ترین فرزند خانواده می‌داند!

قیمت پسته، تخمه و آجیل شب عید امروز شنبه ۹ اسفند ۹۹ + جدول

علت‌هایی که باعث از بین نرفتن چاقی شکمی می‌شوند

پایان فصل خلوت گردشگری منطقه آزاد کیش

۹ هشدار درباره سرطان که مردان باید جدی بگیرند

کدام فیلم‌ها شانس‌ بیشتری برای جوایز اسکار ۲۰۲۱ دارند؟

قیمت گوشت گوسفند، گوساله و مرغ امروز شنبه ۹ اسفند ۹۹ + جدول

قیمت خودرو‌های سایپا امروز شنبه ۹ اسفند ۹۹ + جدول

توصیه‌های سازمان جهانی بهداشت چه بخوریم کرونا نگیریم؟

قیمت خودرو‌های ایران خودرو امروز شنبه ۹ اسفند ۹۹ + جدول

آنچه باید درمورد ویروس های جهش یافته بدانید

دست و پا زدن برای حفظ دلار ۴۲۰۰ تومانی به دلیل حمایت از تولید نیست/ تجربه نشان داده در نهایت تولید کننده، ضرر می‌کند

قیمت بیت کوین و ارز‌های دیجیتال امروز شنبه ۹ اسفند ۹۹ + جدول

فیلم/ سرقت مخزن زباله با سه‌چرخه در روز روشن!

قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت طلا امروز شنبه ۹ اسفند ۹۹ + جدول

مدیریت دولتی چگونه صنایع را ورشکسته می‌کند؟

«عرضه اولیه»؛ از جذابیت تا سقوط

انتقاد روزنامه اصولگرا از حسین دهقان

نخستین بخش از دلار‌های بلوکه شده ایران در کره‌جنوبی آزاد شد

خطای مکرر در مالیات‌ستانی

انتشار تصویر جدیدی از مهدی کروبی