پایگاه خبری، تحلیلی اقتصاد24

فیلم/ حقایقی جالب درباره اینترنت در روز جهانی‌اش

ده‌ها دانشمند، برنامه نویس و مهندس پیشرو فناوری جدیدی را توسعه دادند تا چیزی که امروز بزرگراه اطلاعات نامیده می شود، با نام رسمی اینترنت خلق شد. امروز دیگر برایمان روزی بدون اینترنت قابل تصور نیست که نشان از اهمیت این اختراع در بین هزاران اختراع بشر دارد.

فیلم/ جزئیات بازداشت ۲۸ کارمند دستگاه قضا و ۱۹ وکیل

جزئیات بازداشت ۲۸ کارمند دستگاه قضا و ۱۹ وکیل به ارتباط گرفتن با اصحاب پرونده از زبان سخنگوی قوه قضائیه را در ویدئو زیر مشاهده کنید.

فیلم/ هتل آکواریوم در تایوان؛ اقامتی چند روزه در کنار ماهی‌ها

احتمالا شما هم دوست دارید از نزدیک شاهد غذا خوردن ماهی‌ها باشید. هتلی در تایوان این امکان را برای مسافرانش ایجاد کرده است.هتل آکواریوم ایکس پارک در تایوان، از مکان‌های لوکسی است که مشتریان ثروتمند می‌توانند برای گذراندن تعطیلاتی دلچسب چند روزی در این هتل زندگی کنند و از نزدیک آکواریم‌ها با تنوع گوناگونی از ماهی‌ها را تماشا نمایند.هرچند قیمت اتاق‌های این هتل در زمان‌های مختلف، متغیر است، اما به صورت میانگین باید شبی حدود ۱۷۰ دلار برای اقامت در این هتل رویایی هزینه کنید.

فیلم/ چرا باتری‌ها را نباید در کنار زباله های معمولی دور بیندازیم؟

احتمالا بارها شنیده اید که باتری‌ها را نباید در کنار زباله های معمولی دور بیندازید. ویدیو فوق گویای همه چیز است که باتری‌ها چگونه می‌توانند مانند یک بمب عمل کنند و به افراد بخش جدا سازی زباله ها آسیب برسانند.

فیلم/ اردوغان:غرب به‌دنبال آغاز دوباره جنگ‌های‌ صلیبی است

اردوغان اظهار کرد غرب به‌دنبال آغاز دوباره جنگ‌های‌ صلیبی است.

فیلم/ اظهارات قالیباف درباره کشورهای خائن به فلسطین

قالیباف اظهار کرد متاسفانه برخی از حاکمان کشورهای اسلامی با پشت کردن به محور وحدت جهان اسلام و عادی سازی روابط با رژیم جعلی، تروریست و غاصب صهیونیستی پایه گذار تفرقه در امت اسلامی شدند.

فیلم/روحانی: کسانی که به دولت نقدی دارند خدمات دولت را ببینند

روحانی اظهار کرد کسانی که نسبت به دولت ایرادی دارند و نقدی دارند حتما خدمات دولت را مدنظر قرار بدند، فراموش کردن خدمات نمی تواند یا انصاف و اخلاق سازگاری داشته باشد.

فیلم/ قدردانی احمدی‌نژاد بابت تبریک های تولدش

قدردانی صمیمانه احمدی‌نژاد از پیام‌های تبریک مردمی به مناسبت سالروز تولد ایشان را مشاهده می کنید.

اینفوگرافی/ هزینه سالیانه کالای اساسی مصرفی هر ایرانی

هزینه سالیانه کالای اساسی مصرفی هر ایرانی را در اینفوگرافیک زیر مشاهده کنید.

فیلم/ نایب‌رئیس اول مجلس: شرایط موجود در شان مردم نیست، باید کاری کرد

قاضی‌زاده هاشمی: دولت اعلام کرده است که از مصوبات سایر قوا استقبال می‌کند؛ امیدواریم این موضوع در عمل نیز محقق شود.به مسئولین مربوطه تذکر می‌دهم که مردم با اعتماد به سخنان دولتمردان سرمایه‌های اندک خود را به بازار بورس آوردند اما امروز دچار زیان شدند. لازم است مسئولین مربوطه هر چه زودتر به این وضع سروسامان دهند و با خاطیان که تعدادشان متاسفانه زیاد هم است برخورد لازم صورت گیرد.از ورود قوه قضائیه به این امر و دستور رئیس قوه قضائیه در همین باره استقبال می‌کنیم.