پایگاه خبری، تحلیلی اقتصاد24

مهدی طائب: از میثم نیلی عذرخواهی می‌کنم

مهدی طائب با اشاره به اینکه از میثم نیلی عذرخواهی می‌کنم، گفت: اگر اتهامی به دیگران زده ایم نباید در پستو توبه کنیم بلکه باید برای همه بیان کند.

۱۷ نماینده مجلس نامه دادند

جمعی از نمایندگان مجلس اخیراً با تدوین طرحی خواستار اجرای ماده ۲۳۴ آیین‌نامه داخلی مجلس برای شکایت از سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت معدن و تجارت به قوه قضائیه درباره بازار خودرو شده اند.
عکس دردسرساز مجید حسینی در دوبی

عکس دردسرساز مجید حسینی در دوبی

یکی از سه عکسی که از مجید حسینی در دوبی منتشر شده است.

بلینکن ایران را تهدید کرد

آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا در حالیکه مذاکرات وین در انتظار تصمیم گیری سیاسی آمریکا است، گفت: ما هنوز در تلاش برای بررسی بازگشت متقابل به پایبندی به برجام هستیم.

فائزه هاشمی عذرخواهی کرد

فانئزه هاشمی ضمن ارائه توضیحی درباره سخنانش در فیلم منتشر شده از او، بابت «احتمال خطا در بیان» از «مؤمنان آزاداندیشی که برداشت توهین‌آمیزی داشته‌اند»، پوزش خواست

پیشنهاد جدید بایدن برای خروج سپاه از لیست تروریستی

​یک وبسایت روزنامه‌نگاری آمریکایی در گزارشی مدعی شد که بایدن پیشنهادی مبنی بر خارج کردن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از لیست تروریستی این کشور را به ایران ارائه داده است.
رزرو تمامِ یک رستوران توسط شهردار سابق تهران؟

رزرو تمامِ یک رستوران توسط شهردار سابق تهران؟

رسانه‌های خارجی شایعه‌ای را علیه شهردار سابق تهران منتشر کردند و مدعی شدند که وی یک رستوران را تنها برای خانواده ۸ نفره‌اش رزرو کرده است.
تحلیل رائفی‌پور درباره زیبایی دختر پوتین

تحلیل رائفی‌پور درباره زیبایی دختر پوتین

رائفی‌پور، فعال سیاسی اصولگرا که اغلب با مواضع جنجالی خود سوژه کاربران شبکه‌های اجتماعی شده است در اظهارنظری جدید به تحریم دختران پوتین توسط آمریکا واکنش نشان داد.

خشم عراقی‌ها از توهین به ساحت مراجع

خشم عراقی‌ها از توهین به ساحت مراجع؛ معترضان مقر حزب دموکرات کردستان در بغداد را آتش زدند

نابودی بیمارستان کودکان در بمباران نیرو‌های روسیه + فیلم

شورای شهر ماریوپل اعلام کرده است که یک بیمارستان کودکان در این شهر محاصره شده، هدف بمباران نیرو‌های روسی قرار گرفته است. بنابر اعلام مقامات اوکراینی، «بخش زایمان و بخش کودکان» در این حمله هوایی ویران شده است.