پایگاه خبری، تحلیلی اقتصاد24

مرحله نخست طرح جهش کیفیت ایران‌خودرو در حوزه موتور و گیربکس
در راستای ارتقای سطح رضایتمندی مشتریان از ابتدای تیرماه تا پایان سال به اجرا درمی‌آید

مرحله نخست طرح جهش کیفیت ایران‌خودرو در حوزه موتور و گیربکس

معاون کیفیت گروه صنعتی ایران‌خودرو، از اجرای مرحله نخست طرح ویژه جهش کیفیت و خدمات در حوزه موتور و گیربکس از ابتدای تیرماه تا پایان امسال خبر داد.

چطور بعد از فارغ التحصیلی مسیر شغلی خود را بچینیم؟

بسیاری از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی بعد از اتمام دوران تحصیل خود، به فکر استخدام در شرکت‌های بزرگ و معتبر هستند. همچنین برخی دیگر بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه، کار در شغل موردعلاقه خود را در اولویت قرار می‌دهند. داشتن یک مسیر شغلی مشخص که متناسب با توانایی های فردی است، می‌تواند آینده شغلی فرد را تضمین نماید.

مشکلات شارژ ساختمان چگونه حل می شود؟

با وجود اینکه نزدیک به نیم قرن از اولین تجربه آپارتمان نشینی در ایران می گذرد ولی هنوز نیز مشکلات زیادی نسبت به پرداخت هزینه شارژ ماهیانه وجود دارد. این مسئله زمانی جلوه مهم تری به خود می گیرد که شما مطلع می شوید سرتا سر دنیا با استفاده از اپلیکیشن های مدیریت ساختمان و بدون ایجاد هرگونه مشکلی می توانند تنها با چند کلیک هزینه مدنظر خود را از ساکنین دریافت نمایند. ولی هنوز نیز در ایران مدیران ساختمان به دنبال روش هایی هستند تا بتوانند دریافت هزینه شارژ را تسهیل نموده و راحت تر مبلغ مد نظر را از ساکنین دریافت نمایند.

آموزش کامل نحوه اندازه گیری قطر میلگرد (گیج)

میلگردهای فولادی به منظور تقویت بتن در فعالیت‌های ساخت و ساز مورد استفاده قرار می‌گیرد. اندازه میلگردها بسیار متفاوت است و انتخاب میلگردهای مناسب برای این کار نیاز به دانش و مهارت خاصی دارد. در ادامه این مطلب در مورد معنی گیج، اندازه‌گیری قطر میلگرد و .... برای شما بیشتر صحبت خواهیم کرد. نکته مهم پیش از خرید و فروش میلگرد آن است که اندازه و گیج مورد نظر را جهت بهبود پروژه ساخت و ساز خود بدانید و برای این منظور می‌توانید از مراجع معتبر و به روزی مانند آهن اسپات کمک بگیرید و خریدی رضایت بخش و مقرون به صرفه و با کیفیتی را با این مجموعه رقم بزنید.
فرشتگان استقلالی همراه با بیمه تعاون

فرشتگان استقلالی همراه با بیمه تعاون

هواداران دارای معلولیت جسمی تیم استقلال تحت پوشش بیمه تعاون قرار گرفتند.
پرداخت غرامت بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه دی

پرداخت غرامت بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه دی

شرکت بیمه دی، غرامت فوت بیمه شده بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری را به ذینفعان این بیمه نامه پرداخت کرد.

چگونه کودکمان را قهرمان کتاب داستان خودش کنیم؟

کودکان ارزشمندترین دارایی ما هستند و هرچیزی که اعتماد به نفس آن ها را بالا ببرد و همچنین باعث شادی آن ها شود برای مادرها، پدرها و تمام اعضای خانواده یک اولویت است.
رشنوادی نقشه راه بیمه سرمد را تشریح کرد؛ رشد درآمد و افزایش بهره‌وری برای رسیدن به سودآوری پایدار

رشنوادی نقشه راه بیمه سرمد را تشریح کرد؛ رشد درآمد و افزایش بهره‌وری برای رسیدن به سودآوری پایدار

مدیرعامل بیمه سرمد گفت: برای تحقق نقشه راه و چشم‌انداز سرمد، راهی جز سودآوری پایدار نداریم و این مهم با رشد درآمد و افزایش بهره‌وری قابل تحقق است.
نایب رئیس هیات مدیره بیمه سرمد تاکید کرد؛ تعامل حداکثری میان سرمد و بانک صادرات ایران

نایب رئیس هیات مدیره بیمه سرمد تاکید کرد؛ تعامل حداکثری میان سرمد و بانک صادرات ایران

نایب رئیس هیات مدیره بیمه سرمد، گفت: تعامل میان بیمه سرمد و بانک صادرات باید به نحوی افزایش پیدا کند که هر دو مجموعه از این تعامل منتفع شوند.

آخرین قوانین و شرایط جاب آفر کانادا در سال ۲۰۲۲

این روزها، مهاجرت، بحث داغ بسیاری از صحبت‌ها شده است. روش‌های مختلفی برای مهاجرت وجود دارند که یکی از پرطرفدارترین آن‌ها، مهاجرت کاری است. کشور کانادا، به نیروی کار زیادی نیاز دارد که در زمینه‌های مختلف در این کشور مشغول به‌کار شوند؛ به همین دلیل، به افرادی که در مهارت‌های موردنیاز این کشور تخصص داشته باشند، پیشنهاد شغلی (جاب آفر) داده می‌شود. دریافت ویزای جاب آفر کانادا، برای بسیاری از افراد یک شانس بسیارخوب برای مهاجرت است؛ بااین‌وجود، دریافت آن نیازمند شرایط خاصی است.